Niewiarygodne! Lloris tak wznawiał grę, ze podał pod nogi Toivonena, a ten skorzystał z prezentu.

26
14
16
90+1'

Jeszcze jeden strzał na bramkę gospodarzy, ale i tym razem daleko od celu. Próbował Lemar.

9
6
5
5
9
90'

Wygląda na to, że nikomu nie zależy tu na wygranej, ale sędzia doliczył jeszcze 3 minuty.

5
2
2
2
7
89'

Szwecja. Schodzi: Marcus Berg. Wchodzi: John Guidetti.

5
3
3
3
3
86'

Wreszcie groźnie po dośrodkowaniu ze skrzydła, ale Olsen pewnie obronił strzał głową Giroud.

3
5
7
4
5
82'

Centra w pole karne gości, wysokie zgranie głową i niepewne piąstkowanie Llorisa. Ani przez moment nie pachniało golem, ale mamy to co mamy. Nudnawa końcówka na Friends Arena w Solnie.

3
2
4
3
2
79'

Zgranie piłki głową Giroud i zamykający akcję, świeżo wprowadzony Thomas Lemar. Pomocnikowi zabrakło centymetrów, by dopaść piłkę tuż przy dalszym słupku.

3
3
2
2
3
77'
76'

Szwecja. Schodzi: Jimmy Durmaz. Wchodzi: Viktor Claesson.

1
76'

Francja. Schodzi: Dimitri Payet. Wchodzi: Thomas Lemar.

5
2
3
5
4
75'
73'

Jakob Johansson odebrał piłkę rywalowi przed polem karnym Francji, ale arbiter uznał, że nie wszystko odbyło się zgodnie z przepisami. Przerwana gra rozzłościła szwedzkiego pomocnika, ale co zrobisz.

2
1
1
3
2
70'

Piłka głównie w środkowej strefie boiska. Francja ma więcej z gry, ale Szwedzi cierpliwie czekają na swoją szansę.

5
4
1
1
2
66'

Pięknie nad murem uderzył Emil Forsberg. Piłka opadała tuż pod poprzeczkę, ale Lloris popisał się widowiskową paradą.

4
3
3
6
3
65'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba. Faul na Durmazie.

10
4
4
6
6
64'

Celny strzał z 25 metrów w wykonaniu Griezmanna. Olsen pofrunął jednak w swoją lewą stronę i odbił piłkę.

3
1
2
1
1
60'

Centrostrzał Durmaza z lewego skrzydła. Zaskoczony Hugo Lloris musiał interweniować... skutecznie.

1
1
58'

Ależ próba Jakoba Johanssona! Potwornie mocno, z 30 metrów i tylko tuż obok słupka.

1
1
56'

Griezmann wykłada futbolówkę na 5. metr, ale nadbiegający Sidibe był minimalnie spóźniony i nie sięgnął piłki.

1
1
55'

Spróbował Paul Pogba. Uderzenie sprzed szesnastki i piłka "odkręcana" od światła bramki. Zabrakło niewiele.

1
1
1
53'

Francja blisko gola! Na prawej flance podania wymienili Sidibe i Sissoko. Dośrodkowanie tego drugiego znalazło Griezmanna, ale strzał głową napastnika obronił Robin Olsen.

2
2
2
1
1
49'

Trochę chaosu w szwedzkim polu karnym, ale ostatecznie piłka w rękach Olsena.

2
1
1
1
1
47'

To mogło się udać! Rzut wolny z okolic środka boiska wykonywał Lindelof. Piłka za plecy francuskiej obrony do Granqvista, ale tego w ostatniej chwili zmylił Raphael Varane, czubkiem buta zmieniając tor lotu futbolówki.

2
1
1
1
1
46'

Gra wznowiona.

3
1
1
1
1
45+1'

Benjamin Mendy odebrał piłkę 35 metrów przed szwedzką bramką i sam postanowił strzelać... metr obok słupka.

5
2
45'

Pogramy jeszcze przez 2 minuty.

4
3
43'

Gol! Strzelił Jimmy Durmaz. Asystował mu Ludwig Augustinsson.

Jest odpowiedź Szwedów! Centra z lewego skrzydła na rosłego Berga, ten walczył, ale futbolówki nie sięgnął. Akcję zamknął jednak Durmaz. Mocny strzał w lewy róg i Lloris nie dał rady.

33
18
14
13
10
40'

Długie podanie do Berga, ale ten na spalonym.

4
4
4
3
3
37'

Gol! Strzelił Olivier Giroud.

Ulala! Przed chwilą niecelnie, ale teraz już do sieci i to jak! Dośrodkowanie z prawego skrzydła i niepewna interwencja obrońców. Napastnik Arsenalu Londyn podbił sobie piłkę w polu karnym i strzałem z lewego narożnika umieścił piłkę tuż przy słupku.

41
23
14
13
14
34'

Kapitalne dośrodkowanie Mendy'ego na 6. metr, a tam głową uderzył Olivier Giroud. Ten aspekt futbolowego rzemiosła to jego silna broń, ale nie tym razem. Piłka przeleciała obok bramki.

6
4
4
4
4
32'

Z dystansu uderzył Lustig, ale daleko obok celu. To pierwsze uderzenie gospodarzy w tym spotkaniu.

5
2
2
3
2
28'

Okazja do dośrodkowania dla Francuzów. Payet szukał Giroud, ale grę przerwał gwizdek. Faulowany był walczący o pozycję Ola Toivonen.

6
2
3
1
1
25'

Kontra Francuzów łatwo zatrzymana w okolicach środka boiska. Antoine Griezmann dał sobie odebrać piłkę w dziecinny sposób.

7
3
3
3
3
21'

Sidibe mocno wstrzelił piłkę w szwedzkie pole karne, ale tam przy futbolówce najszybciej znalazł się Jakob Johansson. Daleki wykop i po sprawie.

5
1
1
1
1
19'

Forsberg szukający otwierajacego drogę do bramki, prostopadłego podania do Berga. Ofiarnie wślizgiem piłkę wygarnął Sissoko.

4
1
1
1
1
16'

Marcus Berg przewraca się tuż przed polem karnym Francji, ale gwizdek milczy. Goście wychodzą z kontrą, ale Payet wdał się w niepotrzebny drybling i stracił piłkę.

4
1
1
1
1
14'

Pierwszy strzał w tym meczu. Po ładym dośrodkowaniu Mendy'ego z lewego skrzydła Payet uderzył wolejem... nad poprzeczką.

3
1
1
1
1
12'

Świetne podanie Payeta do Griezmanna, a ten wyłożył piłkę na 17. metr. "Pasówką" próbował Moussa Sissoko, ale piłkę podbił Augustinsson i tą bez kłopotów chwycił bramkarz.

5
5
1
1
2
10'

Powoli zarysowuje się przewaga reprezentacji Francji.

6
2
2
2
2
8'

Dimitri Payet krótko prowadził piłkę przy nodze, łatwo minął jednego z rywali, ale jego strzał z 20 metrów został zablokowany.

3
1
1
1
1
5'

Dobrze do akcji oskrzydlającej podłączył się Mikael Lustig. Pytanie tylko czemu zamiast centry w pole karne, obejrzeliśmy bezproduktywny przerzut.

6
4
4
4
4
3'

Prawym skrzydłem próbował przedrzeć się Sissoko, ale faulował zastawiającego piłkę Augustinssona.