(3:0)
Zakończony
Estonia U-21
komentarz

Trzeci mecz w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Europy i trzecie zwycięstwo bez straty gola. Polska w Stalowej Woli pokonała Estonię 5:0. Gospodarze mogli wygrać wyżej, ale zmarnowali dwa rzuty karne.

2
1
90+1'

Jeszcze Polacy w ataku. Strzał z dystansu Biegańskiego zdołał odbić bramkarz.

90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 3 minuty.

89'

Ładna akcja Lipkowskiego, efektem tylko rzut rożny.

87'

Sprytny strzał z ok. 18 metrów oddał Buksa. Piłka minęła słupek bramki gości.

84'

Włodarczyk sam na sam z bramkarzem, napastnik ponownie nie trafił w bramkę!

1
1
83'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! S. Wlodarczyk! To jest niemożliwe! Strzał Włodarczyka i piłka przeleciała dość daleko obok słupka...

S. Wlodarczyk #20
Polska U-21
1
1
2
3
82'
wchodzi Wchodzi
A. Vaher #15
schodzi Schodzi
A. Sapovalov #9
83'
S. Viidas #23
S. Liit #4
1
1
81'

Drugi rzut karny w meczu dla Polaków. W polu karnym został sfaulowany Pieńko!

2
79'

Biało-Czerwoni długo rozgrywają piłkę, oszczędzają rywali.

1
76'

Starają się poszukać honorowego gola Estończycy. Jednak niewiele im wychodzi. Polacy dość pewnie w defensywie.

1
74'

Po akcji Włodarczyka, bramkarz odbił piłkę. Poprawiał Marczuk, którego zablokował obrońca!

1
1
72'

Gol! Strzelił T. Pienko. Asystował mu M. Legowski. Łegowski w pole karne do Pieńki, a ten z okolic narożnika pola bramkowego strzałem przy dalszym słupku trafił na 5:0!

T. Pienko #19
Polska U-21
Asysta:
M. Legowski #8
4
1
71'

Pieńko wpadł w pole karne, zagrał do Włodarczyka, ale ten spudłował z pięciu metrów!

1
1
1
71'
M. Rakoczy #11
2
1
68'

Spadło tempo meczu. Polacy nasyceni wysokim prowadzeniem już nie naciskają tak wyraźnie rywala.

1
65'

Nieśmiała próba gości. Strzał z dystansu bez problemów wyłapał Tobiasz.

1
63'
N. Ivanov #10
D. Luts #20
1
63'

Łęgowski wpadł w pole karne lewą stroną, jednak dogrywał źle. Od bramki goście.

1
63'
P. Veelma #21
D. Kuraksin #7
63'
T. Teevali #14
N. Vassiljev #8
60'
A. Buksa #21
F. Szymczak #9
1
1
60'
K. Szmyt #7
2
2
1
57'

Gol! Strzelił F. Szymczak. Asystował mu M. Rakoczy. I już jest 4:0! Prostopadłe zagranie do Szymczaka, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza! 4:0!

Polska U-21
Asysta:
1
1
57'

Na bramkę Estończyków sunie akcja za akcją. Szukamy kolejnych trafień.

1
54'

Seria uderzeń Polaków była blokowana. W końcu z dystansu huknął Zalewski. Tuż obok słupka!

2
1
1
52'

Łęgowski zwiódł rywala, uderzył z ok. 15 metrów, ale został zablokowany przez kolejnego zawodnika z Estonii.

50'

Lewą stroną ruszył Zalewski, dograł w pole karne. Sprytniejszy okazał się obrońca, który wybił piłkę.

1
49'

Dobra akcja Polaków. Zabrakło zdecydowania i w efekcie strzału na bramkę gości.

47'

Od początku 2. połowy Polacy przy piłce. Biało-Czerwoni są świadomi, że nie mogą dać tlenu już trochę podłamanym gościom.

1
czas Druga połowa
46'
D. Marczuk #18
F. Marchwinski #14
2
2
46'
J. Bieganski #6
A. Pyrka #17
1
1
komentarz

Wynik mówi wszystko. Prowadzimy wysoko, jest na co patrzeć. Szkoda tylko, że to nie gra nasz seniorski zespół. Może kiedyś...

1
1
45+6'

Nie ma gola! K. Szmyt! Szmyt uderzył zbyt lekko, bramkarz odbił piłkę. Zawodnik Warty starał się dobijać z bliska, ale atakowany przestrzelił!

K. Szmyt #7
Polska U-21
1
2
2
3
45+5'
K. Palumets #6
45+4'

Jeszcze możemy dołożyć bramkę numer cztery. Rakoczy staranowany przez Palumetsa i będzie rzut karny!

1
45'

Sędzia doliczył 4 minuty do 1. połowy meczu.

45'

Ogłuszony uderzeniem piłką w głowę jest bramkarz gości, ale na szczęście pozbierał się i będzie w stanie kontynuować grę.

44'

Gol! Strzelił F. Szymczak. Dokładamy trzecią bramkę! Na przedpolu piłkę otrzymał Szmyt. Mocny strzał trafił jeszcze bramkarza w twarz, a piłkę z linii do siatki wbił Szymczak! 3:0!

Polska U-21
4
2
1
41'

Groźna kontra Polaków, ruszył Rakoczy, zagrał na lewo do Zalewskiego. Estończycy dość szczęśliwie wybronili się.

1
38'

Polacy mecz mają pod kontrolą. Estończycy starają się coś zdziałać, ale niewiele im wychodzi.

1
1
1
35'

Rzut rożny dla Estończyków. Kilka przebitek w naszym polu karnym, ale bez większego zagrożenia.

1
33'

Zagranie do Szmyta. Estończyków uratował bramkarz, który wybiegł kilka metrów przed pole karne i wybił piłkę.

31'

Sprytnie rozegrany rzut rożny przez Polaków Do szczęścia zabrakło soczystego uderzenia. Zalewski ostatecznie do Mosóra, ale ten skiksował.

29'

Wracamy z dalekiej podróży. Proste dogranie z lewej strony. Skiksował Bejger i trafił w poprzeczkę naszej bramki!

1
25'

Starali się odgryźć Estończycy, jednak z przodu brakuje gościom zdecydowania.

24'

Powinno być 3:0. Szmyt zamiast uderzać powinien podawać. Tymczasem strzał z ok. 17 metrów był wyraźnie niecelny.

22'

Gol! Strzelił N. Zalewski. Indywidualna akcja Zalewskiego. Skrzydłowy wpadł w pole karne i uderzył płasko obok bramkarza! 2:0!

N. Zalewski #10
Polska U-21
4
3
20'

Kolejna prosta strata Polaków. Tym razem pomylił się Rakoczy, na szczęście bez konsekwencji.

17'

Błąd naszej obrony. Dogranie z prawej strony, uderzał Kuraksin. Na nasze szczęście ponad bramką.

1
13'

Atak pozycyjny Estonii. Jednak niewiele wychodzi gościom. Brakuje dokładności.

10'

Estończycy starali się odpowiedzieć, ale z obiecującego początku gości niewiele już zostało.

1
7'

Gol! Strzelił M. Rakoczy. Asystował mu N. Zalewski. Szybko Polakom udało się zadać cios. Z lewej strony płasko dogrywał Zalewski, Marchwiński przepuścił piłkę, a Rakoczy strzałem z pola karnego pokonał bramkarza! 1:0!

Polska U-21
Asysta:
3
2
6'

Zalewski ruszył lewą stroną. Kreacji wystarczyło na dojście do okolic linii pola karnego.

4'

Mosór ryzykownie wycofał do Tobiasza. Bramkarz atakowany był przez rywala, ale wybił piłkę.

2'

Estończycy od początku wysoko atakują Polaków i starają się nas zaskoczyć ofensywnym nastawieniem.