Montpellier HSC. Schodzi: Teji Savanier. Wchodzi: Christopher Jullien.

schodzi Schodzi
Teji Savanier #11
89'

Gol! Strzelił Nuno Mendes. Asystował mu Vitinha.

Nuno Mendes na 6:2! Oni jednak nie mają dość. Defensywa Montpellier stoi, Vitinha zagrał w pole karne do Nuno Mendesa, a ten mocnym strzałem przy bliższym słupku zaskoczył bramkarza.

Paris Saint-Germain
1
88'

Zaire-Emery strzela w słupek po błyskawicznie wyprowadzonej kontrze!

1
87'

Próbuje zespół Montpellier, ale pewnego poziomu nie jest w stanie przeskoczyć.

85'

Kontra gospodarzy, Savanier strzelał z ostrego kąta. Chyba niecelnie, ale nie ryzykował Donnarumma i odbił piłkę.

83'

Jednak nie ma rzutu karnego!

82'

Sędzia biegnie do monitora. Czyli jednak nie było to aż tak ewidentne.

82'

Inna sprawa, że VAR to jeszcze analizuje.

81'

Tamari ewidentnie faulowany w obrębie "szesnastki".

81'

Poklepali Goncalo Ramos i Mbappe, ale ten pierwszy nie trafił czysto w piłkę w polu karnym i strzelił niecelnie.

79'

Trybuny też ucichły. Nie wiemy, co trener Luis Enrique przekazał w przerwie swoim zawodnikom, ale w drugiej połowie PSG jest po prostu nie do złapania.

76'

Kwadrans do końca. Nie zanosi się na jakiekolwiek emocje.

75'

Uspokoiło się to spotkanie. Montpellier dalej nie potrafi nic zrobić w ofensywie, PSG też jakby trochę spuściło z tonu.

72'
71'

Faul taktyczny Mayulu przy linii bocznej. Aż dziwne, że nie było kartki.

70'
70'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Lucas Beraldo. Wchodzi: Nordi Mukiele.

Lucas Beraldo #35
68'

Vitinha strzelał z dystansu, ale za lekko. Bertaud broni.

68'

Obraz gry się nie zmienia. PSG dominuje, wymienia kolejne podania. Kolejne gole wydają się kwestią czasu.

65'

Stłamszona ekipa Montpellier. Tu nawet nie ma prób atakowania. Wszystko jest kasowane w okolicach linii środkowej.

63'

Hat-trick Mbappe! Teraz jest już chyba pozamiatane. Montpellier się nie podniesie. Kapitan PSG dostał idealne podanie od Vitinhii i nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Pogubiona defensywa gospodarzy po szybkim wykonaniu rzutu wolnego.

1
1
1
61'

Pół godziny do końca. Spokojna gra PSG. Montpellier w drugiej połowie nie potrafi nic wykreować w ofensywie.

60'

Montpellier HSC. Schodzi: Arnaud Nordin. Wchodzi: Khalil Fayad.

Khalil Fayad #22
Arnaud Nordin #7
59'

Montpellier HSC. Schodzi: Wahbi Khazri. Wchodzi: Mousa Tamari.

Mousa Tamari #9
59'

Montpellier HSC. Schodzi: Tanguy Coulibaly. Wchodzi: Akor Adams.

Akor Adams #8
Tanguy Coulibaly #70
58'

Coulibaly wymaga interwencji sztabu medycznego. To chyba jakiś uraz.

57'

Khazri oszukał na skrzydle Danilo, był w polu karnym Tanguy Coulibaly, ale chyba go nie dostrzegł, bo zagrywał bardzo niecelnie. To wyglądało na nieudaną próbę strzału.

56'

Chcieli to zagrać na krótko, lecz Mbappe dopuścił się faulu w ofensywie. Wcześniej efektownie okiwał rywala na skrzydle.

56'

A im ciągle mało. Vitinha złożył się do strzału z woleja z 25 metrów. Piłka podbita, korner dla PSG.

53'

Gol! Strzelił Kang-in Lee. Asystował mu Randal Kolo Muani.

Co to są za minuty PSG! Kolejna akcja i kolejna fantastyczna bramka. Kang-in Lee poklepał z Kolo Muanim i oddał świetny strzał zza pola karnego. Bertaud ponownie bez szans!

1
1
1
52'

Kolo Muani był już w polu karnym, ale nagle stracił piłkę i przewrócił się na murawę. Sugeruje, że był uderzony w twarz.

52'

Hakimi wyprowadzał kontrę, lecz w najważniejszym momencie piłka odskoczyła mu od nogi. Szybko zostało to skasowane przez rywala.

50'

O rany, ależ bramka Mbappe! Fenomenalny strzał zza pola karnego. W samo okienko! To był prawdziwy pocisk.

1
1
1
49'

PSG nieźle weszło w drugą połowę, to znaczy zdecydowanie przejęło inicjatywę i utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika.