Pierwszy celny strzał gości z rzutu wolnego. Pewnie piłkę złapał Rui Patricio.

Doliczone zostały trzy minuty.

88'

Mocny strzał Moutinho, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

86'

Gol! Strzelił Andre Silva. Zewnętrzną częścią stopy z rzutu wolnego strzelił Quaresma. Bramkarz Andory odbił piłkę przed siebie, ale przy dobitce Andre Silvy nie miał już szans.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Ildefons Lima.

Ildefons Lima #6
Andora
82'

Quaresma uderzył z dystansu - nad poprzeczką.

80'

Gorąco pod bramką gości. Rozpaczliwa obrona pozwoliła jednak na wybicie piłki.

77'

Świetna okazja Andre Silvy, ale jeszcze lepsza była interwencja Gomesa.

76'

Andora. Schodzi: Cristian Martinez. Wchodzi: Victor Moreira.

wchodzi Wchodzi
Victor Moreira #17
schodzi Schodzi
Cristian Martinez #2
74'

Martins zbyt mocno dograł do Ronaldo, który nie zdążył dobiec do piłki. Od bramki grę wznowił Gomes.

73'

Andora. Schodzi: Jordi Alaez. Wchodzi: Marc Pujol.

Marc Pujol #7
Jordi Alaez #14
72'

Portugalia. Schodzi: Pepe. Wchodzi: Gelson Martins.

70'

Puszczają nerwy reprezentantom Andory. Rebes został wyrzucony z boiska za brutalny faul na Ronaldo w środkowej strefie boiska.

70'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Marc Rebes.

Marc Rebes #4
Andora
68'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Jose Fonte. Quaresma zbyt głęboko dośrodkował w pole karne, piłkę głową dograł Fonte. Tej okazji nie zmarnował Ronaldo, który z najbliższej odległości pokonał andorskiego golkipera.

66'

Portugalia. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Joao Mario.

62'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną za faul taktyczny otrzymał Jordi Rubio.

Jordi Rubio #23
Andora
59'

Ronaldo uderzył z rzutu wolnego z 18. metra. Piłka odbiła się od jednego z obrońców i opuściła boisko.

56'

Zbyt lekki strzał oddał Andre Silva. Gomes obronił to uderzenie.

1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Rubio.

Andora
52'

Portugalia. Schodzi: Raphael Guerreiro. Wchodzi: Antunes.

Antunes #4
50'

Najpierw strzał Moutinho został zablokowano, a później Bernardo Silva oddał niecelny strzał.

49'

Andora. Schodzi: Marc Garcia. Wchodzi: Moises San Nicolas.

Moises San Nicolas #15
Marc Garcia #21
48'

Ronaldo był blisko zdobycia swojego czwartego gola, ale tym razem minimalnie spudłował.

1
47'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Andre Gomes. Gomes dograł piłkę do niepilnowanego Ronaldo, któremu pozostało tylko skierowanie piłki do bramki.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona została jedna minuta.

44'

Gol! Strzelił Joao Cancelo. Asystował mu Bernardo Silva. Niemal z zerowego kąta Cancelo pokonał Gomesa. Tuż przed przerwą gospodarze podwyższyli prowadzenie.

41'

Po dośrodkowaniu z kornera strzał głową oddał Fonte. Trafił prosto w Gomesa.

40'

Uderzenie Quaresmy z ostrego kąta obronił Gomes.

36'

Nie ma szczęścia Andre Silva. Tym razem po dośrodkowaniu Quaresmy strzelił on głową w poprzeczkę.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Pepe.

Portugalia
34'

Bernardo Silva odegrał do Andre Silvy, ale szybszy był obrońca Andory, który wybił piłkę na róg.

32'

Kolejne dośrodkowanie Quaresmy w kierunku Ronaldo. Ten uderzył głową tuż obok bramki.

31'

Duże zamieszanie pod bramką Andory. Portugalczycy zamiast strzelać dryblowali i stracili piłkę, choć mieli kilka szans na podwyższenie prowadzenia.

29'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego Portugalczyków. Gomes wznowił grę od bramki.

28'

Gomes uratował swój zespół przed stratą trzeciego gola! Fonte uderzył głową z piątego metra, a bramkarz odbił piłkę nad poprzeczką!

27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Rodriguez.

Victor Rodriguez #22
Andora
27'

Quaresma ruszył prawym skrzydłem, ale został zatrzymany przez rywala.

25'

Kolejna szansa Portugalczyków, ale w polu karnym rywali zabrakło dokładności.

22'

Tempo spotkania nieco siadło. Portugalczycy dominują, lecz brakuje celnych strzałów.

20'

Guerreiro uderzył z dystansu, lecz strzał został zablokowany.

17'

Z rzutu wolnego dośrodkował Quresma, ale piłkę wybili obrońcy gości. Jednostronne widowisko w Aveiro.

15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przewrócony w polu karnym został Ronaldo. Sędzia nie wskazał jednak na jedenasty metr.

14'

Quaresma ruszył skrzydłem, próbował dośrodkować, ale obrońca gości wybił piłkę na rzut rożny.

11'

Groźnie pod bramką gospodarzy. Minimalnie nad bramką uderzył Rodriguez.

10'

Znów gorąco pod bramką gości, ale zabrakło celnego strzału w wykonaniu Portugalczyków.

7'

Z rzutu wolnego dośrodkował Quaresma, ale tym razem obrońcy Andory wybili piłkę.

1
4'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Ricardo Quaresma. Kolejny gol dla Portugalczyków. Miejscowi kibice wiwatują. Po dośrodkowaniu Quaresmy piłkę głową z pięciu metrów uderzył Cristiano Ronaldo. Bramkarz gości był bez szans na skuteczną interwencję.

2'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Ronaldo, a ten precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał bramkarza Andory. Błyskawiczne otwarcie wyniku.

5
1
1
czas Start meczu
20:22

Na stadionie rozbrzmiewają hymny obu krajów. Piłkarze są już gotowi do gry. Jest to starcie dwóch ostatnich drużyn w tabeli tej grupy. Zarówno Portugalia, jak i Andora w pierwszej kolejce zanotowały porażki.