4
5
90+1'

Gol! Strzelił Alexandru Maxim. Asystował mu Romario Benzar.

A jednak! Jedna z akcji rozpaczy przynosi gospodarzom prowadzenie! Centra z lewego skrzydła trafiła do Benzara, a ten wstrzelił piłkę wzdłuż bramki. Maxim tylko zmienił kierunek jej lotu.

19
14
11
11
16
90'

Piłkarze pograją 5 minut dłużej.

1
3
3
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Mihai Pintilii.

5
2
1
2
1
87'

Domagają się jedenastki gospodarze, ale nic z tych rzeczy.

1
3
2
1
2
85'

Andrei Ivan kończy akcję celnym, płaskim strzałem z 22 metrów, ale zbyt lekkim, by otworzyć wynik.

1
1
2
82'

Pierwszy kontakt z piłką rezerwowego Maxima i po strzale z metra piłka w siatce! Gola jednak nie ma i słusznie... był spalony.

2
5
1
5
1
81'
79'

Jedna z nielicznych prób Ormian, ale strzał zza pola karnego został łatwo zablokowany.

3
4
1
76'

Nieznacznie pomylił się z 25 metrów Nicolae Stanciu.

2
1
4
2
3
74'

Armenia. Schodzi: Marcos Pizzelli. Wchodzi: Sargis Adamjan.

1
74'

Rumunia. Schodzi: Mihail Baluta. Wchodzi: Andrei Ivan.

Mihail Baluta #13
1
1
1
72'

Christoph Daum nerwowo patrzy na zegar. Mnożą się gwizdy na trybunach. Jeśli Rumunia nie złamie Armenii trener gospodarzy będzie musiał wymyślić naprawdę dobre wytłumaczenie.

2
4
2
70'

Sytuacyjny, niesygnalizowany strzał Mchitarjana, ale piłka trafia w Chirichesa.

1
1
1
2
68'
68'

Żółtą kartkę otrzymał Mihail Baluta. Faul w środku boiska.

Rumunia
2
1
1
66'

Ponownie centra tuż przed bramkę z prawej strony boiska. Metr przed bramkarzem był Andone, ale w ostatniej chwili uprzedził go Hambartsumjan.

1
1
64'

Dobre dośrodkowanie z prawej flanki i na 5. metrze do futbolówki dopada Florin Andone. Ależ on się teraz pomylił!

1
1
1
2
61'

Centra na głowę Chirichesa, a ten myli się o włos! Strzał i po wysokim koźle piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

2
60'

Stanciu uderza zza pola karnego, ale bramkarz Armenii odbija piłkę na rzut rożny.

1
1
1
Czy Armenia grając w 10-tkę nie straci gola?
nie da rady
wytrzyma
3
58'

Armenia. Schodzi: Davit Manojan. Wchodzi: Ruslan Korjan.

Ruslan Korjan #9
Davit Manojan #21
3
1
55'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Bogdan Stancu!

Mocny strzał w lewy dolny róg, ale świetnie broni Grigor Meliksetjan! Nadal 0:0.

5
3
5
3
6
54'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Taron Voskanjan.

Taron Voskanjan #4
Armenia
1
2
54'

Rzut karny dla Rumunów! Taron Voskanjan fauluje we własnej szesnastce.

4
1
2
1
52'

Krótko rozegrany korner przezd Armenię, ale w olbrzymim tłoku nie dało się nic zdziałać.

1
1
1
50'

Bardzo mocny strzał Chipciu z 25 metrów, ale bramkarz odbił piłkę kolanami. Interwencja trochę przypadkowa, ale jednak skuteczna.

4
49'

Nicolae Stanciu widowiskowo grał rywala 30 metrów przed bramką Armenii, ale strzał pomocnika trafia w plecy rywali.

1
1
46'

Armenia. Schodzi: Gor Malakjan. Wchodzi: Artak Edigarjan.

Artak Edigarjan #17
Gor Malakjan #6
1
1
46'

Wracamy do gry!

1
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Taron Voskanjan. Ostry atak na nogi Baluty.

Armenia
2
2
3
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
3
2
2
2
43'

Lewą stroną pola karnego gości przedzierał się Andone, ale zdaniem sędziego przesadził z agresją i od rzutu wolnego rozpoczęła Armenia.

3
3
2
2
2
39'

Florin Andone piętą z 4 metrów i Rumunia się cieszy. Jak się okazuje tylko na moment. Sędzia dopatrzył się spalonego i gol nie zostaje uznany.

2
1
2
1
2
37'

Kilka szybkich podań w ormiańskiej szesnastce i strzał Andone z 14 metrów. Snajper był odwrócony tyłem do bramki, ale błyskawicznie się odwrócił. Piłka jednak nad poprzeczką.

2
1
1
2
1
36'

Słowne napomnienie dla Andone. Rumuński napastnik "zanurkował" w polu karnym rywali, ale sędzia nie dał się nabrać.

2
1
1
1
3
34'

Vlad Chiriches miał sporo szczęścia. Obrońca wybijał piłkę z własnego pola karnego, ale trafił w nadbiegającego Pizzelliego... piłka przeleciała obok słupka.

2
1
1
1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Varazdat Harojan. Zbyt mocna praca rękoma w walce o górną piłkę.

3
29'

Mocne wstrzelenie futbolówki przed bramkę Armenii, ale Grigor Meliksetjan piąstkowaniem oddalił zagrożenie.

1
1
2
1
1
28'

"Bomba" Mchitarjana z 23 metrów, ale wysoko ponad bramką poszybowała ta piłka.

1
1
1
1
1
26'

Ormianie wyszli z akcją 3 na 3, ale kluczowe podanie do Mchitarjana było zdecydowanie zbyt mocne i kapitan gości zamiast okazji do strzału musiał gonić piłkę, aby się przy niej utrzymać.

1
1
1
2
1
24'

Obraz gry wygląda dość niespodziewanie. To Ormianie starają się atakować, a Rumunia czeka na kontry.

1
1
1
1
1
21'

Razi w oczy bardzo duża ilość strat w środku boiska.

1
1
1
1
1
20'

Pizzelli "klepnął" z Barseghjanem i ten dosć niespodziewanie stanął przed szansą bramkową. W momencie uderzenia stracił jednak równowagę i piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
1
1
1
1
17'

Nienaturalnie upadł w polu karnym gości Andone, ale sędzia nie widział tam nic złego. Gramy dalej!

2
1
1
1
1
14'

Kontra Armenii i bardzo blisko gola byli goście! Henrich Mchitarjan prostopadłym podaniem obsłużył Barseghjana, ale ten przegrał pojedynek z bramkarzem.

1
1
1
1
1
12'

Spokojna gra obu stron. Ci, którzy spodziewali się frontalnych ataków gospodarzy muszą czuć się zawiedzeni.

1
1
1
3
1
9'

Świetna szansa Rumunów po przechwycie piłki na połowie rywala. Rozklepana obrona Armenii, ale fatalnie pomylił się Bogdan Stancu.

1
1
1
1
1
6'

Marcos Pizzelli z 20 metrów, ale trochę na wiwat.

4'

Ciekawe rozegranie kornera w postaci bardzo wysokiego zagrania na 15. metr. Tam jeden z gospodarzy zgrał piłkę na dalszy słupek, ale napastników uprzedził bramkarz.

3'

Pierwsza wypracowana okazja gospodarzy. Alexandru Chipciu "nawinął" rywala, ale z 19 metrów huknął nad poprzeczką.

2
19:42

Piłkarze już w tunelu prowadzącym na boisko. Rumuni w żółtych strojach, Ormianie na biało.

1
1
1
1
19:42

Spotkanie poprowadzi Ivan Bebek (Chorwacja).

1
1
1
1
19:42

Przed nami 7. kolejka walki o wyjazd na Mistrzostwa Świata 2018. W "polskiej" grupie Rumuni podejmą Ormian. W pierwszym meczu w Erewaniu gospodarze od 3 minuty musieli grać w dziesiątkę (czerwona kartka dla Gor Malakjana) i przegrali z kretesem 0:5. Pora na rewanż. Serdecznie zapraszamy na naszą relację tekstową. I oczywiście trzymamy kciuki za Polaków w Kopenhadze.