Liga Europy: Grupa D
14 gru 2023 21:00
90+4'

Najlepsze podsumowanie gry Rakowa. Sonny Kittel fatalnie myli się w doskonałej sytuacji. Osiem metrów, przed nim tylko bramkarz i strzał niecelny.

13
24
7
6
8
90+2'

0:4. Można się rozejść. De Ketelaere trafia idealnie przy słupku. Ależ tu się zrobiło cicho.

24
28
2
8
8
90+2'
2
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

6
2
3
13
15
90'

Wrzutka z lewej strony, ale niestety Piasecki strzela nad bramką.

6
5
2
4
5
89'
Moustapha Cisse #99
4
1
4
3
3
89'
Tommaso De Nipoti #52
3
1
4
3
4
88'

Sporo ryzykował Berggren. Zaatakował wślizgiem, ale udało mu się wybić piłkę spod nóg Muriela w polu karnym. Było bardzo blisko przewinienia.

3
4
2
1
86'

Mogło, powinno być 0:4, ale Kovacević fenomenalnie broni strzał Pasalicia z kilku metrów!

11
3
3
6
5
85'

Przewrócił się w polu karnym Cebula, ale nie ma mowy o faulu. Tylko rzut rożny dla Rakowa.

8
7
3
2
2
85'

Strzał głową De Ketelaere i broni Kovacević. Trzeba uważać.

2
1
1
2
3
84'
Marco Palestra #45
2
1
1
1
84'
Francesco Rossi #31
2
1
1
1
84'

Fatalnie pudłuje Crnac z kilkunastu metrów. Dostał idealne podanie od Piaseckiego i strzelił nad bramką. Koszmar trwa.

3
4
2
3
5
82'

Ciekawe, bo Atalanta chyba wymieni bramkarza.

4
3
1
2
1
82'

Cebula strzela minimalnie obok słupka po indywidualnej akcji. Blisko, bardzo blisko gola Raków.

3
2
1
1
1
81'
81'
80'

Blisko gola na 1:3. Carnesecchi świetnie broni jednak strzał głową Zwolińskiego!

7
5
1
1
2
79'

Bonfanti taktycznie faulował Zwolińskiego po przegranym pojedynku w środku boiska.

1
2
4
3
79'
Giovanni Bonfanti #43
Atalanta Bergamo
3
1
2
79'

Nie można oglądać się na Sporting, trzeba zaatakować. W Lizbonie było blisko czwartego gola, natomiast dobrze byłoby samemu coś strzelić.

3
3
2
1
78'
76'

Adnan Kovacević znowu podał do rywala, ale nie wykorzystał tego Holm i strzelił nad poprzeczką z szesnastu metrów.

2
3
2
3
76'
Raków Częstochowa
4
5
1
2
2
75'

Kolejna świetna akcja Berggrena. Podanie do Crnaca, ten zagrywał płasko wzdłuż piątego metra, lecz Zwoliński strzelił za lekko i Carnesecchi zdążył z interwencją.

3
4
1
74'

Chciał się zrehabilitować Jean Carlos. Dośrodkowanie w pole karne, ale Zwoliński nie doszedł do piłki. Był schowany za obrońcą.

3
5
1
72'

Niesamowite. Płaskie podanie w pole karne, Jean Carlos próbował wybijać piłkę, ale trafił w Muriela... kuriozalna bramka w Sosnowcu.

14
23
3
7
8
72'

Sporting 3:0!

15
8
3
3
71'

Słupek! Ależ niewiele zabrakło, żeby za bramki cieszył się Adnan Kovacević. Po chwili dobijał jeszcze Crnac, lecz trafił w bramkarza gości.

4
4
1
1
69'

Zwoliński... o rany. Doskonałe dośrodkowanie Cebuli na piąty metr i napastnik Rakowa fatalnie pudłuje!

9
9
1
7
67'

Optyczna przewaga Rakowa, ale niewiele z tego wynika. To jest zbyt wolna gra, by zaskoczyć dobrze zorganizowanych w defensywie gości.

5
4
1
3
66'

Tudor uratował sytuację i w ostatniej chwili wybił piłkę w aut spod nóg szarżującego Muriela.

3
5
1
1
3
65'

Nie będzie rzutu karnego.

4
6
1
1
5
65'

Częstochowianie protestują. Ich zdaniem rywal blokował to ręką.

3
4
2
2
64'

Szansa dla Rakowa! Berggren doskonale podał w pole karne, później Crnac wszedł w drybling, ograł rywala, ale jego strzał został zablokowany!

3
3
62'

Sporting strzela na 2:0! Rosną szanse Rakowa.

7
8
3
4
2
61'
61'

Pół godziny do końca. Jeśli coś się zmieniło w grze Rakowa, to tylko na gorsze.

3
8
1
2
1
60'

Bardzo dobry strzał Miranczuka z dystansu. Piłka przeleciała tuż obok słupka. Raków śpi w obronie.

3
3
1
59'

Problemy zdrowotne Berggrena. Sędzia przerwał grę.

1
2
1
3
58'

Dobry odbiór Berggrena, podanie w pole karne do Zwolińskiego, ale ten kolejny raz nie zachował się najlepiej i stracił piłkę.

1
3
1
57'

Dłuższe podanie w kierunku Plavsicia. Wydawało się, że może coś z tego być, lecz Carnesecchi idealnie czytał grę i złapał piłkę w narożniku pola karnego.

1
3
1
55'

Odbiór Jeana Carlosa, była szansa do kontry, ale jednak sędziowie dopatrzyli się faulu i przerwali grę.

2
3
2
1
53'

Miranczuk bez problemu utrzymał się przy piłce przed polem karnym Rakowa. Nic sobie nie robił z obecności rywali, ale strzelił nad bramką.

3
5
1
2
1
52'

Kolejne podanie Koczerhina w poprzek boiska. Oczywiście do rywala.

2
5
2
51'

Nowak wyprowadzał kontrę i podał piłkę do przeciwnika. Może nie wie, że Raków nie gra w białych strojach? Fatalnie wygląda mistrz Polski w tym meczu.

4
9
1
49'

Miranczuk! Co za podanie. Idealnie dograł piłkę w pole karne do Muriela, ale zawiodło przyjęcie. Futbolówka odskoczyła i zdążył z interwencją Vladan.

2
3
1
1
48'

To powinno być 0:3! Adnan Kovacević podał prosto do przeciwnika. Muriel łatwo ograł Tudora i znalazł się sam przed Vladanem Kovaceviciem, ale fatalnie się pomylił. Strzelił obok bramki!