(0:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Real Madryt coraz bliżej odzyskania mistrzostwa Hiszpanii. Królewscy w wyjazdowej potyczce pokonali 1:0 Mallorkę. Jedyną bramkę w meczu zdobył pięknym uderzeniem Aurelien Tchouameni.

4
1
1
90+5'

Błąd Łunina na przedpolu, wydaje się, że Muriqi faulował bramkarza.

90+4'

Real coraz bliżej wygranej. Mallorca szuka dalekich zagrań, ale w pole karne nie jest w stanie się przedostać.

6
2
1
1
90+2'

Błąd obrony Mallorki, Rajković odważnym wyjściem uratował zespół.

5
2
2
3
4
90+1'

Seria błędów w środku pola. W końcu sędzia przyznał rzut wolny Realowi.

6
3
1
2
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty, a gospodarze wściekają się. Oni marzyli o rzucie rożnym.

2
4
1
89'
11
6
3
2
2
89'

Próba kontry Realu, ale sędzia dostrzegł spalonego.

1
1
1
3
3
88'

Atak pozycyjny Mallorki. Real stara się oddalać rywala od własnej bramki.

4
3
1
1
87'
13
86'
85'
2
2
3
3
2
85'

Mallorca gra "na chaos". Może coś z tego wyjdzie. Real wcześniej powinien zamknąć mecz.

2
1
1
1
83'
Vedat Muriqi #7
7
4
83'

Modrić z rzutu wolnego do Joselu, ten jednak dość anemicznie i wprost w bramkarza.

1
1
2
1
2
80'

Z rzutu rożnego dogrywał Modrić, piłkę z okolic przedpola wybili obrońcy.

3
3
1
2
3
78'
76'

Kolejna akcja Mallorki, tym razem jednak spalony.

3
2
1
1
1
74'

Darder kapitalnie uderzył z dystansu! Świetnie w bramce zachował się Łunin!

7
3
1
1
2
72'

Niebywałe! Trzech graczy w polu karnym gospodarzy, ostatecznie niemal do pustej bramki uderzał Valverde, trafił w obrońcę!

5
5
4
70'

Real szuka zamknięcia meczu, ale są momenty, kiedy gospodarze mają swoje momenty w spotkaniu.

3
1
1
67'

A teraz strzał Viniciusa spokojnie złapał bramkarz gospodarzy.

2
3
2
1
67'

Vinicius wjechał w pole karne, dogranie przeleciało wzdłuż bramki i gola nie ma.

2
2
2
1
66'

Dogranie w pole karne Realu, uderzenie jednak niecelne. Goście trzech punktów nie mogą być jeszcze pewni.

1
1
65'

Real szuka gola numer dwa i zamknięcia meczu. Mallorca czeka na swój moment.

2
1
63'
63'
61'

Popis nieskuteczności graczy Realu. Najpierw z bliska w bramkarza uderzył Diaz, po chwili z pola karnego bardzo niecelnie uderzył Modrić. Wcześniej kontrę wyprowadzili gospodarze, ale zabrakło dokładności.

1
1
1
2
1
59'
Samu Costa #12
60'

Najpierw Łunin dobrze zachował się na przedpolu, po chwili podobnie Rajković.

1
1
59'
Abdon Prats #9
Antonio Sanchez #18
59'
Manu Morlanes #8
58'

Mallorca nie jest w stanie odpowiedzieć Realowi. Królewscy nie pozwalają rywalom na wiele.

1
55'

Z pola karnego mocno uderzył Diaz, bramkarz odbił piłkę przed siebie. Zabrakło dobitki.

2
3
2
54'

Królewscy nie pozwalają rywalom na wiele, sami szukają drugiej bramki i już raczej zamknięcia meczu.

2
2
51'

Mallorca stara się atakować. Gospodarze zamierzają szybko odrobić straty.

1
1
48'

Gol! Strzelił Aurelien Tchouameni. Mocno z dystansu uderzy Tchouameni, piłka nabrała dziwnej rotacji i wpadła do siatki obok zaskoczonego Rajkovicia. Piękny gol! 0:1!