Liga Konferencji Europy: II runda eliminacyjna, rewanże

Ordabasy Szymkent

64'
Sergei Malyy #25
komentarz

Legia Warszawa pokonała Ordabasy 3:2 i zagra w III rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy!

55
27
8
26
28
90+6'

I... pękła piłka. Pod polem karnym Legii.

23
104
13
5
8
90+4'

Z piłką biegł Gual, niepotrzebnie uderzał. Został zablokowany.

19
8
3
4
6
90+2'

Nerwowo na boisku. Rywale grają na aferę. Trener "Ronaldo" nakazuje swoim zawodnikom atakować. Legia zwalnia grę.

23
23
2
2
6
90'

Jeszcze 6 minut emocji. Będzie dogrywka?

38
22
8
7
15
89'
1
89'
Patryk Sokolowski #18
Juergen Elitim #22
3
1
4
88'

Dogranie z rzutu wolnego, piłkę z okolic piątego metra wybili obrońcy Legii.

2
1
2
3
88'
1
86'

Dogranie w pole karne gości. Jeden z obrońców przyjezdnych omal nie wbił piłki do własnej bramki.

3
2
3
8
6
84'

Gol! Strzelił Sergei Malyy. To jeszcze będą emocje... Dogranie z rogu, piłka spadła na głowę Malyy'ego. Tobiasz nie był w stanie odbić piłki. 3:2!

27
26
3
6
32
82'
Aibar Zhaksylykov #99
Askhat Tagybergen #8
3
1
1
2
80'

Kontra Legii, Gual do Kramera. Bramkarz złapał płaski strzał.

3
1
3
80'

Dogranie w pole karne Legii. Tobiasz tym razem skupił się na bronieniu i odbił piłkę.

2
2
4
2
79'
Bartosz Slisz #99
5
1
2
4
12
77'
Blaz Kramer #9
Tomas Pekhart #7
3
1
2
4
77'
Makana Baku #32
Patryk Kun #33
2
3
5
77'

Ostro rywal. Zapachniało przez moment czerwoną kartką. Zapachniało trochę prowincją.

8
4
1
1
76'

Goście zaczynają ryzykować w tyłach. Legia musi to wykorzystać. Tutaj można jeszcze sobie postrzelać.

2
1
1
1
75'

Dogranie z rzutu wolnego, piłkę na korner wybił Kun.

5
1
1
2
2
72'
Yerkebulan Tunggyshbayev #21
Bauyrzhan Islamkhan #9
1
1
1
1
72'
2
71'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Pawel Wszolek. Legia ponownie odjechała rywalom! Kontra gospodarzy, Wszołek ruszył, wpadł w pole karne i zagrał na piętnasty metr. Do piłki biegli Josue i Pekhart. Pierwszy dopadł do niej Czech i mocnym strzałem trafił przy słupku! 3:1!

15
69'

Wrzutka Wszołka frunęło za plecy bramkarza. W końcu piłka trafiła w poprzeczkę! Po chwili Kun do Pekharta, bramkarz zaopatrzył się w drabinę i piłkę strącił.

8
6
2
1
2
68'

Z dystansu uderzył Gual, bramkarz "wypluł" piłkę, Pekhart nie zdążył z dobitką.

6
3
2
3
4
67'

Piłkarze Legii oddalili grę od własnej bramki. Rywale bardzo by chcieli przejąć piłkę i zaatakować. Inne plany mają Wojskowi.

4
5
3
3
64'
4
63'

Trochę usztywniła piłkarzy Legii strata gola. Dopiero przed momentem uderzał Muci. Został zablokowany.

5
5
1
1
3
61'

"Koncert" Tobiasza trwa. Bramkarz kolejny raz w prosty sposób oddał piłkę rywalom. Mogło to być fatalne w skutkach.

14
20
3
4
6
60'

Patrzymy na telefon. 711 nieodebranych połączeń. Odebraliśmy za 712 razem. Słyszymy: - He he, 2:0 to niebezpieczny wynik. Nie wiemy kto dzwonił.

8
31
4
2
7
60'

Gościom do doprowadzenia do dogrywki brakuje już tylko jednego trafienia. Legia musi strzelić, inaczej będzie bardzo nerwowo.

8
2
2
1
4
58'
Yevhen Makarenko #19
8
3
1
3
58'
9
3
3
58'

Przepychanki po stracie gola. Ukarany został Tobiasz, który zabrał piłkę i nie chciał jej oddać rywalom. Po co takie zachowanie? To wie tylko bramkarz Legii.

Kacper Tobiasz #1
14
8
1
2
6
57'

Gol! Strzelił Usevalad Sadovski. Asystował mu Bauyrzhan Islamkhan. Zamieszanie pod bramką Legii. Najwięcej sprytu zachował Sadovski, który w dość dziwny sposób wbił piłkę do siatki. 2:1.

Asysta:
33
16
4
6
35
56'

Błąd Tobiasza, który źle rozegrał akcję. Bramkarz po chwili uratowali obrońcy.

4
1
1
2
55'

Malyy rzucił na murawę Josue. Musiała być wcześniej prowokacja, bo sędzia ostrzej porozmawiał z graczem Legii.

2
2
1
1
54'

Kontra Legii, Pekhart do Jędrzejczyka, jednak niedokładnie. "Jędza" nie zdołał opanować piłki.

2
1
1
1
51'

Mbodj przymierzył z dystansu, Tobiasz błędu nie popełnił i piłkę złapał.

3
2
2
3
49'

Już jesteśmy po drugiej stronie. Niepewnie obrona gości, ale ostatecznie gracze Ordabasy wyszli cało z opresji.

1
2
1
2
49'

Bardzo śliska sytuacja, Czech dostał kuksańca w żebra. Czy to był faul?

2
2
4
48'

Piłka w bramce Legii, ale Wojskowi wracają z dalekiej podróży. Sędzia dostrzegł faul w ataku. Przewrócony został Pekhart.