(0:1)
Zakończony
Piast Gliwice
87'

Pozostało przyjrzeć się ostatnim akcjom w meczu, którego temperatura spadła prawie do zera. Gospodarze są zrezygnowani, a gliwiczanie chyba zadowoleni z wbicia czterech goli.

2
3
1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Dziczek.

W końcówce jeszcze jedna bramka Piasta - Patryk Dziczek strzelił na 4:0 z rzutu karnego za faul Karola Danielaka na Michaelu Ameyawie.

6
5
83'

Faul Karola Danielaka na Michaelu Ameyawie i rzut karny.

5
2
80'
ZMIANA

Wieczysta Kraków. Schodzi: Lukasz Pietras. Wchodzi: Dawid Pakulski.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Lukasz Pietras #90
3
2
1
78'

Ariel Mosór poradził sobie po profesorsku we własnym polu karnym i nie pozwolił Michałowi Fidziukiewiczowi na oddanie strzału po dośrodkowaniu z prawej strony boiska.

3
2
77'

Arkadiusz Pyrka dynamicznie powrócił na własną połowę boiska i przerwał próbę ataku trzecioligowca.

1
1
74'

Przez moment była szansa na oddanie strzału do bramki Wieczystej Kraków przez Manuela Torresa. Nie po raz pierwszy tego popołudnia można było odnieść wrażenie, że gospodarze przegapili swoją okazję.

1
1
1
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Bykowski za ostre przewinienie.

3
70'

Trzybramkowa zaliczka gwarantuje już awans gościom. Wieczysta Kraków rozpoczęła energicznie drugą połowę spotkania, ale zamiast strzelić jakiegokolwiek gola, to straciła dwie bramki.

1
2
67'
ZMIANA
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Kądzior. Asystował mu Michael Ameyaw.

Gliwiczanie poczuli się już swobodnie na boisku między zrezygnowanymi przeciwnikami. W 63. minucie Damian Kądzior dołożył gola na 3:0. Nie miał trudnego zadania, ponieważ znalazł się samotnie metr od bramki. Wcześniej sprawnie wymienili podania Grzegorz Tomasiewicz oraz Michael Ameyaw.

59'
ZMIANA
59'
ZMIANA

Wieczysta Kraków. Schodzi: Ante Aralica. Wchodzi: Michał Fidziukiewicz.

Ante Aralica #96
58'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Góralski za ratowanie się faulem po stracie piłki.

2
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miłosz Szczepański. Asystował mu Serhij Krykun.

Piast uspokoił sytuację na boisku golem na 2:0 Miłosza Szczepańskiego w 56. minucie. Na lewej stronie boiska rozpędził się w swoim stylu Serhij Krykun, ale tym razem jego rajd zakończył się powodzeniem. Miłoszowi Szczepańskiemu nie wypadało zmarnować dogrania i oddał strzał pod poprzeczkę w bramce Patryka Letkiewicza.

55'

W pewnym momencie akcja trzecioligowca zapowiadała się bardzo interesująco. Przekombinowali gospodarze w środku pola i ani Jacek Góralski, ani Mateusz Gamrot nie zdecydowali się na sprawdzenie Karola Szymańskiego strzałem zza pola karnego.

1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Favorov za ostre przewinienie.

Denis Favorov #45
1
1
1
51'

Odpowiedział Piast Gliwice na ataki przeciwnika przeprowadzone po przerwie. Damian Kądzior wypracował korner dla zespołu z PKO Ekstraklasy. Dośrodkowanie spod chorągiewki zostało sprzątnięte przez Patryka Letkiewicza.

2
2
1
48'

Ante Aralica składał się do oddania strzału po groźnie wyglądającym dośrodkowaniu. W ostatnim momencie interweniował Ariel Mosór i nie pozwolił gospodarzom na rozpoczęcie drugiej części meczu od wyrównania.