To była chyba piłka meczowa. Uderzał Cornelius, ale trafił w poprzeczkę!

Czarnogórcy umiejętnie kradną sekundy, do wygranej brakuje im już niewiele.

Dania. Schodzi: Mathias Joergensen. Wchodzi: Nicolai Joergensen.

#9
#13
1
81'

Christian Eriksen uderzył z rzutu wolnego, ale wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

2
2
1
1
1
79'

Wciąż w ataku Duńczycy, ale goście skutecznie bronią skromnego prowadzenia.

1
75'

Głową uderzył Cornelius, ale bramkarz gości po raz kolejny świetnie obronił!

1
71'

W zamieszaniu piłka wpadła pod nogi Delaney'a, ale ten z kilku metrów nie trafił w bramkę!

1
70'
ZMIANA

Czarnogóra. Schodzi: Marko Simić. Wchodzi: Aleksandar Sofranac.

Aleksandar Sofranac #2
70'
ZMIANA
68'

Mocny strzał Fischera świetnie obronił bramkarz gości! Dania coraz groźniejsza.

1
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vesović.

Czarnogóra
66'

Żółtą kartkę otrzymał Viktor Fischer.

64'
ZMIANA

Czarnogóra. Schodzi: Damir Kojašević. Wchodzi: Vladimir Jovović.

Vladimir Jovović #18
Damir Kojašević #16
64'

Duńczycy domagali się rzutu karnego, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

1
60'

Wyraźna przewaga Danii, którzy zamknęli Czarnogórę na ich połowie.

1
57'

Po wrzutce z rogu zamieszanie pod bramką Czarnogóry, do piłki doszedł Christiansen, ale uderzył niecelnie.

57'

Duńczycy długo konstruują akcje i mają problemy z rozmontowaniem dobrze ustawionej defensywy rywala.

1
54'

Jovetić uderzył z okolic narożnika pola karnego, ale strzał z rzutu wolnego był bardzo niecelny.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Yussuf Poulsen.

47'

Wrzutka z rogu, uderzył Christiansen, ale w świetnej sytuacji nie trafił w bramkę!

47'

Ruszyli Duńczycy, uderzył Christian Eriksen, bramkarz wybił piłkę na róg.

46'

Gramy po przerwie!

45'

Kolejny strzał głową Duńczyków, Yussuf Poulsen uderzył z trudnej pozycji, ale ponownie niecelnie.

41'

Mnóstwo podań wymieniają Duńczycy na połowie Czarnogórców, ale nic z tego nie wynika.

38'

Duńczycy otrząsnęli się po stracie gola i ponownie uzyskali przewagę.

35'

Eriksen mocno uderzył lewą nogą z ok. 20 metrów. Piłka przeleciała tuż ponad bramką!

34'

Czarnogóra objęła prowadzenie i... wciąż atakuje. Gol dodał pewności gościom.

32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fatos Bećiraj. Asystował mu Stevan Jovetić. Czarnogóra wyszła na prowadzenie! Kontra gości, Jovetić przebiegł z piłką kilkanaście metrów i technicznie dograł do Beciraja, a ten pięknie złożył się do strzału i trafił obok Schmeichela!

Fatos Bećiraj #11
Czarnogóra
30'

Do dośrodkowania z lewej strony w polu karnym doszedł Fischer, ale głową uderzył wysoko ponad poprzeczką.

26'

Obraz meczu nie ulega zmianie. Piłka często na połowie gości, ale niewiele spięć podbramkowych i przede wszystkim strzałów.

23'

Rzut rożny dla Danii zakończył się kontrą Czarnogóry, którą goście źle rozegrali. I tak właśnie przebiega to spotkanie. Jednak stwierdzić, że oglądamy piłkarskie szachy byłoby dużym nadużyciem. Widzimy coś innego, sporo chaosu.

20'

Duńczycy starają się znaleźć dziurę w defensywie gości, ale póki co mają problemy z wejściem w pole karne.

17'

Kojasević starał się rozruszać swoich partnerów, urwał się rywalowi prawą stroną, ale źle dośrodkował. Od bramki Kasper Schmeichel.

13'

Ankersen dośrodkował z prawej strony, do piłki doszedł Yussuf Poulsen, ale jego strzał głową był niecelny.

12'

Niezbyt szybkie tempo meczu. Aktywniejsi w ofensywie są Duńczycy, ale Czarnogórcy nie zamierzają się tylko bronić.

9'

Peter Ankersen przedostał się w pole karne, ale jego strzał z prawej strony poszybował wprost w ręce bramkarza.

1
8'

Yussuf Poulsen przewrócił się w polu karnym, kibice domagali się rzutu karnego, ale sami piłkarze nie prostestowali.

7'

Sprzed pola karnego uderzył Kojasević, ale źle trafił w piłkę i wyraźnie chybił.

1
4'

Tomasević zagrał piłkę z okolic środka boiska w kierunku pola karnego, ale ta trafiła wprost do rąk Schmeichela.

3'

Duńczycy spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie, rywale nie kwapią się do ataku.

18:54

Spotkanie poprowadzi Alberto Undiano Mallenco (Hiszpania).

18:54

Dania i Czarnogóra rywalizują w grupie E. Po sobotniej porażce w Warszawie gospodarze będą chcieli się zrehabilitować. Natomiast goście po wygranej 5:0 są na fali wznoszącej.