3
3
13
88'

Dośrodkowanie na 8. metr duńskiego pola karnego, ale pewnie na przedpolu piłkę chwycił bramkarz.

4
4
1
4
7
85'

Kazachowie próbują już w desperacki sposób. Dośrodkowanie w pole karne Danii, a Kuat próbował sięgnąć piłki ręką... nie sięgnął.

6
12
2
3
82'

Dania. Schodzi: Jens Stryger Larsen. Wchodzi: Henrik Dalsgaard.

7
81'

Gol! Strzelił Kasper Dolberg. Asystował mu Martin Braithwaite.

Wystarczyło mocniej nacisnąć Kazachów, a Ci szybko się pogubili. Z prawej strony pola karnego piłkę przed bramkę zagrał Braithwaite, a Dolberg dopełnił formalności.

79'

Żwawiej zaczęli grać Duńczycy. Ich wynik na styku nie interesuje.

4
2
2
8
76'

Gol! Strzelił Islambek Kuat.

Gospodarze wracają do gry! Podanie z głębi pola i w syatuacji sam na sam nie myli się Kuat. Wydawało się, że defensywny pomocnik był na saplonym, gol jednak zostaje uznany i będziemy mieli tu jeszcze emocje.

4
74'

Kazachstan. Schodzi: Tanat Nuserbayev. Wchodzi: Jerkebulan Tunggyshbayev.

Jerkebulan Tunggyshbayev #20
Tanat Nuserbayev #17
4
2
4
1
72'

Świetna okazja przed Braitwaitem. Miękko zawieszoną piłkę w polu karnym zgrał Lasse Schoene, ale jego kolega nieczysto uderzył głową.

2
3
1
2
69'

Bardzo ostry atak na piłkę, którą przy nodze prowadził Dolberg. Świeżo wprowadzony rezerwowy zwija się z bólu, ale wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

4
1
1
2
2
67'

Dania. Schodzi: Yussuf Poulsen. Wchodzi: Kasper Dolberg.

67'

Kazachstan. Schodzi: Dmitri Shomko. Wchodzi: Jan Vorogovskij.

Jan Vorogovskij #2
4
1
1
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Juri Logvinenko. Faulowany był Braithwaite.

Juri Logvinenko #23
Kazachstan
4
1
2
61'

Nie wiemy jakim sposobem wynik nie brzmi 0:3! Dwóch Duńczyków stanęło przed bramkarzem Kazachstanu, ale Martin Braithwaite po podaniu od partnera uderzył prosto w Lorię!

12
6
2
1
58'

Bejsebekov wygrywa walkę w powietrzu, ale jego uderzenie piąstkuje Frederik Roennow.

9
5
6
5
7
56'

Kazachstan. Schodzi: Azat Nurgaliyev. Wchodzi: Abzal Bejsebekov.

2
54'

Rzut wolny z lewej strony boiska, na wysokości pola karnego Roennowa. Dośrodkowanie w pole karne, ale zagęszona obrona gości radzi sobie bez zarzutu.

6
3
3
6
3
51'

Gol! Strzelił Christian Eriksen.

Mocny strzał w lewy róg. Loria wyczuł zamiary strzelca, ale nie był w stanie zatrzymać piłki.

21
13
14
28
49
50'

Rzut karny dla Danii! Logvinenko faulował Braithwaite'a.

9
7
10
11
13
47'

Po strzale Eriksena dobrze w bramce zachował się Loria.

13
8
7
7
3
46'

Dania. Schodzi: William Kvist. Wchodzi: Lasse Schoene.

6
7
4
3
3
46'

Początek II połowy.

9
6
3
3
5
45'

Sędzia doliczył 60 sekund.

15
9
6
5
8
43'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Bauyrzhan Islamkhan.

Kapitan gospodarzy usunięty z boiska za atak łokciem w powietrznym pojedynku.

41
42'

Piłka zawieszona nad głowami duńskich obrońców. Sięgnął ją Akhmetov, ale nie był w stanie celnie uderzyć.

3
2
2
10
5
40'

Gospodarze przegrywają, ale na stadionie wesoło. Meksykańska fala na trybunach.

16
6
2
6
2
39'

Mogło być 1:1! Kazachowie wyszli z kontrą w liczebnej przewadze, ale Azat Nurgaliyev, będąc już w polu karnym, stracił równowagę i wszystko diabli wzięli.

8
9
5
20
9
37'

Serikzhan Muzhikov ładnie opanował trudną piłkę w polu karnym Danii. Natychmiastowy strzał, ale pół metra nad poprzeczką. Mogło się to jednak podobać.

8
3
5
1
3
34'

Piłka w siatce Kazachstanu po strzale głową Braithwaite'a, ale arbiter liniowy podniósł chorągiewkę. Słusznie, był spalony po zgraniu głową Joergensena.

16
12
2
2
5
33'

Tanat Nuserbayev melduje się u arbitra. Napastnik ma już na koncie żółtą kartkę, a teraz przesadził w walce z rywalem.

3
2
2
3
6
32'

Bardzo mocne uderzenie Durmisiego przyjął na głowę Akhmetov. Korner dla Danii nie przyniósł zagrożenia.

3
1
1
1
1
30'

Nieudana próba lobu w wykonaniu Eriksena. Bramkarz zrobił kilka kroków w tył i pewnie złapał piłkę.

11
4
3
2
2
27'

Gol! Strzelił Nicolai Joergensen. Asystował mu Yussuf Poulsen.

Dania prowadzi choć z rzadka gościła pod bramka rywala. Thomas Delaney dośrodkował z lewego skrzydła, a Poulsen wygrał walkę z dwoma rywalami strącając piłkę głową. Ta trafiła na 11. metr, gdzie bezbłędnie zachował się Joergensen.

74
26'

Durmisi mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale tam pewnie gospodarze.

4
7
2
3
2
22'

Drugi raz spróbowali Kazachowie strzału z olbrzymiej odległości. Islambek Kuat posłał piłkę w trybuny.

11
8
2
5
2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Tanat Nuserbayev. Zbyt agresywny atak na nogi wyprowadzającego piłkę Vestergaarda.

Kazachstan
7
5
3
5
6
19'

Dobre prostopadłe podanie do Azata Nurgaliyeva. Ten atakowany wślizgiem przez Kjaera uderzył nad poprzeczką.

9
4
2
1
2
17'

Ok. 35 metrów do duńskiej bramki. Georgi Zhukov podejmuje odważną decyzję o strzale... oj daleko od celu.

13
6
6
6
5
15'

Powinno być 0:1! Duńczycy odebrali piłkę w środku boiska i wyszli z kontrą. Piłkę prawą flanką holował Jens Stryger Larsen. Na wysokości pola karnego dograł na nogę Joergensena, ale ten z kilku metrów fatalnie przestrzelił.

12
12
5
4
9
11'

Jeldos Akhmetov skiksował przed własną bramką, podbijając piłkę wysoko do góry, ale nie skorzystali z tego błędu goście.

5
5
2
6
5
10'

Kazachstan rozgrywa, Dania schowana. Niestety pod obiema bramkami panuje niesamowity spokój.

8
11
7
6
4
6'

Pierwszy atak gości, ale Riza Durmisi wyraźnie "przeciągnął" dośrodkowanie.

5
10
6
3
6
4'

Korner dla gospodarzy i próba bezposredniego zagrania na 16. metr. Połapali się jednak Duńczycy i zamiast strzału Kazachstan musiał wycofać piłkę do bramkarza.

6
6
3
6
5
3'

Zaatakowali prawym skrzydłem Kazachowie, ale mocne wstrzelenie piłki w pole karne przeciął Jannik Vestergaard.