7
9
5
90+2'

Odważna, ale i skuteczna interwencja bramkarza na przedpolu. Przy okazji "nabawił się" kontuzji. To kolejny zawodnik, który potrzebuje w drugiej połowie pomocy medycznej.

4
5
3
10
2
90'

Pięć minut doliczonych.

2
1
3
5
6
88'

Bułgaria. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Nikolay Bodurov.

3
86'

Bułgaria. Schodzi: Petar Zanev. Wchodzi: Anton Nedyalkov.

3
85'

Przerwa w grze - dwóch zawodników Bułgarii potrzebuje pomocy medycznej.

4
6
9
13
4
82'

Jest celny strzał Holandii - próbował Dost, ale uderzył za słabo, żeby pokonać bramkarza.

4
4
3
3
5
79'

Bardzo kiepskie widowisko w drugiej połowie - nic się ciekawego nie dzieje pod bramkami, a gra jest co chwilę przerywana faulami.

2
3
3
3
4
77'

Sędzia asystent pokazał rzut od bramki, ale będący dużo dalej arbiter główny wskazał na korner dla Bułgarów.

4
5
3
2
3
74'

Ledwie 105 celnych podań wymienili gospodarze, a Holandia pięć razy więcej. Mimo to Bułgaria wygrywa 2:0.

6
9
4
3
5
71'

Kontra Bułgarii, jedna z nielicznych dzisiaj, ale szarża została powstrzymana tuż przed polem karnym.

3
2
2
3
2
68'

Bułgaria. Schodzi: Ivelin Popov. Wchodzi: Bozhidar Kraev.

3
65'

Gospodarze tylko biegają za piłką, ale wciąż mają dwubramkowe prowadzenie.

5
7
2
3
3
62'

Strzał Robbena po zgraniu piłki przez Dosta i bramkarz stanął na wysokości zadania.

4
4
2
3
5
60'

Zagranie w pole karne do Dosta, jednak pierwszy do piłki dopadł bramkarz Bułgarii.

6
5
5
3
6
59'

Kolejny koszmarny strzał Sneijdera. Trzeba jednak pochwalić Robbena, który przeprowadził indywidualną akcję i zagrał do swojego kolegi z zespołu.

5
6
3
3
6
57'

72 procent posiadania piłki ma już Holandia.

4
3
8
3
4
53'

Fatalny ni to strzał, ni to dośrodkowanie Wesleya Sneijdera. Od bramki rozpoczął golkiper.

5
3
2
1
2
50'

Bułgarzy już rozpoczęli grę na czas, wykorzystują każdy moment, aby zwolnić grę.

3
5
4
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
4
2
2
1
46'
46'

Holandia. Schodzi: Matthijs de Ligt. Wchodzi: Wesley Hoedt.

Matthijs de Ligt #4
4
2
3
1
1
45+1'

Tonev rozpędzał się lewym skrzydłem, jednak w dość łatwy sposób stracił piłkę.

6
3
1
1
2
45'

Minuta doliczona.

3
1
1
1
2
44'

To była setka dla Dosta! Robben zagrał na piąty metr, ale snajper Holandii uderzył tuż obok słupka.

2
5
4
2
3
40'

Bułgarzy cały czas umiejętnie przemieszczają się po boisku, Holendrzy mają dużo miejsca, ale tylko do 35. metra od bramki gospodarzy.

11
4
4
3
3
36'

Bardzo kiepskie dośrodkowanie Blinda z lewej flanki. Rozczarowujący występ Pomarańczowych.

8
4
5
2
3
35'

Korner Holendrów, lecz ponownie bez zagrożenia pod bramką Bułgarów.

6
6
2
2
2
32'

Delew potrzebuje pomocy medycznej po tym jak ucierpiał w starciu z bramkarzem.

8
6
9
15
12
30'

66 procent posiadania piłki mają Holendrzy.

8
5
6
4
6
29'

Przy takim wyniku Bułgaria minie w tabeli Holandię. Będzie miała 9 punktów, Pomarańczowi siedem.

12
6
4
1
2
26'

Davy Klaassen wbiegł w pole karne i gdyby nie defensor Bułgarii, który umiejętnie zastawił piłkę, to piłkarz Ajaxu znalazłby się oko w oko z golkiperem.

6
3
2
2
1
23'

Dośrodkowanie na piąty metr, ale żaden z graczy Holandii nie był w stanie oddać strzału.

4
7
2
2
5
20'

Gol! Strzelił Spas Delew. 2:0! Fantastyczne uderzenie Delewa sprzed pola karnego. Techniczny strzał ugrzęzł w siatce Holandii i piłkarz Pogonii jest bohaterem Bułgarii.

127
60
41
11
21
18'

Bardzo ważna interwencja Indiego, który wybił piłkę dośrodkowaną na czwarty metr.

5
2
1
2
1
15'

Groźnie w polu karnym Holandii po rzucie wolnym - ostatecznie piłka została wybita po dośrodkowaniu na piąty metr.

4
7
2
2
1
13'

Bułgaria głęboko cofnęła się pod własne pole karne, ale Holandia i tak nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy rywali.

8
7
4
4
4
11'

Dużo podań wymieniają Pomarańczowi, głównie na własnej połowie.

6
5
3
6
5
8'

Ambitna postawa Bułgarów, którzy nie pozwalają na zbyt wiele piłkarzom Holandii.

13
7
6
3
2
5'

Gol! Strzelił Spas Delew. 1:0 dla Bułgarii! Błąd stopera i bramkarza Holandii, którzy nie sięgnęli piłki, a tę z kilku metrów do bramki wpakował zawodnik Pogonii Szczecin Spas Delew.

105
57
39
19
27
4'

Rzut wolny dla Holandii, po którym Robben dośrodkował na siódmy metr, lecz tam jeden z zawodników gości faulował.

2
3
3
6
4
3'

Robben był w okolicach pola karnego rywali, ale nabity piłką stracił ją.

2
6
4
2
1
2'

Pierwsza niezła okazja dla gospodarzy. Mieli rzut wolny 20 metrów od bramki Holandii, ale strzał Popova był lekki i bramkarz poradził sobie z nim.

3
3
10
3
4
20:12

W zespole z Bułgarii mamy Spasa Delewa z Pogonii Szczecin, Simeona Sławczewa z Lechii Gdańsk czy byłego zawodnika Lecha Poznań Aleksandara Toneva.