Rumunia. Schodzi: Valerica Gaman. Wchodzi: Sergiu Hanca.

Czarnogórcy przeważają - chcą pójść za ciosem i strzelić kolejnego gola.

9
26
75'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Adam Marusić.

Niby wiało nudą, ale w końcu Czarnogóra zadała cios. Stevan Jovetić otrzymał dokładne dośrodkowanie z prawego skrzydła i pewnym strzałem głową zdobył bramkę.

16
10
7
37
112
75'

Atakuje lewym skrzydłem reprezentacja Rumunii, która teraz przeważa.

7
7
3
10
7
72'

Coraz mniej czasu pozostało do końca spotkania, a nie widać, żeby drużyny walczyły o gola, jak o życie.

1
2
5
4
3
69'
3
3
3
3
3
68'

Celny strzał Fatosa Beciraja, lecz wciąż bez goli w Podgoricy.

10
5
3
6
5
67'

Od czasu do czasu starają się odpowiedzieć Czarnogórze zawodnicy z Rumunii.

9
9
4
6
7
64'

Rumunia. Schodzi: Razvan Marin. Wchodzi: Nicolae Stanciu.

64'

Rumunia. Schodzi: Florin Andone. Wchodzi: Mihail Baluta.

2
1
1
4
3
63'

Czarnogórcy wymieniają kolejne podania, ale tylko nabijają sobie statystykę. Na razie nie grają jak pretendent do awansu na MŚ 2018.

5
3
2
60'

Czarnogórcy w ofensywie, jednakże Rumuni raz za razem blokują ich strzały.

10
9
3
5
5
58'

Akcje obydwu zespołów są wolne, przewidywalne i dlatego na tablicy wyników widnieje wynik bezbramkowy.

16
4
5
3
3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vesović.

5
10
3
3
5
54'

Jakby w końcu przebudzili się Czarnogórcy, ale czy będą w stanie pokonać Cipriana Tatarusanu?

5
2
4
5
7
52'

Znów wieje nudą na boisku w Podgoricy. Zawodnicy Rumunii wymieniają kolejne podania, jednakże nie są w stanie zagrozić gospodarzom.

12
5
1
2
4
50'

Na razie obydwie reprezentacje starają się rozgrywać swoje akcje skrzydłami, ale sytuacji podbramkowych jest jak na lekarstwo.

5
1
3
3
3
48'

Trwa walka w środku pola, ale żadnej z ekip nie udaje się przejąć inicjatywy.

1
6
2
3
2
46'

Początek drugiej połowy starcia Czarnogóra - Rumunia.

komentarz
Aktualna tabela LIVE "polskiej" grupy (źródło: flashscore.pl)
45
33
7
11
6
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

9
6
4
6
8
44'

Końcowe minuty pierwszej połowy. Czarnogórcy napierają na rumuński zespół, aktywny jest Stevan Jovetić.

5
5
3
2
8
42'

Czarnogórcy nie byli w stanie zamienić tego rzutu wolnego na gola i na razie wciąż bez bramek.

7
4
2
4
4
41'

Czarnogórcy będą mieć rzut wolny blisko pola karnego Rumunii.

5
5
3
5
6
39'

Rumuni uciekają się w ostatnim fragmencie uciekają się głównie do obrony, ale na razie wychodzi im to dobrze.

6
2
1
4
9
38'

Rzut rożny dla Rumunii, z którego nic dobrego nie wynikło dla gości.

6
3
2
4
2
36'

Wydaje się, że kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami przejęła Czarnogóra, która często gości na połowie przeciwnika.

3
2
1
2
6
34'

Żółtą kartkę otrzymał Alexandru Chipciu.

4
3
4
4
11
32'

Z kontrą ruszyli Rumuni, jednakże trafienie Razvana Marina z dystansu bardzo niecelne.

4
2
3
2
5
30'

Stevan Jovetić umieścił piłkę w siatce, ale był na pozycji spalonej.

4
10
1
5
5
30'

Kibice w Podgoricy domagają się gola od swojego zespołu, ale dotychczas żadna z ekip nie stworzyła stuprocentowej okazji do zdobycia bramki.

3
5
1
2
2
28'

Adam Marusić podjął próbę strzału z dystansu, lecz nie zdołał pokonać rumuńskiego golkipera.

2
2
1
1
1
26'

Swoją drużynę do jeszcze cięższej pracy stara się mobilizować trener Czarnogórców, który szaleje przy linii bocznej.

2
7
1
1
2
24'

Dużo walki w środku pola, ale mało ciekawych, składnych akcji.

2
9
1
1
1
22'

Lepszy okres gry reprezentacji Czarnogóry, która coraz częściej gości pod polem karnym Rumunii, ale brakuje jej skuteczności.

3
3
2
2
4
20'

Obydwie drużyny grają coraz ostrzej - mnożą się faule.

5
3
1
2
1
18'

Blisko gola dla gospodarzy. Uderzał Fatos Beciraj, lecz obok słupka rumuńskiej bramki.

2
2
1
2
1
18'

Faulowany Fatos Beciraj, więc od rzutu wolnego na środku boiska rozpoczą Czarnogórcy.

2
1
1
2
2
16'

Większe ryzyko próbują podjąć Rumuni, którzy często atakują lewą flanką.

2
1
2
1
1
15'

Groźnie strzelał Mirko Ivanić, ale Ciprian Tatarusanu był na posterunku.

2
1
1
1
1
13'

Na razie wieje nudą na boisku w Podgoricy. Obydwie drużyny walczą, ale brak składnych akcji.

1
4
1
2
1
11'

Nic nie wyszło z dośrodkowania kadry Czarnogóry w pole karne Rumunii.

3
1
2
1
2
10'

Tym razem rumuński zespół przeniósł ciężar gry na lewą stronę, ale czujni byli obrońcy gospodarzy.

2
1
1
1
1
9'

Rumunii dłużej utrzymują się przy piłce. Widać, że Czarnogóra nastawiła się na grę z kontry lub długim podaniem do napastnika.

1
2
1
1
1
8'

Rumuni konstruują kolejną akcję, ale dotychczas nic z tego nie wynikło.

3
6
2
2
3
6'

Cosmin Moti leży na boisku i potrzebuje interwencji medycznej po starciu z jednym z rywali.

1
2
1
2
2
5'

Trwa zażarta walka o przejęcie kontroli w środku pola. Na razie jakby lepiej prezentują się goście.

2
2
2
1
2
3'

Do ofensywy spokojnie przechodzą Rumuni, którzy starają się przedzierać prawym skrzydłem.

2
2
1
2
1
1'

Na razie spokojnie piłkę wymieniają reprezentanci Czarnogóry.