(1:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Real Madryt uczynił duży krok w kierunku odzyskania mistrzostwa Hiszpanii. Królewscy w El Clasico dwukrotnie przegrywali z FC Barceloną, ale ostatecznie potyczka zakończyła się wygraną gospodarzy 3:2.

51
35
4
17
31
90+4'

Jeszcze Barcelona szuka remisu, ale czasu pozostało niewiele.

29
29
16
23
18
90+1'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Lucas Vazquez. Zagranie z prawej strony, piłka dotarła do Bellinghama, a ten wpakował piłkę pod poprzeczkę! 3:2!

139
95
27
45
77
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
1
1
90'
37
27
8
19
24
87'

Ogromne zamieszanie pod bramką Barcelony, ale gola nie ma. Gola i tak by nie było, gracze gospodarzy byli na spalonym.

30
24
13
17
25
84'

Lopez w polu karnym starał się uderzać, ale zamiast w piłkę kopnął w nogę rywala.

16
34
17
9
15
83'
Real Madryt
42
29
10
19
32
82'
31
20
10
7
10
80'

Barcelona nie może kalkulować. Goście muszą wygrać, Real tylko czeka na moment do wyprowadzenia kontry.

12
10
6
8
9
78'

Vinicius sam na sam z bramkarzem, ale górą ter Stegen!

53
26
11
26
30
75'
37
23
6
15
18
76'

Z dystansu szczęścia poszukał Aurelien Tchouameni, ale uderzył tam, gdzie stał bramkarz.

13
9
5
15
8
75'
26
22
10
16
30
74'
11
5
7
3
10
73'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Vinicius Junior. Błyskawiczna odpowiedź Realu! Zagranie na ósmy metr, a Vazquez wbił piłkę do bramki! 2:2!

52
33
10
29
68
72'

Niepewnie ter Stegen, któremu piłki omal nie zabrał Bellingham!

3
4
9
14
11
71'
8
4
5
2
3
71'
69'

Gol! Strzelił Fermin Lopez. Dogranie Yamala, Łunin odbił piłkę, ale wprost pod nogi Lopeza, który wpakował piłkę do siatki! 1:2!

152
69
16
23
45
67'

Torres sam na sam z bramkarzem, ale rezerwowy z sześciu metrów przestrzelił! Sędzia pokazał, że był spalony, jednak dość dyskusyjny.

11
12
12
9
16
64'

Lewandowski opuścił boisko. Mamy o czym rozmawiać. Zapraszamy do naszego leśnego studia, o 4 rano.

39
45
11
23
31
64'
17
10
6
4
6
64'
56
31
13
19
42
63'

Lopez uderzał lewą nogą z ok. 16 metrów. Daleko od bramki Łunina.

8
4
3
5
7
62'

Araujo do Lewandowskiego, który starał się lobować Łunina. Nie wyszło, bardzo nie wyszło.

20
23
9
14
18
61'

Barcelona przy piłce. Wszystko dzieje się na własnej połowie. Real czeka, rywal nie jest w stanie zagrozić gospodarzom.

7
7
2
4
6
58'

Lopez padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

15
10
5
6
13
55'

Vinicius uciekł obronie Barcelony, wpadł w pole karne, ale przestrzelił.

28
20
6
10
9
55'

Lewandowski mógł zagrywać do Yamala, ale przegapił dobry moment. Trochę chaosu na boisku.

15
24
11
15
15
53'

Vinicius w polu karnym, sędzia jednak dopatrzył się faulu w ataku Brazylijczyka.

15
7
6
10
6
50'

Bellingham znalazł miejsce do uderzenia. Próba z dystansu padła łupem bramkarza.

14
11
6
11
6
49'

Barcelona stara się atakować, ale ma problemy z kreowaniem okazji. Real spokojnie czeka na rozwój wydarzeń.

12
7
6
7
7
46'
46'

Yamal uderzył z okolic linii pola karnego. Łunin z małymi problemami, ale piłkę złapał.