Liga Konferencji Europy: Grupa E
26 paź 2023 21:00
komentarz

Piłkarze Legii Warszawa w 3. kolejce Ligi Konferencji Europy przegrywali ze Zrinjskim Mostar 0:1, ale odwrócili losy potyczki i wygrali na boisku rywala 2:1.

137
51
10
8
13
90+7'
Legia Warszawa
22
16
15
14
50
90+7'

Błąd arbitra, który dostrzegł spalonego, ale go nie było. Wściekli gospodarze.

31
30
6
6
10
90+5'

Dogranie z kornera, strzał głową Radicia poszybował tuż ponad bramką!

24
14
7
7
13
90+4'

Kolejna przerwa w grze. Legia "zabija" końcówkę gry i ma do tego prawa. Taki brutalny urok piłki nożnej.

51
14
8
8
13
90+2'

Gual uderzył z pola karnego. Strzał zewnętrzną częścią buta, piłka minęła słupek o centymetry!

27
9
9
8
15
90+2'

Niewiele wychodzi gospodarzom. Legia nie dopuszcza Zrinjskiego pod własną bramkę.

27
9
3
4
6
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

7
7
9
10
26
89'

Piłkarze Legii starają się urywać minuty, sekundy. Coraz bliżej końca meczu.

30
11
5
4
11
87'
85'

Z dystansu lewą nogą uderzył Kun. Daleko od bramki gospodarzy.

9
7
2
7
9
85'

Minuty płyną, atak pozycyjny gospodarzy. Wszystko dzieje się w okolicach środka boiska.

6
4
5
3
5
82'
5
81'

Legia coraz skuteczniej oddala grę od własnej bramki, ale stoperzy Legii w czwartek nie są najmocniejszym punktem zespołu.

11
8
1
1
7
79'
7
4
3
7
14
78'

Zagranie w pole karne do Rosołka, ten jednak zagrał... No właśnie, co chciał zrobić rezerwowy?

2
6
2
4
8
76'

Legii udało się oddalić grę od własnej bramki. Najlepiej by było dołożyć trzeciego gola i mieć spokój.

19
3
2
3
7
73'

Minuty płyną, Legia dość nerwowo w obronie. Na szczęście bez konsekwencji.

5
3
2
3
6
79'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Mario Ticinovic #91
1
1
73'

Znowu groźnie pod bramką Legii. Strzał niecelny, dodatkowo wcześniej był spalony.

11
3
4
6
7
72'
70'
Kerim Memija #50
Damir Zlomislic #8
2
1
2
69'

Nie ma gola! Powrót z dalekiej podróży. Sędziowie dopatrzyli się spalonego. Wciąż 1:2.

38
26
4
6
12
68'

Za długo było dobrze... Prostopadłe zagranie do Malekinusiciia, tragiczna postawa stoperów i rezerwowy w sytuacji sam na sam wyrównał. 2:2.

6
6
4
3
11
64'
9
6
6
7
8
63'

Radość po czasie, ale JEST! Gol dla Legii uznany, Kramer schował piłkę pod koszulkę. Dedykacja dla znajomego otyłego cukiernika? 1:2!

54
20
4
3
7
62'

Dogranie do Kramera, strzał głową wpadł do siatki. Wydawało się, że spalonego nie było. Co na to VAR?

29
8
3
2
9
62'

Gol! Strzelił Blaz Kramer. Asystował mu Yuri Ribeiro. Pankov dośrodkował, Kramer mierzonym strzałem głową do siatki! 1:2!

58
21
10
5
9
61'
Tomislav Kis #10
Aldin Hrvanovic #22
61'
2
60'

Godzina gry za nami. Legia Warszawa po przerwie niewiele zrobiła, aby wyjść na prowadzenie.

2
3
4
4
58'

Więcej z gry mają gospodarze, ale po zmianie stron wykreowali sobie zaledwie jedną szansę. Legia dość bezbarwna.

1
1
3
1
3
56'

Muci runął w polu karnym, sędzia uznał, że Albańczyk blefował.

3
3
1
6
8
53'

Hładun odbił strzał Corluki, poprawka Cuze znalazła się w bramce. Gol nie został uznany, gracz gospodarzy znalazł się na spalonym.

18
7
2
5
4
52'

Muci dośrodkował z prawej strony, ale dokładnie tam, gdzie stał rosły bramkarz miejscowych.

6
2
1
1
5
51'

Problemy ma Muci, już są przy nim "doktorzy".

4
1
2
4
8
50'

Atak Legii, jednak goście mieli problem z przedostaniem się w pole karne rywala. O strzale już nawet nie ma co wspominać.