Czechy. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Jaromir Zmrhal.

4
3
4
88'

Gol! Strzelił Mats Hummels. Asystował mu Toni Kroos.  Niemcy wrzucili wyższe przełożenie i ponownie prowadzą. Dogrywał Kroos, głowę przyłożył Hummels i jest 1:2!

34
21
6
8
12
83'

Po stracie gola Niemcy chcą ponownie wyjść na prowadzenie. Czesi chcąc marzyć o barażach muszą jednak wygrać. Remis niewiele im daje.

8
6
4
6
4
79'

Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Emre Can.

7
4
1
1
2
78'

Gol! Strzelił Vladimir Darida.  Nie szło Czechom, ale wyrównali! Z ok. 23 metrów uderzył Darida i piłka zatrzepotała w siatce! 1:1!

16
12
5
9
16
76'

Czechy. Schodzi: Michal Krmencik. Wchodzi: Jan Kliment.

74'

Niemcy cofnęli się, ale czy nie zbyt głęboko? Czesi nie potrafią jednak poważniej zagrozić mistrzom świata.

4
2
1
1
70'

Czechom pozostało już tylko 20 minut na doprowadzenie do wyrównania. Jednak niewiele wskazuje na to, że naszym południowym sąsiadom uda się ta sztuka. Ich akcje są przewidywalne.

2
2
67'

Niemcy. Schodzi: Lars Stindl. Wchodzi: Julian Draxler.

65'

Gospodarze dążą do wyrównania, ale nie potrafią stworzyć sobie klarownej okazji do zdobycia gola.

4
3
61'
56'

Przyspieszyli grę Czesi. Bramkarza starał się zaskoczyć Jakub Jankto, jednak bez powodzenia.

2
2
53'

Czechy. Schodzi: Jan Kopic. Wchodzi: Ladislav Krejci.

50'

Boril zagrał do Soucka, ten uderzył z ok. 17 metrów. Marc-Andre ter Stegen pokazał, że jest w dobrej formie.

3
5
1
1
1
48'

Kimmich dogrywał do Wernera, ten mógł znaleźć się w bardzo dobrej sytuacji. Czujny był jednak obrońca rywala.

4
1
3
3
3
46'

Gramy po przerwie.

4
2
1
1
1
45'

Niemcy kontrolują przebieg gry. Czesi nie potrafią im odebrać piłki.

8
3
3
2
3
43'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Mueller.

3
3
3
4
8
39'

Niewiele spięć w polach karnych. Niemcy nie kwapią się do ataku, natomiast Czesi nie potrafią im poważniej zagrozić.

4
5
2
2
4
35'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Kalas.

3
2
2
1
3
33'

Czesi atakując zbyt często popełniają proste błędy. Dzięki temu Niemcy wyprowadzają kontry. Przed momentem gospodarze musieli ratować się faulem.

3
3
1
2
1
29'

Czesi starają się doprowadzić do wyrównania. Jednak piłkarsko wyraźnie dominują Niemcy.

5
6
1
26'

Michal Krmencik starał się przelobować bramkarza Niemców, jednak miał mało czasu i uderzył niedokładnie.

2
2
1
1
1
24'

Strzelał Mats Hummels, piłka poszybowała ponad bramką gospodarzy.

4
3
2
2
4
20'

W końcu pokazali się Niemcy. Szybką akcję groźnym strzałem zakończył Kroos, bramkarz popisał się kapitalną interwencją.

4
4
4
4
4
18'

Piłka dość niespodziewanie spadła pod nogi Kalasa, ten natychmiast uderzył. Czech pospieszył się i chybił.

4
4
4
4
4
16'

Coraz groźniej pod bramką gości. Mocny strzał oddał Boral, Marc-Andre ter Stegen sparował piłkę na korner.

2
2
2
2
2
12'

Czesi wyprowadzili groźną kontrę. Akcję strzałem zakończył Kopic. Gracz gospodarzy mógł zachować się lepiej.

2
2
2
2
2
10'

Po objęciu prowadzenia Niemcy czekają na ruch rywala. Sami niezbyt często atakują. Przed momentem starali się zagrozić Czechom. Jednak źle dogrywał Jonas Hector.

3
2
5
4
6
7'

Czesi nie mają pomysłu na rozmontowanie obrony rywala. Przed momentem dalekie dogranie do Krmencika. Zamysł dobry, wykonanie już nie.

5
3
2
1
2
4'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Mesut Oezil. Pierwsza groźniejsza akcja Niemców zakończyła się bramką. Hummels przebiegł z piłką kilka metrów, dograł do Oezila, a ten znalazł w polu karnym Wernera. Napastnik szansy nie zmarnował.