Kolejna świetna centra Quaresmy i po strzale Ronaldo gości uratował poprzeczka!

1
1
1
90'

Prostopadłe podanie i sam przed bramkarzem stanął Sanches. Uderzenie z ostrego kąta minęło jednak łotewską bramkę.

2
1
1
1
1
88'
1
1
1
1
2
85'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Ricardo Quaresma.

Drugie trafienie Ronaldo. Uderzenie z powietrza po centrze z prawego skrzydła.

82'

Szybki atak Portugalczyków zakończony otwierającym podaniem do Ronaldo. Ten jednak został ofiarnie zablokowany.

1
1
1
1
1
81'

Desperacko wyglądający strzał z 40 metrów jednego z piłkarzy Łotwy. Jose Fonte podbił piłkę i skończyło się na kornerze. Centra bez historii.

1
1
1
1
1
79'

Nieśmiało próbują Łotysze. Wynik jest stykowy, a Marian Pahars wprowadzeniem napastnika daje jednoznaczny sygnał do ataku.

1
1
1
1
1
79'

Łotwa. Schodzi: Glebs Kluskins. Wchodzi: Aleksejs Visnakovs.

1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Vladislavs Gabovs. Faul na Martinsie.

1
1
1
1
1
71'

Portugalia. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Gelson Martins.

1
1
1
1
1
70'

Gol! Strzelił William Carvalho. Asystował mu Ricardo Quaresma.

Precyzyjna centra z prawej flanki i celny strzał głową z bliskiej odległości.

67'

Gol! Strzelił Arturs Zjuzins.

Konsternacja w Portugalii! Po centrze z prawej strony, Rudnevsa zdołał uprzedzić jeden z obrońców, ale do krótko wybitej piłki doskoczył Zjuzins i huknął celnie w krótki róg.

5
65'

Portugalia. Schodzi: Nani. Wchodzi: Ricardo Quaresma.

1
1
1
1
1
63'

Obraz gry identyczny jak w I połowie. Atakuje Portugalia. Łotwa ciężko pracuje w defensywie.

1
1
1
1
1
60'

Łotwa. Schodzi: Davis Ikaunieks. Wchodzi: Arturs Zjuzins.

Davis Ikaunieks #9
1
1
1
1
1
59'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Cristiano Ronaldo!

Tym razem myli się Portugalczyk. Piłka trafiła w słupek, odbiła od nóg bramkarza i wyszła w pole.

3
1
1
1
2
58'

Druga jedenastka dla gospodarzy! Kluskins podciął Joao Mario.

1
1
1
1
1
54'

Widowiskowy drybling z prawej strony pola karnego zaprezentował Andre Silva. Napastnik odgrywał spod linii koncowej, ale kopnął piłkę zdecydowanie zbyt lekko.

1
1
1
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Kaspars Gorkss. Faul na Silvie.

1
50'

Guerreiro podcinką nad głowami obrońców uruchomił Ronaldo. Ten jednak był na minimalnym spalonym.

1
1
1
1
1
47'

Dobre podanie w tempo Andre Silvy do Ronaldo, ale ten nie trafił czysto w piłkę i ta tylko poturlała się w kierunku bramki.

1
1
1
1
1
46'

Początek II połowy.

2
1
1
1
1
45'

Arbiter doliczył minutę.

1
1
1
1
1
43'

Kontra gospodarzy i długie podanie na wolne pole do Ronaldo. Portugalczyk przejął piłkę, uprzedzając bramkarza. Gra jednak została przerwana, bowiem liniowy podniósł chorągiewkę. To błąd sędziego. Ronaldo w momencie podania startował z własnej połowy.

1
1
1
1
1
42'

Protesty Łotyszy. Ich zdaniem leżacy w polu karnym Bruno Alves zagrał ręką. Szkocki sędzia był jednak innego zdania.

1
1
1
1
1
39'

Prosty błąd popełnił Fonte, nie radząc sobie z pressingiem rywala i Łotysze wywalczyli rzut rożny. Centra jednak pozostawiła wiele do życzenia.

1
1
1
1
2
35'

Dominacja Portugalii nie podlega dyskusji. Na bramkę Vaninsa idzie atak za atakiem. Łotwa dzielnie się jednak broni.

2
1
1
1
1
34'

Gra przerwana. Po centrze  prawej flanki Vanins zdrzył się z Andre Silvą. Portugalczyk potrzebował pomocy medycznej.

2
1
1
1
1
31'

Dobra zmiana ciężaru rozgrywania i przerzut na lewą stronę. Tam piłkę wzorowo "zgasił" Cristiano Ronaldo. Nie szukał już podania, zrobił 3 kroki do środka boiska i uderzył. Pewna obrona golkipera z Łotwy.

2
1
1
1
28'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Prawdziwa "bomba" w lewy róg bramki. Vanins wyczuł zamiary strzelca, ale piłka leciała niczym pocisk.

6
1
27'

Nani faulowany w polu karnym! Będzie jedenastka po nieprzepisowym zagraniu Freimanisa.

2
25'

Żółtą kartkę otrzymał Vitalijs Maksimenko. Bezpardonowe wejście w nogi Cancelo.

Vitalijs Maksimenko #2
Łotwa
1
22'

Kolejny raz Nani. Skrzydłowy szarpnął lewą stroną, zbiegł do środka i uderzył z 17 metrów. Celnie, ale piłka spoczęła w bramkarskim "koszyczku".

21'

Zaskakujący strzał wolejem Naniego. To była trudna pozycja, zatem można się było spodziewać braku precyzji.

20'

Świetne, mocne dogranie w pole karne od Naniego. Joao Mario powinien jednak zdecydowanie lepiej przyjąć futbolówkę. Prosty błąd i bez zagrożenia.

18'

Celny strzał Cristiano Ronaldo z około 25 metrów. Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale Vanins "na raty" ją złapał.

16'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Gomes. Pomocnik szybko wziął rewanż na Kluskinsie, ale dobrze wyłapał to arbiter.

1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Glebs Kluskins. Faul na Gomesie.

Łotwa
1
13'

Bezproduktywny drybling Ronaldo z lewej strony boiska.

1
9'

Pomysłowo rozegrali stały fragment goście. Niskie wstrzelenie piłki na bliższy słupek, gdzie nabiegał Igors Tarasovs. Natychmiastowy strzał i dobra obrona Patricio.

7'

Soczysty strzał tuż sprzed szesnastki oddał Joao Mario. Piłka leciała jednak idealnie w łotewskiego bramkarza i ten nie miał kłopotów z chwytem.

6'

Długie podanie Guerreiro w poszukiwaniu Ronaldo. Gwiazdor Realu Madryt został jednak dobrze przyblokowany przez Gorkssa.

3'

Niepewna interwencja obrońców po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Głęboka centra Cancelo nie trafiła jednak do żadnego z Portugalczyków.

19:57

Za nami już hymny. Portugalia w bordowych strojach. Łotwa zagra na biało.

19:57

W wyjściowym składzie gości zagra kilku piłkarzy znanych z polskich boisk. Vladislavs Gabovs reprezentuje barwy Korony Kielce, Igors Tarasovs grał w Jagiellonii Białystok, a Artjoms Rudnevs strzelał gole dla Lecha Poznań.

19:57

Spotkanie poprowadzi Bobby Madden (Szkocja).

19:57

Klasyfikacji strzelców eliminacji MŚ 2018 przewodzi Robert Lewandowski, ale tylko o 2 gole gorszy jest Cristiano Ronaldo. Czy zdoła dogonić "Lewego" już dzisiaj?

19:57

Czwarte z rzędu zwycięstwo odniosła Szwajcaria. Komplet punktów dopisali Węgrzy. Czas na odpowiedź Portugalii. Na Estadio Algarve Ronaldo i spółka zagrają z Łotyszami. Każdy inny wynik niż wygrana Mistrzów Europy będzie wielką sensacją.