Puchar Francji: Półfinały
03 kwi 2024 21:10
komentarz

Paris Saint-Germain dopięło swego! Po bramce Kyliana Mbappe drużyna Luisa Enrique awansowała do finału Pucharu Francji!

1
90+1'

Sędzia doliczył cztery minuty.

82'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Desire Doue #33
82'
Ibrahim Salah #34
Amine Gouiri #10
81'
Alidu Seidu #36
Stade Rennais
79'

I kolejna kapitalna interwencja Mandandy, który wybronił płaski, mocny strzał Asensio. Świetne zawody francuskiego golkipera.

75'
Enzo Le Fee #28
75'
75'
74'

Nieco spokoju pod bramką jedną i drugich. Impas przerwał Kalimuendo, który oddał celny strzał. Z łatwością wybronił go Donnarumma.

69'
Paris Saint-Germain
68'

Kolejna szansa dla gości. Przedłużył lot piłki Santamaria, a po chwili najwyżej skoczył do niej Kalimuendo, który oddał niecelny strzał głową.

67'

Sędziowie na worze VAR sprawdzali jeszcze potencjalny rzut karny dla Stade Rennais. Natomiast nic z tego, gramy dalej.

65'

Dwa ataki Stade Rennais i kolejna centra w pole karne PSG. Defensorzy drużyny Enrique poradzili sobie z dośrodkowaniem, ale za chwile będzie okazja do następnego. Rzut rożny dla gości.

63'

To mogło zaskoczyć Paris Saint-Germain. Dośrodkowanie z prawej strony, które chciał przeciąć rezerwowy Terrier. Minął się jednak z piłką.

60'

Nieprawdopodobny jest dziś Mandanda! Doświadczony bramkarz ponownie zatrzymał Mbappe, który huknął z linii pola karnego.

59'
56'
Guela Doue #17
54'

Strzał Mbappe z ostrego kąta. Broni Mandanda.

52'

Sporo zamieszania w polu karnym Stade Rennais. Defensorzy tego zespołu ostatecznie zażegnali zagrożenie i wychodzili nawet kontrą. Przerwał ją arbiter główny, ponieważ w międzyczasie dotknął piłkę.

50'

Mogło zaskoczyć Stade Rennais! Rozgrywali piłkę na lewej stronie goście, a ta dotarła do Gouiriego, który źle przyjął piłkę, ale oddał naprawdę groźny strzał obok bliższego słupka.

47'

Obraz gry w pierwszej połowie podobny jak ten przed przerwą - PSG konstruuje atak pozycyjny.