87'

Andora. Schodzi: Victor Rodriguez. Wchodzi: Juli Sanchez.

86'

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Danilo Pereira.

Portugalczycy podwyższyli swoje prowadzenie. Najpierw w pole karne z lewej flanki wrzucił Cristiano Ronaldo, a następnie Danilo Pereira podał piłkę głową do Andre Silvy, który z najbliższej odległości trafił do siatki.

58
32
19
30
34
85'

Czas na końcowe fragementy rywalizacji w Andorze.

15
5
5
3
5
82'

Coraz częściej lewym skrzydłem próbują się przedrzeć Portugalczycy.

10
7
9
9
10
79'
79'
78'

Dalej umiejętnie się bronią reprezentanci Andory, a goście nie są w stanie rozegrać składnej akcji.

22
13
5
7
6
75'

Żółtą kartkę za faul na Ronaldo otrzymał Victor Rodriguez.

21
16
9
8
15
73'

Wciąż trwa oblężęnie pola karnego Andorczyków. Aktywny jest Cristiano Ronaldo.

18
16
8
7
29
71'

Próby strzału podjął się Ricardo Quaresma, jednak nie był w stanie zdobyć bramki, chociaż było blisko.

18
9
5
9
8
68'

Przyjezdni dążą do strzelenia kolejnego gola.

18
16
9
14
32
66'

Cristiano Ronaldo w klasyfikacji najlepszych strzelców europejskich el. MŚ 2018 zrównał się z Robertem Lewandowskim (obydwaj mają obecnie po 15 goli).

39
27
17
24
71
63'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Portugalia w końcu dopięła swego! Bohaterem tej akcji oczywiście niezawodny Cristiano Ronaldo, który po dośrodkowaniu Joao Mario z lewego skrzydła przyjął sobie piłkę w polu karnym i pewnym strzałem zdobył bramkę.

103
64
39
71
192
63'

Reprezentacja Portugalii rusza z kolejną ofensywną akcją.

17
13
12
14
24
60'

Portugalia ma jeszcze pół godziny regulaminowego czasu gry, żeby uniknąć kompromitacji.

13
23
9
6
10
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Moises San Nicolas.

9
13
3
4
12
57'

Na boisku wieje nudą. Zawodnicy z Portugalii popełniają proste błędy, a Cristiano Ronaldo tylko rozkłada ręce.

32
18
7
6
8
54'

Portugalczycy są dzisiaj nie do poznania. Grają zupełnie bez pomysłu i w tym meczu dotychczas praktycznie nie stworzyli żadnej 100-procentowej okazji do strzelenia gola.

32
21
9
6
6
51'

Na boisku cierpi Marc Vales z kadry Andory.

4
4
6
6
16
49'

Cristiano Ronaldo wykonywał rzut wolny, lecz wciąż bez zmiany wyniku w Andorze.

32
19
7
8
7
47'

Andora miała rzut rożny, ale nie zagroziła bramce gości.

9
6
5
5
12
46'

Portugalia. Schodzi: Gelson Martins. Wchodzi: Cristiano Ronaldo.

Tego można było się spodziewać po pierwszej beznadziejnej odsłonie w wykonaniu mistrzów Europy.

25
18
11
11
29
43'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie potyczki.

15
8
8
6
3
41'

Pewnym punktem kadry Andory jest jej bramkarz, czyli Josep Gomes.

33
12
5
4
6
39'

W ofensywie niezmiennie znajdują się Portugalczycy, którzy dotychczas nie znaleźli sposobu na defensywę ekipy z Andory.

14
8
6
3
5
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordi Alaez.

12
7
3
6
9
Czy Portugalia strzeli gola w pierwszej połowie?
19
16
7
8
8
35'

Andre Silva próbował zagrozić bramce gospodarzy, ale nic z tego nie wynikło. Zawodnik mógł się tylko złapać za głowę.

16
8
9
7
12
33'

Reprezentanci Andory się umiejętnie przesuwają, a goście nie mają pomysłu na stworzenie dogodnej sytuacji bramkowej.

18
9
5
6
6
30'

Dobrze po strzale Quaresmy interweniował Josep Gomes, bramkarz Andory. W dalszym ciągu bez zmiany wyniku.

17
11
5
8
7
28'

Coraz bardziej podenerwowany postawą swojego zespołu jest trener Fernando Santos.

12
11
5
5
8
26'

Ricardo Quaresma powinien otworzyć wynik tego spotkania, lecz tego nie uczynił, uderzając obok bramki.

9
9
5
3
6
25'

Skoro na boisku nic się nie dzieje, to przypominamy, że pierwsze starcie obydwu drużyn Portugalczycy wygrali 6:0, a cztery gole strzelił wówczas Cristiano Ronaldo. Wtedy Portugalia już po czterech minutach gry prowadziła 2:0.

14
11
4
3
7
22'

Cristiano Ronaldo (oszczędzany na ważny wtorkowy mecz ze Szwajcarią) może tylko załamywać ręce na ławce rezerwowych, jak męczą się w ataku jego reprezentacyjni koledzy.

14
10
4
4
4
19'

Portugalia dalej bije głową w mur, nie mogąc strzelić gola Andorze.

15
13
4
7
5
16'

Obraz gry w Andorze bez zmian - cały czas bezskutecznie atakuje kadra Portugalii.

12
9
6
5
6
14'

14
11'

Przyjezdni atakują raz lewą, raz prawą flanką, lecz Andora gra czujnie w obronie.

14
6
3
5
3
8'

Portugalia ma przewagę w posiadaniu piłki, ale na razie nic z tego nie wynika.

13
8
2
3
6
6'

Mistrzowie Europy jeszcze nie byli w stanie skruszyć defensywy gospodarzy.

13
9
3
3
3
3'

Spokojnie kolejne podania na połowie Andory wymieniają goście.

5
2
3
4
9
1'

Od początku kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami starają się przejąć faworyzowani Portugalczycy.