Kazachstan. Schodzi: Siergiej Chiżniczenko. Wchodzi: Roman Murtazajew.

83'

Czarnogóra. Schodzi: Aleksandar Scekić. Wchodzi: Marko Bakić.

Aleksandar Scekić #19
82'

Aschat Tagybergen miał dużo czasu, by przymierzyć do bramki Czarnogóry z kilkunastu metrów. Nie zrobił tego! Piłka poleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

81'

Kazachstan próbuje zdobyć przynajmniej honorowego gola. Goście wiedzią doskonale, że nie mają szans na zapunktowanie w tym meczu.

78'

Gol! Strzelił Stefan Savić. Asystował mu Damir Kojasević.

Po raz trzeci stały fragment jest zabójczy dla Kazachstanu. Stefan Savić strzelił celnie głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska!

76'

Czarnogóra. Schodzi: Fetos Beciraj. Wchodzi: Filip Raicević.

Filip Raicević #21
Fetos Beciraj #11
76'

Kazachstan. Schodzi: Islambek Kuat. Wchodzi: Aschat Tagybergen.

Aschat Tagybergen #10
Islambek Kuat #5
73'

Gol! Strzelił Fetos Beciraj. Asystował mu Marko Vesović.

Szybki wypad Czarnogóry zaowocował golem na 4:0! Wielka radość Fetosa Beciraja, który zaatakował piłkę wślizgiem i wbił ją z bliska do bramki po dośrodkowaniu Marko Vesovicia.

Czarnogóra
69'

Czarnogóra pozwala rozgrywać rywalom. Gospodarze ustawili się tymczasem na własnej połowie i czekają na możliwość skontrowania.

67'

Czarnogóra. Schodzi: Nikola Vukcević. Wchodzi: Nemanja Nikolić.

Nemanja Nikolić #20
Nikola Vukcević #4
64'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić.

Gwiazdor reprezentacji Czarnogóry sfinalizował dośrodkowanie z prawego skrzydła płaskim strzałem do bramki, a wynik 3:0 daje już komfort gospodarzom!

64'

Kazachstan. Schodzi: Bauyrżan Isłamchan. Wchodzi: Serikżan Mużykow.

Serikżan Mużykow #11
Bauyrżan Isłamchan #9
61'

Kazachowie wyglądają na zamroczonych po stracie drugiego gola. Selekcjoner zareaguje zmianami personalnymi.

59'

Gol! Strzelił Nikola Vukcević. Asystował mu Damir Kojasević.

Jeszcze raz stały fragment owocuje golem dla Czarnogóry! Nikola Vukcević nabiegł w tempo na dośrodkowanie Damira Kojasevicia z rzutu wolnego i strzelił głową od słupka do bramki na 2:0!

Czarnogóra
55'

Dmitrij Szomko dośrodkował z prawego skrzydła. Wyglądało to groźnie, ale piłka ominęła wszystkich zawodników w polu karnym Czarnogóry.

53'

Kazachstan czuje, że czas ucieka, więc coraz częściej decyduje się na wysoki pressing.

51'

Siergiej Chiżniczenko przeprowadził rajd między obrońcami Czarnogóry, a że nie miał komu podać, zdecydował się na strzał z dystansu. Pudło!

48'

Stevan Jovetić oddał pierwszy strzał po powrocie z szatni. Zadrżała tylko boczna siatka bramki Kazachstanu.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Doliczona minuta.

43'

Zbyt płaska wrzutka z rzutu wolnego i jedyne, co wywalczyli Kazachowie, to wrzut z autu. Zza linii bocznej Azat Nurgalijew.

42'

Piłkarze nie przebierają w środkach i chyba trenerzy powinni trochę utemperować podopiecznych w szatni. Zanim będą mieli ku temu okazję rzut wolny dla Kazachstanu.

39'

Nieprzygotowane uderzenie z dystansu Almira Muchutdinowa i piłka wylądowała w górnym piętrze trybun. Od bramki Czarnogóra.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Kislicyn .

Aleksandr Kislicyn #3
Kazachstan
34'

Po zmianie wyniku niewiele ciekawego pod bramkami. Kilka przeciągniętych dośrodkowań, zablokowanych podań, ale generalnie Czarnogóra nie chce atakować, a Kazachstan nie potrafi.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Bauyrżan Isłamchan.

Kazachstan
31'

Żółtą kartkę otrzymał Fetos Beciraj.

Czarnogóra
30'

Stevan Jovetić sfaulowany w środku pola. Zaczynają gotować się Kazachowie, a jedno przewinienie kosztowało już ich stratę gola.

27'

Trochę spokojniej może grać reprezentacja Czarnogóry, która sprawdzi teraz, na co stać rywala w ofensywie.

24'

Gol! Strzelił Żarko Tomasević. Asystował mu Stevan Jovetić.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Stevana Joveticia zostało trącone głową przez Żarko Tomasevicia, co zmyliło Stasa Pokatiłowa. Piłka poleciała w sam narożnik bramki i Czarnogóra jest na prowadzeniu!

Żarko Tomasević #6
Czarnogóra
23'

Damir Kojasević został zatrzymany faulem na lewym skrzydle i będzie szansa na zdobycie gola po rzucie wolnym.

20'

Więcej konkretów jest w akcjach Czarnogóry, ale ma problem z precyzją. Stas Pokatiłow nie musiał jeszcze poważnie interweniować.

17'

Żarko Tomasević znalazł miejsce przed polem karnym Kazachstanu i huknął tuż obok słupka. Coraz więcej uderzeń Czarnogórców.

15'

Fetos Beciraj upadł w polu karnym i oczekiwał gwizdka sędziego. Nie ma jedenastki i napastnik reprezentacji Czarnogóry musi wstać z kolan.

14'

Marko Vesović szaleje na swoim prawym skrzydle, ale dynamiczny bieg musi iść w parze z precyzyjnym dośrodkowaniem, by akcja była udana.

12'

Islambek Kuat był na 16. metrze przed bramką gospodarzy, a że piłka zachęcająco kozłowała, postanowił huknąć z półwoleja. Wyraźne pudło Kazacha!

9'

Aleksandar Scekić wrzucił miękką piłkę w pole karne Kazachstanu. Wystartował do niej napastnik Fetos Beciraj, ale nie dogonił jej zanim opuściła boisko.

8'

Za krótko wybita piłka spadła na nogę Czarnogórca, którego uderzenie z 25. metra było równie potężne jak niecelne.

5'

Bauyrżan Isłamchan bohaterem pierwszego rajdu w pole karne Czarnogóry. Kapitan Kazachstanu został wzięty w kleszcze i wybiegł z piłką poza boisko.

3'

Na początku spotkania piłka głównie na połowie Kazachstanu. Chcą przeczekać pierwszy szturm przeciwnika goście, a dzięki chwytowi Stasa Pokatiłowa mogą odetchnąć.

17:42

Obie drużyny rozpoczęły eliminacje do mistrzostw świata od remisu. Czarnogóra wywiozła punkt z Rumunii, a Kazachstan urwał oczko Polakom.

17:42

Ławka rezerwowych reprezentacji Kazachstanu: Ałmat Bekbajew, Samat Otarbajew - Renat Abdulin, Jeldos Achmetow, Samat Smakow, Aschat Tagybergen, Serikżan Mużykow, Jasułan Mołdakarajew, Maksat Bajżanow, Gafurżan Sujumbajew, Iljas Amirseitow, Roman Murtazajew.

17:42

Ławka rezerwowych reprezentacji Czarnogóry: Milan Mijatović, Danijel Petković - Aleksandar Sofranac, Vladimir Rodić, Nemanja Mijusković, Marko Bakić, Stefan Mugosa, Risto Radunović, Elsad Zverotić, Vladimir Boljević, Nemanja Nikolić, Filip Raicević.