1
1
1
90+2'

Danilo musiał pognać w kierunku własnej bramki, żeby powstrzymać nonszalancko atakującego przeciwnika.

1
1
1
2
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Ryerson za niesportowe zachowanie.

Borussia Dortmund
1
1
1
1
1
90'

Doliczone sześć minut.

1
89'

W końcówce spotkania była jeszcze szansa na gola zmiennika Goncalo Ramosa. Nie wykorzystał on okazji do pokonania Gregora Kobela po dograniu Ousmane'a Dembele. Kompan z zespołu może mieć drobne pretensje do zmiennika.

1
88'
85'

Ostatnie pięć minut podstawowego czasu i ostatni dzwonek na przyspieszenie dla Borussii Dortmund. Nie można powiedzieć, że przyjezdni nie mają absolutnie nic do stracenia, ponieważ bilans goli również może mieć znaczenie.

82'

Zamieszał także w jedenastce szkoleniowiec paryżan. Nie ma już na boisku między innymi Vitinhi, który w pierwszej połowie miał znakomitą szansę na strzelenie gola, a po przerwie asystował przy trafieniu Achrafa Hakimiego.

80'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Vitor Ferreira. Wchodzi: Lee Kang-In.

wchodzi Wchodzi
Lee Kang-In #19
schodzi Schodzi
80'

Nie zmienia szkoleniowiec Paris Saint-Germain, ale trudno się temu dziwić. Z kolei po stronie Borussii Dortmund komplet roszad personalnych.

1
1
1
78'

Borussia Dortmund. Schodzi: Marius Wolf. Wchodzi: Rami Bensebaini.

Rami Bensebaini #5
75'

Borussia Dortmund. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Jamie Bynoe-Gittens.

Jamie Bynoe-Gittens #43
73'

Groźnie wyglądające, płaskie dośrodkowanie, jednak nie po raz pierwszy tego wieczoru zabrakło zawodnika zdolnego do zakończenia akcji Borussii Dortmund. Pozostało niewiele czasu na wdrożenie planu naprawczego podopiecznym Edina Terzicia.

71'

Milan Skriniar starał się oddać uderzenie do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Poradzili sobie przyjezdni z obdarzonym słusznymi warunkami fizycznymi przeciwnikiem.

70'

Brakuje sytuacji podbramkowych, które byłyby zagrożeniem dla zachowującego czyste konto Gianluigiego Donnarummy. Tylko bramka kontaktowa może jeszcze podnieść temperaturę starcia.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can za niesportowe zachowanie.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Nico Schlotterbeck za ostre przewinienie.

64'

Co prawda piłka została przyznana zawodnikom Borussii Dortmund po przewinieniu Vitinhi, jednak paryżanie zyskali czas na staranne rozstawienie się w obronie.

62'

Achraf Hakimi i zrobiło się 2:0 w Paryżu!

60'

Kwadrans po przerwie zdecydowanie był przełomowy dla meczu. Trudno nie odnieść wrażenia, że zapadło rozstrzygnięcie, jednak piłka nożna potrafi nauczyć pokory. Jeszcze przecież aż dwa kwadranse podstawowego czasu.

58'

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Vitor Ferreira.

Paris Saint-Germain nie przestawało atakować i w 58. minucie doprowadziło do wyniku 2:0. Achraf Hakimi podłączył się do akcji gospodarzy i wykorzystał dogranie Vitinhi. Sytuacja zespołu z Francji zrobiła się komfortowa.

Paris Saint-Germain
2
57'

Borussia znalazła się w opałach, ponieważ straciła gola, a na dodatek paryżanie wystartowali po zmianie stron z dużym animuszem. Drużyna z Niemiec musi czymś odpowiedzieć, jeżeli nie zamierza powrócić bez jakiegokolwiek punktu.

1
1
55'

Pytanie, czy Borussię Dortmund stać na poprawienie wyniku, ponieważ czasu pozostało jeszcze całkiem sporo.

53'

Uskrzydleni prowadzeniem są gospodarze. Kolejna ich akcja została przeprowadzona z wykorzystaniem ustawionego na skrzydle Ousmane'a Dembele. Borussia Dortmund ma coraz większy problem z odpieraniem ataków Paris Saint-Germain.

51'

Gospodarze na prowadzeniu 1:0.

1
1
49'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe.

Początek drugiej połowy to już całkiem inna historia, ponieważ bardzo krótko trzeba było poczekać na pierwszego gola. Kylian Mbappe ustawił piłkę "na wapnie" do wykonania rzutu karnego przyznanego paryżanom za zagranie ręką Niklasa Suele. W 49. minucie reprezentant Francji nie pozwolił sobie na błąd i pokonał Gregora Kobela strzałem na 1:0.