Liga Konferencji Europy: II runda eliminacyjna, rewanże

(0:1)
Zakończony

Lech Poznań

komentarz

Lech Poznań nie miał problemów z awansem do III rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy. Kolejorz pokonał w Kownie Żalgiris 2:1. Prowadzenie uzyskał Marchwiński. Na 2:0 trafił Adriel Ba Loua. Gospodarze honor uratowali w ostatniej akcji.

90+4'

Gol! Strzelił K. Uzela. Gospodarze ratują honor! Uderzał Uzela, piłka odbiła się od Czerwińskiego i myląc bramkarza wpadła do bramki. 1:2.

K. Uzela #14
8
7
3
12
26
90+1'

Gol! Strzelił A. Ba Loua. Indywidualna akcja Ba Loui, strzał z okolic linii pola karnego przy słupku wpadł do bramki! 0:2!

2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

10
6
1
1
89'

Lech oddalił grę od własnej bramki. I to jest bardzo dobra decyzja.

16
7
1
86'

Silkaitis uderzył, piłka poszybowała tuż obok słupka!

8
5
7
3
2
65'
wchodzi Wchodzi
N. Valskis #9
schodzi Schodzi
X. Auzmendi #11
3
1
87'
2
5
1
1
84'

Mrozek dobrze interweniował. Lech musi być czujny w tyłach do końca!

14
2
2
2
83'
M. Pingot #55
Lech Poznań
2
1
10
23
82'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! A. Sobiech! Mocny strzał Sobiecha, piłka zatrzymała się na słupku!

44
82'
A. Kucys #47
E. Kloniunas #80
2
2
1
1
81'
5
2
2
81'

Sobiech został złapany prze rywala i sędzia podyktował rzut karny dla Lecha!

3
2
2
1
81'

Pereiera do Hoticia, ten przestrzelił.

1
1
1
2
4
78'

Ucierpiał Ba Loua. Zawodnik Lecha potrzebuje pomocy medycznej.

2
4
8
12
77'

Groźnie w polu karny Lecha, Maksymilian Pingot przyblokował dośrodkowanie. Wciąż goście muszą uważać w tyłach.

1
1
6
3
7
75'
komentarz

Tymczasem Lech Poznań poznał rywala w III rundzie.

5
3
1
1
2
73'

Strzał Fase, piłka po nodze Pingota wyszła na rzut rożny. Lech musi być czujny w tyłach!

3
2
3
2
1
72'

Dogranie w pole karne Żalgirisu, ale nie miał kto zamknąć akcji. Goście na połowie miejscowych.

1
2
1
4
2
70'

Dwadzieścia minut do końca. Wydaje się, że Lech bez problemów powinien dowieźć skromne prowadzenie do końca.

8
3
4
1
2
69'
1
67'

Niewiele dzieje się na boisku. Emocje niczym na rybach. Lech myślami jest już przy kolejnej rundzie i meczach w pucharach. Co robią gospodarze? Nic.

8
9
3
1
1
64'
3
64'
3
61'
F. Wilak #54
5
2
1
1
1
60'

Korner dla gości, wybita piłka przed pole karne i strzał z woleja. Kilka metrów ponad bramką.

3
3
3
1
5
59'

Do uderzenia z pola karnego doszedł Marchwiński. Bramkarz, na raty, ale złapał piłkę.

8
4
4
3
4
56'

Z boiska wieje nudą. My nie mamy na co narzekać. Lech Poznań swoje zrobił, ale prowadzenie mógłby utrzymać. Dla dobrego rankingu chociażby.

11
2
3
2
7
53'

Spokojne popołudnie ma w Kownie Lech. Poznaniacy przy piłce, rywale bez większej wiary w powodzenie.

14
4
1
2
2
50'

Lech bez większych problemów rozgrywa piłkę. Gospodarze, poza jedną szansę, po przerwie niezbyt wiele potrafią zdziałać w ofensywie.

9
3
1
1
2
47'

Mrozek po raz kolejny uratował Lecha. Z ok. 17 metrów uderzył Fase. Bramkarz końcami palców wybił piłkę na korner!