4:1
Zakończony
Kazachstan
90+2'

Gol! Strzelił Christian Eriksen. Goście na kolanach. Indywidualna akcja Eriksena zakończona strzałem do bramki. Bezradni byli goście.

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

87'

Duńczycy panują na boisku, Kazachowie już nie wierzą w odmianę losów meczu.

83'

Duńczycy chcą pójść za ciosem. Strzelał głową Kjaer, bramkarz świetnie obronił!

81'

Dania. Schodzi: Andreas Cornelius. Wchodzi: Kasper Dolberg.

wchodzi Wchodzi
Kasper Dolberg #15
schodzi Schodzi
80'

Kazachstan. Schodzi: Serikżan Mużykow. Wchodzi: Jerkebulan Tungiszbajew.

Jerkebulan Tungiszbajew #8
Serikżan Mużykow #11
78'

Gol! Strzelił Peter Ankersen. Eriksen dograł piłkę na lewą stronę do Durmisiego, ten zagrał wzdłuż pola bramkowego, ale żaden z Duńczyków nie wbił piłk do siatki. Doszedł do niej Ankersen, który mocnym strzałem w długi róg zapewnił dwubramkową przewagę gospodarzom.

77'

Ładna akcja Kazachów, którą fatalnym strzałem daleko od bramki starał się wykończyć Szomko.

74'

Coraz więcej miejsca mają Duńczycy, ale nie potrafią oddać celnego strzału. Przed momentem Poulsen dograł do Corneliusa, ale szybszy bramkarz.

1
1
70'

Kazachstan. Schodzi: Bauyrżan Isłamchan. Wchodzi: Roman Murtazajew.

Roman Murtazajew #19
Bauyrżan Isłamchan #9
68'

Kazachowie starają się grać dynamicznie, ale Duńczycy są czujni.

65'

Duńczycy zwalniają grę, starają się kontrolować przebieg meczu.

61'

Kazachstan. Schodzi: Siergiej Chiżniczenko. Wchodzi: Jasułan Mołdakarajew.

Jasułan Mołdakarajew #14
61'

Znowu do piłki doszedł Jorgensen, ale po raz kolejny nie trafił w bramkę.

58'

W końcu Duńczycy ładnie rozegrali piłkę, a akcję strzałem sprzed pola karnego ponad bramką zakończył Nicolai Jorgensen.

56'

Szarpana jest gra, sporo strat, niezbyt wiele składnych akcji z obu stron.

52'

Sporo problemów z Corneliusem mają goście. Duńczycy dążą do zdobycia trzeciego gola.

49'

Cornelius znalazł się z piłką kilka metrów przed bramką, kilka razy składał się do strzału, ale ostatecznie został zablokowany.

49'

Cornelius znalazł się z piłką kila metrów przed bramką, kilka razy składał się do strzału, ale w końcu został zablokowany.

46'

Duńczycy wznowili grę po przerwie.

45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

Kazchowie starają się grać wysokim pressingiem. Problem zaczyna się w momencie, w którym Duńczycy przebijają się przez środek pola.

39'

Pokatiłow fenomenalnie obronił strzał głową Poulsena. Strata gola z rzutu karnego pocięła morale gościom.

38'

Duńczycy pomni złych doświadczeń po objęciu prowadzenia, tym razem nie zamierzają oddać rywalom inicjatywy.

36'

Gol! Strzelił Christian Eriksen. Eriksen w swój lewy róg, bramkarz rzucił się w przeciwną stronę.

35'

Rzut karny dla Danii! W polu karnym sfaulowany został Cornelius.

32'

Wyrównany mecz, Kazchowie nie zamierzają bronić remisu, tylko śmiało wyprowadzają groźne akcje.

29'

Ankersen dośrodkował z pola karnego, Delaney uderzył głową, ale pomylił się o metr.

27'

Odpowiedź Kazachów, którzy wyszli z kontrą. Piłka dograna do Islamchana, ale ten strzelił wysoko ponad bramką.

27'

Ożywiło się spotkanie, w końcu zaczęliśmy oglądać strzały na bramki. Uderzał głową Delaney, ale gola nie ma. Bramkarz na raty złapał piłkę.

23'

Po wrzutce z rogu sprytnie uderzył Delaney, ale pomylił się o centymetry.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Cornelius. Duńczyk w walce o piłkę kopnął rywala w twarz.

19'

Zespoły dały sobie po razie i widać, że zaczęły się szanować i nie grają już tak otwarcie. Siadło tempo gry.

17'

Gol! Strzelił Gafurżan Sujumbajew. Cóż za odpowiedź gości! Z ok. 23 metrów potężnie uderzył Sujumbajew i piłka zatrzepotała w bramce gospodarzy!

Gafurżan Sujumbajew #16
Kazachstan
15'

Gol! Strzelił Andreas Cornelius. Asystował mu Yussuf Poulsen. Poulsen dośrodkował, a Cornelius wszedł między dwóch obrońców i głową trafił do siatki!

12'

Powinno być 1:0! Sam na sam z bramkarzem znalazł się Jorgensen, ale w doskonałej okazji trafił w słupek!

9'

Delaney po ostrym wejściu rywala potrzebuje lekarzy. Przerwa w grze.

8'

Żółtą kartkę otrzymał Jeldos Achmetow. Kazach zaskoczony decyzją sędziego.

Jeldos Achmetow #6
Kazachstan
5'

Groźne dośrodkowanie w pole karne gości, piłka zgrana na przedpole, ale Kazachowie wyjaśnili sytuację.

3'

Spokojne pierwsze minuty. Mecz odbywa się w ciszy, kibice nie dopingują gospodarzy.

20:00

Spotkanie poprowadzi Alon Yefet (Izrael).

2
20:00

W "polskiej" grupie coraz ciekawiej. Punkty zgubiła Czarnogóra, co sprawia, że Dania w razie wygranej może podgonić dotychczasowego lidera. Kazachstan może jednak popsuć szyki gospodarzom.