Le Havre. Schodzi: Emmanuel Sabbi. Wchodzi: Oualid El Hajjam.

schodzi Schodzi
Emmanuel Sabbi #11
90+5'

Gol! Strzelił Goncalo Ramos.

Gospodarze chcieli kontynuować pościg i opłaciło się, ponieważ w doliczonym czasie Goncalo Ramos oddał uderzenie na 3:3!

2
2
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Kylian Mbappe za nerwową reakcję.

1
1
90'

Doliczone sześć minut.

89'

Ile doliczy sędzia?

88'

Ostatnie szanse na poprawienie wyniku.

85'

Pięć minut do końca regulaminowego czasu i ogromna szansa na wyrównanie Goncalo Ramosa. Nie poradził on sobie z pokonaniem osamotnionego bramkarza.

84'

Nerwowo w obronie coraz mocniej zmęczeni goście, ale determinacji nie zabraknie im do końca.

82'

Le Havre. Schodzi: Josue Casimir. Wchodzi: Antoine Joujou.

Antoine Joujou #21
Josue Casimir #23
81'

Le Havre. Schodzi: Oussama Targhalline. Wchodzi: Daler Kuzyaev.

Daler Kuzyaev #14
Oussama Targhalline #5
78'

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Goncalo Ramos.

Nadzieja paryżan na odwrócenie wyniku odżyła w 78. minucie za sprawą strzału na 2:3 Achrafa Hakimiego. W czwartym z rzędu meczu lidera Ligue 1 padło pięć goli. Gospodarze gratulowali sobie zdobycia gola kontaktowego, ale jednocześnie żwawo zabrali piłkę na środek boiska. Chcieli kontynuować pościg.

1
77'

Cierpią na boisku gospodarze, zupełnie nie tego spodziewała się publiczność, ale piłka nożna przypomniała o nieprzewidywalnym obliczu.

1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Warren Zaire-Emery za ostre przewinienie.

1
71'

Le Havre. Schodzi: Andre Ayew. Wchodzi: Yassine Kechta.

Yassine Kechta #8
70'

Będzie pierwsza zmiana w zespole z Hawru i zanosi się na zejście doświadczonego Andrewa Ayewa.

68'

A to jednym skrzydłem gospodarze, a to drugim, ale coraz więcej wskazuje na to, że wieczór w Paryżu zakończy się wielkim niepowodzeniem, a nie wielkim świętowaniem. PSG męczy się okrutnie z kandydatem do spadku z Ligue 1.

65'

Nic innego nie pozostaje gospodarzom, muszą ryzykować.

61'

Gol! Strzelił Abdoulaye Toure.

Druga połowa to w zasadzie ta sama historia. Atakowali gospodarze, ale konkretni są goście. Piłkarze Le Havre mogą już mocno uwierzyć w możliwość podbicia Paryża dzięki strzałowi Abdoulaye'a Toure z rzutu karnego w 61. minucie. Poradził on sobie z wykorzystaniem jedenastki przyznanej za faul Danilo Pereiry na Loicu Nego. Sędzia Willy Delajod gwizdnął po sprawnej wideo weryfikacji.

1
60'

Rzut karny dla Le Havre. Wielka szansa na trzeciego gola.

59'

Danilo Pereira interweniował nerwowo w konfrontacji z Loiciem Nego. To może skutkować rzutem karnym po wideo weryfikacji.

57'

Kylian Mbappe sprawia przeciwnikom coraz więcej problemów swoimi rajdami.

54'

Podanie do Achrafa Hakimiego, jednak uderzenie reprezentanta Maroka zostało zablokowane. Ofiarnie defensor!

53'

Zaangażowani i konsekwentni w obronie są piłkarze Le Havre. Przed nimi jednak jeszcze ponad pół godziny odpierania ataków rozdrażnionego przeciwnika.

50'

Akcja Paris Saint-Germain, przeprowadzona przez Kyliana Mbappe, Vitinhę oraz Danilo Pereirę, jednak tym razem zaangażowaniem w obronie popisali się gracze z Hawru.

48'

Krótka szansa na zagrożenie bramce doświadczonego Keylora Navasa, jednak wrócili na pozycje w obronie gospodarze.

47'

Od razu po przerwie pauza w grze spowodowana urazem. Willy Delajod pozwolił na wejście na boisko medyka.