Massimiliano Allegri rzucił marynarką, a dalsze awanturowanie się poskutkowało spacerem w kierunku trybun. Czerwona kartka.

5
3
2
90+4'

Ederson strzelił z kilkunastu metrów, ale po pierwsze świetnie bronił Mattia Perin, a po drugie sędzia gwizdnął faul na Danilo.

4
3
2
1
1
90'

Doliczone sześć minut.

3
3
2
1
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Bremer za opóźnianie gry.

Juventus FC
1
1
1
1
2
89'

Szarpie z korzyścią dla zespołu Arkadiusz Milik. Ile doliczy sędzia?

4
3
2
2
2
88'

Końcówka nerwowa i energiczna, ostatnie ataki tego meczu... a może i nie?

3
2
2
1
2
84'

Był słupek, jest poprzeczka. Fabio Miretti huknął odrobinę za wysoko!

4
3
3
1
2
81'
81'

Juventus FC. Schodzi: Andrea Cambiaso. Wchodzi: Timothy Weah.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Andrea Cambiaso #27
1
1
80'

Atalanta pozostała w kontakcie z przeciwnikiem i w 80. minucie miała szansę na doprowadzenie do remisu. Ademola Lookman oderwał się od obrońców Juventusu i oddał uderzenie z kilkunastu metrów. Kopnięta przez niego piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka.

3
2
1
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Berat Djimsiti za faul na Dusanie Vlahoviciu.

2
3
2
1
1
75'

Gdyby Dusanovi Vlahoviciowi uznano tego drugiego gola, to byłby o jedno trafienie za Arkadiuszem Milikiem, który prowadzi w klasyfikacji strzelców Pucharu Włoch.

3
2
2
1
1
73'

W 73. minucie Serb dostawił głowę do piłki po wrzutce i strącił ją w narożnik bramki bezradnego Marco Carnesecchiego. Po raz drugi tego wieczoru miał asystować Andrea Cambiaso. Nie ma jednak gola z powodu minimalnego spalonego.

1
1
1
1
1
71'

Bremer interweniował z powodzeniem po dośrodkowaniu Ademoli Lookmana. Po chwili ponowienie ataku podopiecznych Gian Piero Gasperiniego, jednak Aleksiej Mirańczuk strzelił ponad poprzeczką.

2
2
1
1
1
69'

Juventus FC. Schodzi: Federico Chiesa. Wchodzi: Kenan Yildiz.

Kenan Yildiz #15
1
1
2
2
2
68'

Przewinienie powracającego do obrony Hansa Hateboera na Fabio Mirettim.

1
1
1
1
1
65'
1
1
1
1
1
63'

El Bilal Toure składał się do strzału z kilkunastu metrów. Przed napastnikiem Atalanty znalazł się Bremer i ofiarnie nie pozwolił na doprowadzenie do remisu. Jeszcze korner, jednak po nim groźniejsza była kontra Bianconerich, którą zatrzymali Marten De Roon oraz Marco Carnesecchi.

1
1
1
1
1
62'

Juventus FC. Schodzi: Hans Nicolussi. Wchodzi: Fabio Miretti.

Hans Nicolussi #41
1
1
1
1
1
59'

Atalanta BC. Schodzi: Davide Zappacosta. Wchodzi: Hans Hateboer.

Hans Hateboer #33
1
1
1
1
1
59'

Atalanta BC. Schodzi: Isak Hien. Wchodzi: Giorgio Scalvini.

Isak Hien #4
1
1
1
1
1
57'

Awanturka. Pierwsza, ale możliwe, że nie ostatnia.

56'

Atalanta rozgrywa jak oldboje. W taki sposób nie znajdzie przestrzeni między stłoczonymi na 30 metrach zawodnikami z Turynu.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Dusan Vlahović za przewinienie.

2
1
55'

Neroblu na połowie przeciwnika, a Juventus nastawiony na przeprowadzenie jeszcze jednego, szybkiego ataku.

1
1
1
1
1
51'

W 51. minucie było uderzenie celne Atalanty i po raz pierwszy wysilił się Mattia Perin, który sparował piłkę na korner.

50'

Interweniował w obronie Samuel Illing-Junior. Niewiele wcześniej Bianconerim nie udało się raz jeszcze wybiec sam na sam z Marco Carnesecchim. Tym razem Berat Djimsiti poradził sobie w przepychance z Federico Chiesą.

47'

Nie skończyło się na płomiennej przemowie trenera Atalanty w szatni. Gian Piero Gasperini przyznał się do błędu w postaci wystawienia w ataku Charlesa De Ketelaere i wymienił go na El Bilala Toure. Szkoleniowiec zdjął marynarkę, a jego podopieczni mieli ruszyć do żwawszego atakowania.