Nieśmiało próbują jeszcze gospodarze, ale daleko od jakiegokolwiek zagrożenia.

1
2
2
76'

Kolejny raz Hector. Tym razem już z celnym strzałem, ale piłkę spokojnie zatrzymał Kamran Agajew.

4
3
2
3
3
75'

Ależ środkiem odważnie ruszył Jonas Hector. Zatrzymał go dopiero ostatni obrońca!

6
3
3
1
3
72'

Niezliczona ilość "niemieckich" podań na 35. metrze przed bramką Kamrana Agajewa. Podopieczni Loewa nie zdobywają terenu, ale to nie im się tu powinno spieszyć.

6
3
2
3
3
68'

Korner zakończony niecelny strzałem głową Badavi Husejnowa. Trzeba jednak przyznać, że stoper ładnie uwolnił się od przeciwników.

4
3
3
2
6
67'

Azerbejdżan. Schodzi: Ramil Szadajew. Wchodzi: Deniz Yilmaz.

3
65'

Mats Hummels jeszcze w tym meczu nie uderzał, więc postanowił to zmienić. Techniczna próba sprzed szesnastki i piłka dokręcana do bramki... obok.

7
5
2
2
64'

Płaskie wstrzelenie piłki w pole karne przez aktywnego Afrana Ismajłowa, ale szybszy od jego kolegów był Bernd Leno.

7
2
1
1
2
61'

Niemcy. Schodzi: Mario Gomez. Wchodzi: Mesut Oezil.

14
16
11
5
8
59'

Nie wyszło zagranie na lewą stronę pola karnego, więc Niemcy spróbowali z prawej. Dogrywający wzdłuż bramki Kimmich w ostatniej chwili został ofiarnie zablkowany przez Sadygowa.

3
2
1
1
1
59'

Toni Kroos centował na dalszy słupek, ale tam lepsi obrońcy Azerbejdżanu.

3
2
1
4
56'

Zabrakło centymetrów! Z niezwykłą siłą z 15 metrów huknął Andre Schuerrle. Gospodarzy uratował jeden z obrońców, od którego rykoszetem odbiła się piłka. Tylko korner.

3
2
2
2
3
53'

Ładnie w pole karne przedarł się Rashid Amirgulijew. Azer miał przed sobą tylko Leno, ale kąt był niemal zerowy i bramkarz odbił piłkę nogami.

5
5
3
3
3
50'

Niezbyt czysto z 18 metrów uderzył Andre Schuerrle. Bramkarz "pofrunął" w swoją lewą stronę, ale nie musiał interweniować. Piłkę głową zbił jeden z obrońców.

6
6
3
2
2
47'

Drugą połowę otwiera nam bardzo nieecelny strzał Gomeza z 20 metrów.

6
6
5
3
6
46'

Gra wznowiona!

13
6
3
2
2
45'

Gol! Strzelił Mario Gomez. Asystował mu Joshua Kimmich.

Oklaski dla podającego, który nie mógł lepiej dośrodkować z prawej flanki. Wysoki Gomez umiejętnie dostawił głowę, a piłka wpadła tuż przy słupku.

112
65
34
39
67
42'

Świetne, długie podanie w punkt do Afrana Ismajłowa. Ten miał przed sobą tylko jednego obrońcę. Udało mu się zrobić sobie miejsce do oddania strzału, ale trafił jedynie w boczną siatkę.

17
13
10
10
11
39'

Przekombinował teraz Julian Draxler. Pomocnik otrzymał podanie, stojąc kilka metrów przed bramką, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

9
13
8
14
13
36'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Andre Schuerrle.

Azerowie chcieli ruszyć z szybką kontrą, ale stracili piłkę na własnej połowie. Natychmiastowe prostopadłe podanie do Muellera, a ten minął bramkarza i strzelił do pustej bramki.

126
70
34
49
92
35'

Toni Kroos nie strzelał a dośrodkował na dalszy słupek. Powstało spore zamieszanie, ale bez strzału.

13
9
5
9
6
34'

Kimmich faulowany tuż przed linią pola karnego Azerbejdżanu. Będzie dobra okazja do strzału.

23
16
15
17
19
31'

Gol! Strzelił Dimitrij Nazarov. Asystował mu Afran Ismajłow.

Azerowie wracają do gry! Ismajłow wykorzystał fatalne ustawienie obrony i zauważył, że po lewej stronie pola karnego nie ma żadnego z rywali. Podanie przechwycił Nazarov i celnie uderzył w prawy, dolny róg.

84
27'

Niemcom bardzo często udaje się przechwycić piłkę już na połowie rywali. Tym razem też tak było. Natychmiastowo w pole karne dogrywał Andre Schuerrle, ale zabrakło precyzji.

10
8
7
7
10
24'

Ponownie młody piłkarz Bayernu Monachium. Kimmich starał się z 20 metrów zmieścić piłkę tuż przy słupku, ale zabrakło około pół metra.

13
8
8
9
11
22'

Ponownie groźnie pod azerską bramką! Z metra uderzał Kimmich, ale Agajew odbił piłkę nogami.

13
16
7
7
10
19'

Niemcy już prowadzą, po tym jak "rozklepali" miejscową obronę. Draxler podał na lewą stronę do Hectora, a ten zagrał przed bramkę. Nadbiegający Schuerrle z kilku metrów posłał piłkę do siatki.

106
90
42
51
79
18'

Joshua Kimmich, tym razem to on pobiegł z piłką prawą stroną, ale dośrodkował w boczną siatkę.

13
13
13
10
10
15'

Zaskakujący strzał Hectora z 20 metrów. Piłka odbiła się od murawy tuż przed bramkarzem, ale minęła lewy słupek.

10
11
12
11
11
12'

Żółtą kartkę otrzymał Sami Khedira. Faulowany Nazarov.

13
9
6
7
12
12'

Niemcy zamknęli gospodarzy na ich połowie. Benedikt Hoewedes szukał prostopadłego podania do Draxlera, ale połapali się obrońcy.

10
10
7
12
9
10'

Pierwsze, dość chaotyczne wstrzelenie piłki w pole karne Niemców... bez realnego zagrożenia.

10
14
11
7
9
8'

Lewym skrzydłem przedzierał się Andre Schuerrle, ale został wślizgiem zatrzymany przez Mirzabekowa.

10
13
9
9
13
6'

Od samego początku dużo biegają Azerowie, ale piłka głównie w posiadaniu gości.

15
14
8
8
8
3'

Thomas Mueller wpadł w pole karne z jego prawej strony. Dogranie wzdłuż bramki nie trafiło jednak do żadnego z Niemców.

17
11
12
10
9
17:10

Piłkarze już na boisku. Azerbejdżan na niebiesko, nasi zachodni sąsiedzi w biało-czarnych strojach.