5
4
5
88'

Mużikow mógł uratować honor gości. Zawodnik Kazachstanu chciał uderzyć nad wychodzącym z bramki Baglarjanie, ale ale nie udało mu się to. Golkiper ręką odbił piłkę.

6
6
3
3
6
87'

Kazachstan. Schodzi: Baurżan Isłamchan. Wchodzi: Maksat Bajżanow.

2
85'

Kazachowie nie mają sił i motywacji, aby zaskoczyć rywali.

6
5
2
3
1
82'

Kazachstan. Schodzi: Islambek Kuat. Wchodzi: Wiktor Dimitrenko.

Wiktor Dimitrenko #3
Islambek Kuat #5
1
1
1
1
82'

Zwycięzca meczu jest już znany. Ormianom jednak wciąż mało.

6
4
3
4
4
79'

Kazachstan. Schodzi: Jerkebulan Tunggyszbajew. Wchodzi: Serikżan Mużikow.

Serikżan Mużikow #11
Jerkebulan Tunggyszbajew #6
1
1
1
77'

2
75'

Gol! Strzelił Aras Oezbiliz. Asystował mu Kamo Howhannisjan. Kazachowie po stracie bramki bardzo szybko dali się zaskoczyć po raz drugi. Po szybkiej akcji Howhannisjan precyzyjnie dograł do Oezbiliza, a ten efektownym uderzeniem trafił na 2:0!

19
73'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Asystował mu Tigran Barseghjan. Dość szybko gospodarze wykorzystali grę w przewadze. Kazachowie okopali się przed własnym polem karnym i słono za to zapłacili. Mchitarjan uciekł zawodnikowi gości i z ok. 11 metrów uderzył obok bramkarza. 1:0!

25
72'

Wyraźna przewaga Ormian. Przed momentem uderzał Manucharjan, piłkę zablokował jednak Sujumbajew.

10
5
4
2
4
70'

Armenia. Schodzi: Artur Sarkisow. Wchodzi: Aras Oezbiliz.

Artur Sarkisow #11
6
4
2
1
68'

Kazachowie po stracie zawodnika musieli cofnąć się. Trener gości będzie musiał wpuścić na plac gry kolejnego obrońcę.

6
3
3
2
4
65'

Armenia. Schodzi: Marcos Pizzelli. Wchodzi: Edgar Manucharjan.

5
64'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Siergiej Malij. Ostra gra Kazachów musiała tak się skończyć.

13
61'

Ależ okazję miał Islamchan, który otrzymał podanie od Kuata, ale jego strzał był bardzo niecelny.

7
10
6
5
11
58'

Barsegjan uderzył z pola karnego, piłka minęła bramkę Kazachów.

5
7
5
7
11
55'

Żółtą kartkę otrzymał Aschat Tagybergen.

9
55'

Nie przebierają w środkach Kazachowie. Sędzia często przerywa grę po faulach gości.

5
10
6
5
7
52'

Coraz goręcej pod bramką Ormian. Najpierw niecelnie z dystansu uderzył Kouat, a po chwili Sujumbajew, z bliższej odległości, także chybił.

8
8
10
10
16
50'

Kazachowie starają się odgryzać Ormianom, ale ich akcje nie są kończone celnymi strzałami. Groźniej wyglądają próby gospodarzy.

6
4
5
5
9
48'

Żółtą kartkę otrzymał Warazdat Harojan. W kartkach już remis 2:2.

4
46'

Rozpoczynamy drugie, mamy nadzieję, że szalone, 45 minut!

8
5
5
3
7
45+3'

W końcu mamy celny strzał. Z rzutu wolnego uderzał Marcos Pizzelli, bramkarz był jednak na posterunku.

3
4
3
2
2
45'

Pogramy jeszcze przez dwie minuty.

5
4
4
6
4
43'

Henrich Mchitarjan po raz kolejny uderzał na bramkę Kazachów, ale znowu nie trafił. Po ograniu rywala Ormianin za bardzo odchylił się i przymierzył ponad poprzeczką.

8
11
5
4
6
42'

Na bramkę gości sunie atak za atakiem, Kazachstan bez straty gola chce zakończyć pierwszą część meczu.

7
2
3
1
2
38'

Mchitarjan powinien wyprowadzić Armenię na prowadzenie. Jednak po jego strzale piłka odbiła się od słupka! Gracz gospodarzy uderzał w kierunku dalszego słupka z ok. 9 metrów, niewiele zabrakło mu do szczęścia.

11
11
9
13
12
37'

Wciąż więcej z gry mają gospodarze, ale goście kilka razy pogrozili palcem Ormianom. Wciąż na boisku trwa twarda walka.

8
7
7
8
7
34'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Jerkebulan Tunggyszbajew, ale jego strzał był niecelny.

10
6
7
7
6
30'

Strzelał Marcos Pizzelli, jednak piłka po raz kolejny minęła cel. Brakuje uderzeń w światło bramki.

7
4
4
5
7
28'

Żółtą kartkę za odgrywanie piłkarskiego teatru otrzymał Artur Sarkisow.

Armenia
12
10
10
9
14
26'

Gra jest ostra, żadna z drużyn nie zamierza oddawać pola bez walki. Sędzia ma sporo pracy.

12
8
4
6
7
23'

Mkhitarjan uderzył z ok. 18 metrów. Ormianin jednak źle przymierzył i piłka w bezpiecznej odległości minęła cel.

6
6
6
7
4
21'

W krótkim czasie aż dwóch obrońców gości otrzymało po żółtej kartce. Może to mieć wpływ na wydarzenia na boisku w kolejnych minutach.

8
8
8
9
8
19'

9
18'

Żółtą kartkę otrzymał Abzał Biejsiebiekow.

21
15
11
11
9
15'

Wciąż dużo chaosu na boisku i niewiele zmysłu taktycznego. Aktywniejsi starają się być gospodarze, ale póki co bez okazji bramkowych.

13
9
9
9
9
11'

Mchitarjan uderzył z rzutu wolnego z ok. 19 metrów, ale trafił w mur stworzony przez Kazachów.

14
9
9
12
12
8'

Starają się atakować gospodarze, ale ich akcje póki co są bardzo chaotyczne.

9
11
5
9
6
5'

Armenia. Schodzi: Geworg Gazarjan. Wchodzi: Tigran Barseghjan.

Geworg Gazarjan #10
14
14
10
15
11
2'

Problemy ma także Gazarjan, który potrzebuje pomocy medycznej.

14
13
12
20
13
1'

Już pierwsza akcja Ormian mogła zakończyć się bramką. Błąd defensywy gości, ale bramkarz uratował sytuację, przy okazji doznając urazu.