(1:0)
Zakończony
Lechia Gdańsk
120+1'

Kontratak Wisły. Szot miał dużo miejsca, jednak strzelił zbyt czytelnie i nogą broni Mikułko.

4
2
2
5
4
120'

Sędzia dolicza jeszcze minimum dwie minuty.

1
2
3
4
9
119'

Lechia jest cały czas blokowana przez wiślaków w bocznym sektorze.

11
9
1
1
3
118'

Chłań nadepnął przeciwnika. Przypadkowo, ale w świetle przepisów jest to żółta kartka.

9
8
1
2
118'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Maksym Chłań.

9
5
2
4
116'

Skurcze łapią Chłania, a tu trzeba jeszcze grać przez parę minut.

1
2
1
2
2
114'

A jednak nie ma nawet faulu. Gramy dalej.

3
2
4
4
6
114'

Sytuacja wydawała się klarowna. Nie wiadomo dlaczego trwa to tak długo.

1
1
2
2
113'

Neugebauer wybił piłkę, ale przy tym zaatakował Carbo dość agresywnie w okolice kolana.

3
2
4
2
5
113'

Ale jeszcze na coś czekamy. Sędzia wstrzymuje grę. Czyżby coś wydarzyło się w polu karnym?

3
2
3
1
3
112'
3
3
2
1
6
112'

Faul taktyczny Rodado.

1
1
1
110'

Neugebauer podał na wolne pole do Conrado, ale ten był na kilkumetrowym spalonym.

1
2
2
1
108'

Znokautowany Olsson po strzale Sapały zza pola karnego.

3
2
1
108'

Wisła wygląda lepiej w dogrywce.

4
2
1
1
1
106'

Rodado popracował w narożniku i wywalczył korner.

5
1
1
1
2
czas Druga połowa dogrywki
105'

Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony. Rodado utrzymał piłkę, uderzył z pół obrotu... Mikułko to obronił, ale odbił futbolówkę przed siebie, dopadł do niej Baena i to była egzekucja! 2:1 Wisła!

Angel Baena #77
12
11
3
4
103'

Błąd Bugaja w polu karnym. Odebrał mu piłkę Krzyżanowski, zagrał płasko do Rodado, ale ten nie trafił z trzech metrów! Machnął się zamiast uderzyć.

3
2
5
3
102'

Kontra Lechii... Bobcek mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Brodą, ale dogonił go Colley i umiejętnie wypychał.

4
3
2
3
4
100'

Tym razem Neugebauer z dystansu. Bardzo niecelnie.

2
3
1
99'

Lechia powinna prowadzić! Kapitalnie ruszył prawym skrzydłem Sypek, ograł Krzyżanowskiego i wystawił piłkę do Bobceka, ale ten fatalnie pudłuje z paru metrów!

1
3
4
3
98'

Villar na dwudziestym metrze. Dwóch piłkarzy Lechii rzuciło się do bloku. Ależ zrobił się mecz!

2
1
3
97'

Wrzucał Neugebauer, jednak bardzo źle. Piłka wybita przez wiślaków.

1
1
1
1
1
97'

Olbrzymia przewaga Wisły, ale teraz będzie rzut rożny dla gości.

2
2
1
95'

Chindris ratuje Lechię, ofiarnie rzucił się pod nogi Rodado i w ostatniej chwili zablokował strzał Hiszpana. Mikułko by nie zdążył z interwencją!

3
2
3
1
94'

Baena! Ależ pudło! Świetne zgranie Rodado, Baena był niepilnowany na piątym metrze, ale fatalnie skiksował!

4
6
1
4
2
94'

Chindris uprzedził Krzyżanowskiego po tym rzucie rożnym.

93'

Rodado przed szansą! Przyjął piłkę w polu karnym, miał trochę swobody, ale Olsson w porę zablokował ten strzał. Tylko rzut rożny!

2
1
1
91'

2
90+8'
3
2
1
1
2
90+8'

Fernandez dostał kartkę, choć to chyba nie on prowokował kibiców Wisły po golu.

4
6
3
4
7
90+8'
2
3
1
1
4
90+7'

Tym razem pewnie strzela Hiszpan. 1:1 w Krakowie!

10
9
1
3
14
90+6'

I znowu Luis Fernandez!

6
8
5
3
12
90+6'

Rzut karny dla Lechii!

9
7
2
2
14
90+5'

Niewiarygodne. Sędzia biegnie do monitora!

12
8
10
8
9
90+4'
2
1
1
1
1
90+3'

Ależ dramaturgia w końcówce, a przecież mecz od pierwszych minut stał na niskim poziomie.

2
3
1
1
3
90+3'

Sędzia znowu czeka na sygnał z VAR. Kolejny rzut karny dla Lechii? Tym razem chodzi o ewentualne zagranie ręką Colleya.

6
5
1
1
5
90+2'

I znowu Broda! Ależ parada po uderzeniu Bugaja zza pola karnego.

7
5
2
2
2
90+2'

Colley blisko gola samobójczego! Broda kapitalnie broni strzał głową kolegi z drużyny. Ależ to był kiks.

1
2
1
1
2
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

2
1
1
1
4
90'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma! Fernandez strzelił przy słupku, ale zbyt lekko i Broda jest bohaterem Wisły!

10
7
2
6
8
89'

Luis Fernandez podejdzie do piłki. Od początku jest wygwizdywany przez kibiców Wisły.

8
5
3
2
8
89'

I jest rzut karny dla Lechii!

7
6
4
3
6
88'

Sędzia idzie do monitora!

3
1
4
3
8
88'

Sędzia czeka na sygnał. Protesty Lechii były bardzo duże.

1
3
1
87'

Czekamy na decyzję VAR.

2
3
2
86'

Mamy kontrowersję. Leży w polu karnym Chłań. Był kopnięty przez Krzyżanowskiego!

1
1
2
85'

Lechia przegrywa, a to Wisła jest bliżej gola.

1
3
1
1
84'

Tym razem zza pola karnego huknął Krzyżanowski. Chował ręce Chindris i ostatecznie został trafiony w brzuch.

1
81'

Blisko Wisła drugiego gola! Sapała miał trochę miejsca i uderzył z 25 metrów, ale trafił tylko w boczną siatkę!

4
5
1
1
1
78'

Kontra Wisły. Rodado wbiegł w pole karne i nagle się przewrócił po wejściu Olssona. Sędzia pokazuje, że było czysto!

4
4
3
2
1
77'

Conrado podał w pole karne, Fernandez opanował piłkę, ale był szybko podwojony i ostatecznie nie oddał strzału.

1
1
1
76'

Kwadrans do końca. Goście niby próbują, ale niewiele z tego wynika.

1
2
74'

Wisła przetrwała chwilowy napór Lechii i nieco odsunęła grę od własnej bramki.

4
2
1
1
1
72'
71'
68'

Szot podłączył się do akcji, dostał podanie od Alfaro, ale później brutalnie przegrał fizyczną walkę z Chindrisem w polu karnym.

1
1
1
66'

Niezłe uderzenie Fernandeza, ale Broda był dobrze ustawiony i odbił piłkę.

2
2
2
2
2
65'

Fernandez faulowany. Rzut wolny dla Lechii z ok. 30 metrów.

2
2
1
63'

Ależ otwierała się szansa na kontrę dla Wisły. Olejarka był rozpędzony na lewym skrzydle, ale niedokładnie podawał w jego kierunku Talar.

1
1
62'

Lechia wyraźnie przyspieszyła po tych zmianach.

1
1
1
61'

Bobcek nie trafił w piłkę, trafił za to w Colleya. Faul w ataku napastnika gości.

2
2
2
60'

I od razu Fernandez z rzutu rożnego, ale nie doszedł do strzału Chindris.

2
1
1
2
60'
59'
59'
58'

Będą cztery zmiany w Lechii.

2
1
1
57'

Groźny strzał Sobczaka z ostrego kąta i bardzo dobrze Mikułko w bramce Lechii!

3
3
57'

Rajd Krzyżanowskiego lewym skrzydłem. Na koniec zabrakło jednak większej kontroli nad piłką i Polak przegrał fizyczne starcie z Chindrisem.

1
1
56'

Mikułko pewnie na przedpolu po kiepskim dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

1
55'

Cały czas wygląda to tak, że ani jedni, ani drudzy nie chcą się za bardzo zmęczyć przed weekendową rywalizacją w lidze.

3
2
1
54'

Niewiele się zmieniło w porównaniu do pierwszej połowy. Nadal mało się dzieje na boisku.

2
3
1
1
1
51'

Odłożona kartka dla Kałahura za starcie przy linii bocznej. Ucierpiał Baena.

1
1
2
2
51'
1
1
1
51'

Olejarka w ostatniej chwili zablokowany w polu karnym.

1
1
49'

D'Arrigo z celnym strzałem z dystansu. Jednak za lekko, żeby zaskoczyć bramkarza Wisły.