Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

5
8
89'

Gol! Strzelił Rusłan Korjan.

Ormianie uratowali honor! Płaskie uderzenie po podaniu z głębi pola. Wścieka się bramkarz Czarnogóry, ponieważ liczył na zachowanie czystego konta.

10
84'

Czarnogóra. Schodzi: Vladimir Jovović. Wchodzi: Sead Haksabanović.

6
82'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Fetos Beciraj.

Po prostu maestro! Strzelał pięknie z dystansu, a hat-tricka Stevan Jovetić skompletował uderzeniem nożycami po dośrodkowaniu Fatosa Beciraja.

19
79'

5
77'

Nikt nie zamknął dośrodkowania Stevana Joveticia. Czarnogóra pozostała mimo to na połowie przeciwnika i stara się wysoko odebrać mu piłkę.

4
3
2
3
1
75'

Czarnogóra. Schodzi: Żarko Tomasević. Wchodzi: Emrah Klimenta.

2
73'

Armenia. Schodzi: Marcos Pizzelli. Wchodzi: Tigran Barsegjan.

Tigran Barsegdżan #21
8
5
2
2
3
71'

Czarnogóra. Schodzi: Nikola Vukcević. Wchodzi: Aleksandar Scekić.

2
70'

Dośrodkowanie z narożnika boiska w środek pola karnego. Byli tam wysocy obrońcy Czarnogóry, ale był również Stevan Jovetić i niewiele zabrakło, by strzałem głową skompletował hat-tricka.

7
5
2
3
3
69'

Adam Marusić był sprytny w pojedynku z defensorem, obił piłkę o jego nogi i wywalczył rzut rożny. Szansa na czwartego gola dla reprezentacji Czarnogóry.

4
4
1
65'

Jak można strzelić tak źle? Marcos Pizzelli nieomal przekopał stadion w Podgoricy z rzutu wolnego. Aktywny jest ten zawodnik, ale mało precyzyjny.

9
9
6
7
9
63'

Gospodarze wymieniają podania przed polem karnym przeciwnika. Nie atakują agresywnie Ormianie i chyba zaczyna im brakować pomysłu na ten mecz.

5
5
3
3
4
60'

1
60'

Armenia. Schodzi: Aras Ozbiliz. Wchodzi: Armen Manucharjan.

Armen Manucharjan #2
7
7
2
2
1
58'

Ma swój mecz Stevan Jovetić! Po trafieniu gwiazdy reprezentacji Czarnogóry praktycznie pewne jest, że punkty zostaną w Podgoricy.

9
9
1
3
3
54'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić.

Siedzi dziś piłka na stopie Stevana Joveticia! Rajd zakończył precyzyjnym uderzeniem z 17. metra w okienko bramki. Arsen Beglarjan wiedział, czego się spodziewać, ale nie był w stanie zatrzymać piłki.

29
16
9
6
17
52'

Rusłan Korjan sfaulowany na połowie przeciwnika. Reprezentacja Armenii zdecydowała się na krótkie rozegranie rzutu wolnego.

9
10
2
50'

Wycieczka Arsena Beglarjana mogła się skończyć tragicznie dla Ormian. Piłkę zabrał bramkarzowi Stevan Jovetić, ale nie potrafił jej dokręcić zewnętrzną częścią buta spod linii bramkowej do siatki.

10
10
2
2
1
48'

Rozgrywa Czarnogóra i nie pozwala rywalom na szaloną szarżę po przerwie. Stefan Savić próbował uruchomić sprytnym podaniem Fatosa Beciraja.

2
2
2
1
46'

Armenia. Schodzi: Hrajr Mkojan. Wchodzi: Artak Edigarjan.

Artak Edigarjan #17
Hrajr Mkojan #15
6
5
3
46'

Gra wznowiona po przerwie.

3
2
Czy Armenia strzeli minimum gola po przerwie?
15
7
3
2
5
45'

Doliczona minuta.

5
4
4
2
3
45'

Fatos Beciraj mógł zamknąć mecz trzecim golem, ale futbolówka po jego mocnym uderzeniu trafiła w słupek. Cały stadion usłyszał ten trzask.

7
4
4
3
1
43'

Końcówka pierwszej części zdecydowanie ze wskazaniem na Czarnogórę. W końcu kontroluje wydarzenia tak, jak oczekuje każdy trener na świecie.

9
4
1
1
2
40'

Podanie do Nikoli Vukcevicia przed pole karne Armenii. Płaski strzał środkowego pomocnika ominął zdecydowanie bramkę Arsena Beglarjana.

5
3
3
2
1
38'

Marko Simić nie wahał się ani sekundy, a huknął z przyjemnie kozłującej piłki. Pudło i grę wznowił spod własnej bramki Arsen Beglarjan.

4
3
1
2
2
37'

Aras Ozbiliz dośrodkował prosto w rękawice bramkarza z rzutu rożnego. Tak Ormianie na pewno nie wyrównają. Po chwycie Danijela Petkovicia rozgrywa Czarnogóra.

5
2
2
2
1
33'

Wreszcie wykazał się bramkarz Arsen Beglarjan. Dobra interwencja po strzale z dystansu i dobitce Marko Jankovicia.

6
3
1
30'

Dwa strzały, dwa gole Czarnogóry. Po trafieniu Stevana Joveticia jest 2:0.

6
3
1
1
6
28'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Vladimir Jovović.

2:0 w Podgoricy! Druga asysta Vladimira Jovovicia. Tym razem obsłużył krótkim podaniem Stevana Joveticia, który strzelił płasko zza pola karnego w narożnik bramki!

21
27'

Pobłażliwy jest sędzia, ale sprawiedliwy. Aptekarz mógłby upomnieć już zawodników obu drużyn żółtymi kartkami.

3
1
2
3
1
24'

Łatwo wybili piłkę gospodarze po rzucie wolnym. Jeszcze jedna próba Marcosa Pizzelliego, ale ze zbyt dużym rozmachem, prosto do Danijela Petkovicia.

3
3
1
1
1
23'

Nie docierają podania do wysuniętego Rusłana Korjana. Być może uda się dostarczyć mu piłkę dośrodkowaniem z rzutu wolnego.

5
4
1
2
20'

Kropla może drążyć skałę. Niby mało niebezpieczne są ataki Armenii, ale im dłużej będzie naciskać na obrońców Czarnogóry, tym bardziej będą zmęczeni.

7
5
3
2
3
17'

Dla odmiany Marcos Pizzelli nie dośrodkował, a strzelił zza pola karnego. Druga celna próba przyjezdnych, po której piłka zakończyła lot w rękawicach Danijela Petkovicia.

5
5
2
1
1
16'

Zbyt krótko gospodarze wybili piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i Marcos Pizzelli próbował ponowić. Tym razem futbolówka ominęła całe towarzystwo w szesnastce Czarnogóry.

5
3
3
1
5
13'

Sędzia wezwał na boisko medyków. Ucierpiał w jednym ze starć Stevan Jovetić, ale nie zanosi się, by kapitan Czarnogóry musiał być zmieniony.

4
2
2
1
1
11'

Fatos Beciraj pobiegł w okolicę chorągiewki boiska. Zabrakło go w ten sposób w środku pola karnego, ale przynajmniej wywalczył dla swojego zespołu wrzut z autu.

4
3
1
3
1
9'

Dobra kombinacja Armenii przed polem karnym gospodarzy zakończona strzałem z dystansu. Rusłan Korjan zatrudnił bramkarza Danijela Petkovicia.

6
2
2
2
1
6'

Czarnogóra pozwala przeciwnikowi wymieniać podania, ale jedynie na własnej połowie. Później agresywnie atakuje Henricha Mchitarjana i spółkę.

6
3
1
1
1
4'

Ledwo rozpoczął się mecz i już w podbramkowej sytuacji Ormianie. Na razie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

8
3
2
1
2
2'

Gol! Strzelił Fatos Beciraj. Asystował mu Vladimir Jovović.

W 2. minucie Czarnogóra wyszła na prowadzenie! Nie mogło się to spotkanie rozpocząć lepiej dla gospodarzy. Fatos Beciraj trafił do siatki z bliska po wstrzeleniu Vladimira Jovovicia z lewego skrzydła!