(0:0)
Zakończony
Widzew Łódź
komentarz

Poznaliśmy czwartego półfinalistę Fortuna Pucharu Polski. Wyłoniła go dogrywka. Wisła Kraków pokonała Widzew Łódź 2:1, a decydującego gola w 119. minucie zdobył Szymon Sobczak.

15
7
2
1
1
120+2'

Doliczone 2 minuty.

14
10
4
5
8
119'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szymon Sobczak. Asystował mu Joan Roman. A jednak Wisła! Goku starał się uderzać z okolic pola bramkowego. Wyszło dogranie, a Sobczak z bliska wbił piłkę do siatki! 2:1!

42
37
6
8
13
118'

Widzew jeszcze w ataku. Wyraźnie brakuje sił i w efekcie precyzji.

6
9
2
6
4
115'

Nunes uderzał z ostrego kąta. Raton zachował czujność i piłkę złapał.

10
5
2
2
4
113'

Coraz bliżej rzutów karnych, ale w tym szalonym meczu wszystko się jeszcze może zdarzyć.

7
5
3
3
4
111'
ŻÓŁTA KARTKA
5
4
4
4
4
108'

Gola nie ma! Rondić w momencie wznowienia gry powinien stać poza polem karnym, a miał stopę na linii. Wciąż 1:1!

11
9
4
5
5
107'

Tragedia w wykonaniu bramkarza Wisły. Złe rozegranie, nogę dołożył Rondić i padł gol!

2
105'

Próba z dystansu Goku, piłka poszybowała obok słupka.

5
3
3
5
2
103'

Dogranie z lewej strony, Sobczak uderzył z trudnej pozycji. Wyraźnie obok celu.

3
3
2
2
2
101'

Drużyny są już zmęczone. To widać. Wciąż aktywniejsza Wisła, jednak bez okazji w dogrywce.

3
3
1
1
3
98'

Sobczak uwolnił się z objęć Szoty, ale nie zdołał dobrze uderzyć. Sędzia faulu obrońcy nie widział.

1
4
3
2
2
95'

Stara się odgryzać Widzew. W dogrywce jak na razie bez okazji bramkowych.

5
2
5
1
2
92'

Wisła stara się od początku dogrywki pójść za ciosem. Jak na razie bez zagrożenia.

komentarz

Krótka przerwa i przed nami dogrywka. Cóż za dziwny mecz.

10
8
4
2
3
90+25'

Sędzia gola ostatecznie uznał. Oj, będzie nerwowo po meczu.

17
12
6
4
7
90+22'
9
7
4
2
7
90+21'

Jeszcze mamy VAR. Nie wiadomo, co tam się stało.

9
7
11
5
4
90+22'
Widzew Łódź
6
5
2
3
4
90+19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel Rodado. Wisła doprowadziła do wyrównania. Na przedpolu Gikiewicz nie popisał się. Do piłki dopadł Rodado i mocnym strzałem uderzył do bramki! 1:1!

55
34
10
15
19
90+18'
Widzew Łódź
10
9
3
9
8
90+16'

Strzał z pola karnego Rodado, zablokował jeden z obrońców. Piłka ponad bramką wyszła na rzut rożny!

9
7
7
6
2
90+15'
Widzew Łódź
5
3
3
4
4
90+14'

Groźne dogranie piłki przez Pawłowskiego. Mateusz Żyro powinien zamknąć mecz, w piłkę nie trafił!

4
5
3
3
7
90+12'
6
6
3
5
7
90+10'

Teraz czas dla Wisły zaczyna płynąć coraz szybciej. Już tylko ok. 7 minut gry do końca.

6
6
2
3
3
90+8'
ZMIANA
90+8'
ZMIANA
90+7'
ZMIANA
8
3
1
1
1
90+6'

Łodzianie starają się długo utrzymywać piłkę daleko od własnej bramki. Wciąż grania jeszcze dość dużo.

2
2
2
4
4
90+3'

Łodzianie w ostatnich minutach nie dopuszczają krakowian pod własną bramkę. Jednak trochę grania jeszcze przed nami.

11
4
3
3
3
90+2'
Widzew Łódź
9
5
3
7
10
90'

Pogramy jeszcze przez... 17 minut.

7
10
6
9
11
89'
6
3
2
4
9
87'

A teraz uderzał Goku. Piłkarz również minęła bramkę strzeżoną przez Gikiewicza.

8
5
2
3
2
85'

Dogranie w pole karne łodzian. Strzał Sobczaka poszybował ponad bramką.

4
2
4
3
3
84'
ZMIANA
84'
ZMIANA
6
2
1
2
2
82'

Wisła ruszyła do ataku. Coraz mniej czasu mają krakowianie na doprowadzenie do remisu.

7
5
3
2
5
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski. Mocny, pewny strzał Pawłowskiego. Piłka pod poprzeczką, Widzew bliżej półfinału! 0:1!

37
17
5
7
14
79'

Gol został anulowany, ale sędzia podyktował rzut karny dla Widzewa!

25
22
5
10
12
76'

Jeśli był spalony, to... wcześniej był faul na graczu Widzewa. Co zrobią sędziowie?

7
3
6
1
4
75'

Jeszcze mamy analizę VAR. Sprawdzamy czy nie było spalonego.

10
4
2
6
11
73'

Widzew miał coraz więcej z gry i zadał cios. W zamieszaniu piłka spadła pod nogi Rondicia, a ten w sytuacji sam na sam uderzył do bramki! 0:1!

7
5
3
5
5
71'

Po przerwie wracamy do gry. Czeka nas jeszcze dość sporo grania.

4
1
1
1
2
66'

Przerwa w grze. Murawa jest zadymiona. Czekamy aż wszystko przewietrzy się.

3
3
3
3
6
63'
ZMIANA
3
3
2
2
3
63'
ZMIANA
63'
ZMIANA
4
2
1
1
2
60'

Dwa kwadranse do końca. Czy będziemy świadkami dogrywki? Mecz ponownie wyrównał się.

3
2
3
2
4
58'

Coraz więcej do powiedzenia mają w meczu łodzianie. Wisła musi być czujna w defensywie.

4
2
2
2
3
56'

Akcja Wisły Kraków zatrzymana. Sędzia dostrzegł spalonego.

2
3
3
2
4
53'

Widzew powinien prowadzić! Dośrodkowanie z lewej strony, Sanchez główkował z czterech metrów. Kapitalną interwencją popisał się Raton!

5
5
2
2
4
51'

Wisła utrzymuje się przy piłce. Widzew wciąż nie potrafi zaatakować i zagrozić bramce krakowian.

9
5
3
4
3
49'
Widzew Łódź
4
3
2
2
3
47'

Pierwszy strzał po przerwie. Mocna próba z dystansu Carbo, piłka poszybowała ponad bramką.