(1:0)
Zakończony
Estonia
komentarz

Zapraszamy do naszego pomeczowego studia! Relacja z meczu Polska - Estonia wciąż trwa. Przed nami dogrywka! Mówiona.

14
5
2
2
4
komentarz

Czekając na wtorek dziękujemy za uwagę! Dobrej nocy!

11
6
2
1
1
komentarz

Żelazny: W meczu z Walią musimy liczyć na momenty. Rywale także mają kim grać.

7
5
1
1
1
komentarz

Żelazny: Na razie baraże idą nam bardzo dobrze. Drugi mecz i druga wygrana.

1
1
2
komentarz

Listkiewicz: Nie musieliśmy się przejmować jak gra Estonia. Natomiast Walią już się musimy przejmować. Trzeba zneutralizować walory rywala i to może wymusić zmiany w składzie. Nie możemy tylko patrzeć na swoją grę.

komentarz

Żelazny: Wydawało mi się, że to czas żeby Moder zagrał w pierwszym składzie. Po tym, co pokazał Piotrowski już nie do końca tak to widzę.

komentarz

Majewski: Przed Walią tylko wymuszone zmiany w składzie.

komentarz

Listkiewicz: Recepta Kazimierza Górskiego była prosta: Żeby zdobyć gola, trzeba uderzać na bramkę.

2
1
1
komentarz

Majewski: Rano wstajemy i twarde przekazanie zawodnikom, którzy grali, że już jest po meczu. Podejście trenera musi być stanowcze.

1
2
1
komentarz

Żelazny: Estonii nie pomógłby nawet Vassiljev.

komentarz

Listkiewicz: Równie na luzie graliśmy w 1. połowie z Mołdawią. Dzisiaj jest sympatycznie.

komentarz

Żelazny: Jeśli zespół przyjeżdża w 33 minuty 22 podania, to nie ma czego szukać. Wyspy Owcze były lepsze.

komentarz

Listkiewicz: W 2. połowie już nie było się do czego doczepić w ofensywie.

1
komentarz

Żelazny: Pierwszym wyborem na Walię byłby Cash.

komentarz

Majewski: Widać, że Frankowski jest pewny siebie. Widać jak on idzie.

komentarz

Majewski: Może we wtorek lepiej obejrzeć mecz Estonii z Finlandią.

komentarz

Majewski: To nie będzie łatwy mecz. Być może później się otworzy.

komentarz

Listkiewicz: Walia to zespół poukładany.

komentarz

Żelazny: Walia to dobry rywal dla Polaków. Mamy problemu z drużynami lepszymi technicznie.

komentarz

Listkiewicz: Walia to stara szkoła: kick and run! I trochę łokci do tego.

1
komentarz

Listkiewicz: Mamy najmocniejszy skład w zestawieniu barażowym. Mecz towarzyski Estonia - Finlandia zapowiada się strasznie.

2
1
komentarz

Żelazny: Dyskutowanie nad przyszłością Michała Probierza nie ma sensu. On ma wygrać mecz z Walią.

1
1
1
komentarz

Listkiewicz: Fernando Santos, wielkim poetą był. Jemu się nie chciało.

1
komentarz

Majewski: Jakie ma znaczenie, jak zagrałeś w meczu, jeśli go wygrałeś.

1
komentarz

Żelazny: EURO, na które możemy pojechać, zawdzięczać będziemy mogli Brzęczkowi i Michniewiczowi.

2
1
1
komentarz

Majewski: Przypadki zdarzają się, ale nie w takim momencie, kiedy mamy zawodników w formie.

komentarz

Żelazny: Stracony gol to powód do niepokoju. Źle zachował się Bednarek, dziwnie Szczęsny. Gol obciąża jeszcze Slisza.

1
komentarz

Majewski: Z Walią to będzie mecz piłkarski. To będzie weryfikacja.

komentarz

Żelazny: Po takim meczu trudno wyciągać szersze wnioski. To był trening. Wszystko będzie decydować się w Cardiff.

komentarz

Listkiewicz: Zachowywał się bardzo koleżeńsko, nie rozkładał rąk, co mu się kiedyś zdarzało.

1
komentarz

Majewski: Lewandowski? Zaliczył asystę przy golu Piotrowskiego.

1
1
komentarz

Radosław Majewski: To była obrona pola karnego w wykonaniu Estonii.

komentarz

Listkiewicz: Kallaste. On kiedyś grał w Polsce. Kto go tutaj zabrał? On był tragiczny.

1
1
komentarz

Listkiewicz: Wykluczony zawodnik gości "rąbał" od początku. Trener Estończyków nie był w najwyższej formie. Powinien zmienić rywala.

komentarz

Michał Listkiewicz: Wynik stawia sens stawiania na ten system eliminacji. Żal było Estończyków.

1
komentarz

Piotr Żelazny: Po pierwszych dziesięciu minutach widać było, że będzie 5:0. Nie wiem czy Wyspy Owcze nie pokazywały tutaj lepszego futbolu.

1
1
1
1
komentarz

Ekspertami w studiu będą: Radosław Majewski, Michał Listkiewicz oraz Piotr Żelazny.

1
1
1
1
1
komentarz

Mamy to, a właściwie zdobyliśmy klucze. Teraz musimy otworzyć bramkę w Cardiff.

60
36
6
7
8
90'

Sędzia dołożył do 2. połowy 60 sekund.

23
11
10
4
7
88'

Pierwszy korner dla gości. Polacy piłkę wybili. Po chwili laga w nasze pole karne i Szczęsny w końcu coś złapał.

7
86'

Zagranie do Buksy, rezerwowy uderzył z sześciu metrów. Pomylił się nieznacznie!

23
21
14
15
17
84'

Atak pozycyjny Polaków. Dość wolne tempo akcji. Nasi już swoje zrobili.

18
13
12
11
34
82'

Estonia marzyła przed meczem o golu i go zdobyła. Robota wykonana.

61
34
11
7
14
82'
2
80'

Wszystko ok, ale rywale grali w dziesiątkę. Z drugiej strony za moment słono za to zapłacą!

47
47
16
14
17
78'

Gol! Strzelił Martin Vetkal. Asystował mu Markus Soomets. O kurka wodna. Pierwszy strzał gości i gol. Soomets do Vetkala. Strzał dość chaotyczny, Szczęsny przepuścił uderzenie. Już tylko 5:1. Topnieje przewaga.

88
76'

Gol! Strzelił Sebastian Szymański. Asystował mu Nicola Zalewski. Biedni ci Estończycy... Zalewski rozegrał piłkę z Szymańskim. Uderzenie niezbyt wyszło naszemu zawodnikowi, ale sytuacyjnie lewą nogą był w stanie wbić piłkę do siatki! 5:0!

75'

Gwoli wyjaśnienia. Z tym 6:0 to była taka przenośnia. Chłopcy, nie bierzcie tego do serca.

37
70
8
5
8
73'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Karol Mets. Dobijamy zniechęconego rywala. Zalewski wpadł w pole karne, dogranie niefortunnie przeciął Mets i jest już 4:0!

10
72'
20
11
7
3
6
72'
13
8
2
2
3
72'
72'

Podobno, jeśli wygramy 6:0 to awans do finałów EURO wywalczymy już w czwartek. Podobno...

22
45
9
1
5
71'

Podrażniona Estonia. Rywale wywalczyli aut!

13
20
6
1
4
70'

Gol! Strzelił Jakub Piotrowski. Asystował mu Robert Lewandowski. Zagranie do Piotrowskiego, a ten huknął prawą nogą nie do obrony! 3:0!

69'

Lewandowski pięknie uderzył z dystansu. Dobrze zachował się bramkarz gości!

46
22
9
9
11
68'

Świderski starał się w polu karnym uciec rywalowi. Zabrakło miejsca na boisku.

14
16
5
1
7
68'

Trzy zmiany wśród Estończyków. Efektownego wąsa ma Lepik.

8
17
7
4
6
66'
5
2
3
1
2
66'
1
66'
3
66'

Rzut rożny, ostatecznie bez uderzenia. Miażdżąca przewaga Polaków.

18
10
6
3
6
65'

Piotrowski uderzył, piłkę zablokował obrońca. Rzut rożny, a rywale mają coraz mniej sił.

17
14
7
5
6
64'

Lewandowski w polu karnym, ale na plecach miał trzech rywali. Kopali, gryźli, szarpali. Uderzyć nie dali.

15
31
14
10
13
63'

Seria uderzeń Polaków. Estonia bezradna. Oby tak podczas EURO.

30
27
12
7
7
62'

Puchacz dogrywał z rzutu wolnego, bramkarz uprzedził Piotrowskiego i wybił piłkę.