Sędzia dolicza minimum 8 minut. Ale po co... panie sędzio.

Subiabre huknął zza pola karnego i ponownie odbija piłkę Matys.

1
2
88'

Skoczylas w polu karnym. Dużo miejsca, idealna sytuacja do oddania strzału. I fatalne wykończenie.

1
3
1
2
86'

Gol! Strzelił Santiago Lopez.

4:0! To się musiało tak skończyć. Santiago Lopez dostał dobre podanie, wybiegał z własnej połowy i tym razem nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Matysem.

Santiago Lopez #11
11
21
2
6
5
85'

Juan Villalba opatrywany poza boiskiem. Argentyna w osłabieniu.

2
2
1
2
1
83'

Świetna kontra Argentyny, ale Mastantuono strzela w słupek!

3
3
3
2
4
82'

Japonia prowadzi już 2-0 z Senegalem.

1
1
81'

Borys pokazał się ponownie, strzelił potężnie zza pola karnego i bardzo dobrze broni Florentin.

1
80'

Potwornie zmęczeni Polacy. Olbrzymia wyrwa w środku pola.

2
1
77'

W odpowiedzi rywale. Mastantuono sam na sam z Matysem, miał mnóstwo miejsca i czasu, ale po raz kolejny doskonale polski bramkarz!

1
2
1
77'

Mikołajewski efektownie złożył się do strzału przewrotką i słupek ratuje Argentynę!

3
76'

Tymczasem Japonia prowadzi z Senegalem. W związku z tym Argentyna jest na pierwszym miejscu w grupie.

2
4
1
1
2
75'
73'

Przerwa na picie.

3
6
1
1
2
72'

W odpowiedzi Santiago Lopez. Z łatwością wypracował sobie sytuację w polu karnym, miał przed sobą tylko Matysa, ale ponownie górą Polak.

1
72'

Krzyżanowski chciał się pokazać. Najpierw zrobił efektowną ruletkę, lecz po chwili strzelił bardzo niecelnie prawą nogą.

1
2
71'

Tempo wyraźnie spadło. Selekcjoner Argentyńczyków zdjął z boiska największe gwiazdy.

1
2
1
69'

Polacy się nie poddali. Angażują dużą liczbę zawodników w akcje ofensywne, przez co będą nadziewać się na kontry.

1
2
1
68'

Argentyna U-17. Schodzi: Agustin Ruberto. Wchodzi: Santiago Lopez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Agustin Ruberto #9
1
1
65'

No nie, w ten sposób to my gola nie strzelimy! Po kapitalnej akcji Borysa nie trafił w piłkę na piątym metrze Skoczylas, a następnie fatalnie przyjmował Mikołajewski i ostatecznie jego uderzenie zostało zablokowane.

2
9
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Ulises Gimenez.

Ulises Gimenez #2
2
2
63'

Zrobiło się luźniej na boisku. Argentyna kontroluje spotkanie w trybie dość ekonomicznym.

1
1
61'

Skoczylas w indywidualnej akcji środkiem. Strzelał płasko z szesnastu metrów, ale kolejny raz za lekko.

3
60'

Bardzo nieudane zagranie Reguły. Żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału.

2
3
1
1
59'

Borys wywalczył rzut wolny kilka metrów od bocznej linii pola karnego.

2
1
1
56'

Argentyna U-17. Schodzi: Claudio Echeverri. Wchodzi: Franco Mastantuono.

Franco Mastantuono #20
Claudio Echeverri #10
1
2
56'

Argentyna U-17. Schodzi: Dylan Gorosito. Wchodzi: Kevin Gutierrez.

Kevin Gutierrez #18
Dylan Gorosito #4
1
2
54'

Co my robimy w defensywie? Gimenez zabawił się w polu karnym, ograł obrońcę na zamach i był sam przed Matysem, jednak strzelił prosto w niego!

1
2
2
1
2
52'

Gol! Strzelił Ian Subiabre.

Polacy na deskach. Matys odbił piłkę po mocnym dośrodkowaniu z lewej strony, a Ian Subiabre po prostu dokonał egzekucji.

Ian Subiabre #7
6
11
3
8
2
51'

Skoczylas chciał zaskoczyć argentyńskiego bramkarza mocnym strzałem z ostrego kąta, jednak dość wyraźnie się pomylił.

3
1
2
2
49'

Był rzut wolny dla Polski, ale Reguła wybrał najgorzej, jak tylko się dało. To było podanie do rąk bramkarza.

3
1
1
1
46'

Gol! Strzelił Agustin Ruberto.

No to mamy 2:0. I chyba trzeba już bukować bilet powrotny do Polski. Agustin Ruberto w 15. sekundzie drugiej połowy strzela płasko z kilkunastu metrów. Matys nawet nie zareagował.