Liga Konferencji Europy: II runda eliminacyjna, pierwsze mecze

(1:0)
Zakończony

Legia Warszawa

komentarz

Legia Warszawa w pierwszym meczu 2. rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy długo przegrywała z Ordabasy Szymkent 0:2, ale zdołała zdobyć dwie bramki i zremisować 2:2.

8
3
1
1
1
90+9'

Strzał Kramera obronił bramkarz. Legia powinna zwyciężyć!

4
4
4
4
5
90+8'
19
90+6'

Muci przyjął piłkę, uderzył z sześciu metrów, ale zbyt anemicznie. To powinien być gol!

7
19
4
9
25
90+5'

Z dystansu przymierzył Rosołek, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

14
14
7
5
23
90+4'

Rosołek starał się odgrywać piłkę, trafił w sędziego. Szkoda.

12
25
5
1
8
90+3'

Sędzia doliczył 6 minut. Czyli zagramy łącznie 99 minut.

17
11
7
4
8
90'

Przerwa w grze. Na boisko wleciały różne przedmioty. Spiker uspokaja krewkich fanów.

15
20
12
7
12
89'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego, sędzia był innego zdania. Wściekli miejscowi fani.

25
24
9
8
14
88'

Powtórki pokazały, że Kramer był na nieznacznym spalonym, ale VAR-u na stadionie nie ma.

19
33
8
12
22
88'
1
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Blaz Kramer. Asystował mu Pawel Wszolek. A jednak wyrównali! Augustyniak do Wszołka, który wpadł z piłką w pole karne i podał do Kramer. Rezerwowy z bliska trafił pod poprzeczkę! 2:2!

33
85'

Tunggyshbayev uderzył, ale wprost w Tobiasza.

8
1
2
8
6
82'
ZMIANA
Maciej Rosolek #39
Josue #27
14
5
3
82'
1
81'
Askhat Tagybergen #8
10
7
1
6
5
80'
Duman Narzlidayev #6
9
9
6
10
79'

Czas płynie coraz szybciej. Legia nie potrafi na dłużej zagościć pod bramką rywala.

8
17
3
4
5
76'
Temirlan Yerlanov #23
8
2
1
6
7
76'

Przepychanki na murawie. Jeden z graczy Legii został zepchnięty w okolice studzienki znajdującej się poza boiskiem. Zrobiło się nerwowo.

6
19
4
2
4
76'
Radovan Pankov #12
8
8
1
7
74'
2
73'
2
72'
ZMIANA
Bobur Abdikholikov #45
Shokhboz Umarov #7
1
4
1
72'
ZMIANA
Bauyrzhan Islamkhan #9
2
1
70'

Groźny strzał oddał Tagybergen, piłka przeleciała tuż obok słupka!

10
5
4
5
69'

Powinien być remis! Josue do Wszołka, ten jednak przestrzelił z okolic pola bramkowego!

10
23
8
4
16
69'

Kolejne złe zagranie Tobiasa, który podał piłkę rywalowi. Mogło być niebezpiecznie!

3
9
2
1
6
68'

Drużyna Ourdabasy oddala grę od własnej bramki. Legia nie jest w stanie stłamsić rywala.

3
10
1
1
3
65'

Przerwa! Uzupełniamy płyny i wracamy do gry ratując honor.

6
5
1
1
3
64'

Tunggyshbayev uderzał, Tobiasz pewnie obronił.

12
7
2
5
8
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Marc Gual. W końcu! Gual z lewej strony do Pekharta, a ten strzałem z pięciu wpakował piłkę do bramki! 2:1!

Asysta:
64
37
16
30
66
62'
ZMIANA
Juergen Elitim #22
Jurgen Celhaka #21
5
3
1
62'
ZMIANA
Makana Baku #32
Patryk Kun #33
8
2
60'

Godzina gry za nami. Drużyna Ordabasy nie zamierza bronić się, tylko szuka trzeciego ciosu. Gol dla Legii może sporo zmienić. Problem w tym, że na takowego się nie zapowiada.

13
29
5
1
4
58'
8
8
5
5
8
57'

Na teraz rewanż w Warszawie zapowiada się pasjonująco! To będzie mecz o wszystko!

5
20
4
2
3
56'

Strzał głową Pekharta obronił bramkarz. Wcześniej Czech znajdował się na spalonym.

8
14
5
4
1
55'

Bauyrzhan Islamkhan urwał się obronie Legii, starał się lobować Tobiasza. W bramkę nie trafił!

10
12
3
12
16
55'

Piłka spadła pod nogi Jędrzejczyka, ale ten mając do bramki dwa metry zapomniał uderzyć!

16
89
3
4
5
53'

Slisz dogrywał, a może uderzał. Bramkarz spokojnie złapał piłkę przed linią.

6
19
2
2
1
51'

Josue zagrywał z rzutu wolnego, ale bardzo źle. Udało mu się wywalczyć korner.

8
20
4
5
2
50'

A gospodarze dalej w ataku. Będziemy mieli kolejny zespół do tzw. kolekcji wstydu?

35
79
2
5
7
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mamadou Mbodj. Asystował mu Askhat Tagybergen. No, to jest jeszcze lepiej... Dogranie z kornera, Mbodj głową z kilku metrów trafił na 2:0. Wstyd!!!!!

Asysta:
62
184
10
9
15
48'

Zagranie z lewej strony i Slisz wślizgiem omal nie wpakował piłki do własnej bramki...

12
33
1
4
47'

Próba gospodarzy, jednak przekombinowali. Po chwili dogranie na przedpole Tobiasza, golkiper błędu nie popełnił. On już swój limit wyczerpał.