(0:0)
Zakończony
1.FC Koeln
90+3'

Katastrofalny błąd Waldschmidta. Stracił piłkę przed własnym polem karnym na rzecz Muellera, a ten spokojnie strzelił na 2:0.

9
2
2
5
90+2'

Laimer spektakularnie popsuł kontratak Bayernu. Podawał do Kane'a, który miałby strzał do pustej bramki, ale zabrakło precyzji. Zresztą i tak był spalony.

4
3
90+2'

Nerwy w Bayernie w ostatnich minutach. Kolonia przycisnęła.

6
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

1
2
89'

Ależ błąd Upamecano! Niewiarygodne. Waldschmidt miał kapitalną okazję, ale trochę spanikował i trafił w nogę interweniującego Diera. Po chwili uderzał jeszcze Tigges i świetnie bronił Ulreich!

1
3
87'

Tel postawił nogę, a Ljubicić zaatakował dość ostro. Mogło zaboleć.

86'

Ljubicić i Tel nie podnoszą się z boiska.

83'

Dziwne zachowanie Muellera. Miał dużo wolnego miejsca na 20. metrze, ale przynajmniej trzy razy się zawahał i ostatecznie nie oddał strzału. Denerwują się kibice.

80'

Niewiele dzieje się na boisku. Bayern nie szuka drugiego gola, a rywal nie za bardzo ma argumenty w ofensywie.

79'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Aleksandar Pavlović #45
76'
Jan Thielmann #29
76'
Damion Downs #42
Faride Alidou #40
75'

Po zagraniu Muellera z prawej strony miał piłkę na szesnastym metrze Musiala, ale strzelił w trybuny.

72'

Wrzucał Waldschmidt i sugerowali tam zagranie piłki ręką przyjezdni, ale sędzia uznał, że było czysto.

1
2
1
72'

Rzut rożny dla FC Koeln po akcji Alidou i interwencji Kimmicha.

2
1
1
71'

Spokojna gra gospodarzy. Dużo podań, zmiany kierunku, utrzymywanie się przy piłce. Kolonia nie potrafi odpowiedzieć.

69'

Po straconym golu goście jeszcze nie doszli do siebie. Bayern ma przewagę.

67'
Linton Maina #37
67'
1
65'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Joshua Kimmich.

Bayern dopiął swego. Kimmich sprytnie rozegrał rzut rożny. Podał przed pole karne do Guerreiro, a ten oddał piękny strzał przy dalszym słupku i Schwabe nie zdążył z interwencją. 1:0!

4
1
2
1
5
63'

Tel ruszył odważnie lewym skrzydłem, zagrał w pole karne, ale nie doszedł do piłki Mueller. Niewiele zabrakło.

1
1
1
1
1
62'
61'

Pół godziny do końca. Całkowicie zniknął Harry Kane.

2
1
59'

Słabszy fragment spotkania. Niewiele dzieje się pod jedną lub drugą bramką.

57'

Bayern po przerwie wygląda dość przeciętnie.

1
55'

Adamjan zablokowany na szesnastym metrze. Nerwy w defensywie Bayernu.

53'

A teraz Bayern! Trudno nadążyć. Mathys Tel! Świetny drybling, dobry strzał przy dalszym słupku, ale doskonale broni Schwabe.

53'

Ruszyli goście. Wrzutka z prawej flanki, Kainz nabiegał na dużej szybkości, jednak oddał zbyt lekki strzał głową. Broni Ulreich.

52'

Pierwszy raz pokazał się Musiala, ale strzelił niecelnie z szesnastu metrów. Sama akcja Bayernu była jednak całkiem ładna.

50'
49'

Coman nie jest w stanie samodzielnie zejść z boiska. Dramat piłkarza.

1
1
2
1
48'

Nie było tam faulu, ale Coman doznał jakiejś bardzo groźnie wyglądającej kontuzji. Konieczna interwencja sztabu medycznego.

1
1
3
2
47'

Coman przewrócił się w polu karnym. Zwija się z bólu zawodnik Bayernu, sędzia przerywa grę.