Anglicy szukają czwartej bramki, a Szkoci mają już dość.

Anglicy mieli korner, lecz tym razem dośrodkowanie Rooneya wybił Darren Fletcher.

1
78'
ZMIANA

Szkocja. Schodzi: Ikechi Anya. Wchodzi: Callum Paterson. Kontuzja zawodnika gości.

74'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Daniel Sturridge. Wchodzi: Jamie Vardy.

71'

Powinno być 4:0, jednak Sterling nie wykorzystał okazji niemal stuprocentowej. Po dośrodkowaniu z prawej flanki uderzył niecelnie.

1
67'
ZMIANA
67'

Grę Anglików można podsumować tak: trzy dośrodkowania, trzy gole.

1
64'

Wynik nie do końca oddaje to, co się dzieje na murawie. Szkoci nie zasługują na tak wysoki wynik.

1
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gary Cahill. Asystował mu Wayne Rooney. 3:0! Trzeci gol głową Anglików dzisiejszego wieczoru. Dośrodkowanie Rooneya na bramkę zamienia Cahill.

59'

Hanley świetnie zablokował strzał Rooneya.

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Cahill.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Leigh Griffiths.

51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Lallana. Asystował mu Danny Rose. 2:0! Po przewadze Szkotów gola strzelają Anglicy. Świetne dośrodkowanie Rose'a i gola głową ze środka pola karnego strzelił Lallana.

48'

Żywo rozpoczęli drugą odsłonę Szkoci, jednak Rose zablokował dośrodkowanie.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
43'

Małe spięcie pomiędzy Sterlingiem a Berrą, ale szybko rozładowały się emocje.

1
41'

Rzut wolny dla Szkotów, piłka przy nodze Snodgrassa, ale jednak bez zagrożenia pod bramką przeciwnika.

1
38'

Rose upadł w polu karnym Szkotów po starciu ze Snodgrassem. Turecki sędzia nie zamierza dyktować "jedenastki".

1
36'

Anglicy wygrali też siedem z ostatnich ośmiu pojedynków ze Szkotami. Nie brzmi to optymistycznie dla dzisiejszych gości.

1
33'

Trzecia szansa dla Szkotów po utracie gola, ale ponownie nie potrafią oddać celnego strzału. Tym razem Fletcher uderzył nad poprzeczką.

1
30'

Fatalne podanie Rooneya. Odzywają się stare demony z ostatnich tygodni.

1
28'

Znów groźnie w polu karnym Anglików, lecz Hanley nie był w stanie oddać celnego strzału.

1
27'

Mogło paść wyrównanie, ale uderzenie Leigha Griffithsa przeleciało tuż nad poprzeczką.

1
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Sturridge. Asystował mu Kyle Walker. 1:0 dla Anglii! Z prawej flanki dośrodkował Kyle Walker, a gola głową z pięciu metrów zdobył Daniel Sturridge.

21'

Anglicy nie przegrali już od 32 meczów w eliminacjach do mistrzostw świata czy Europy.

1
19'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Anglicy jeszcze bez okazji strzeleckiej.

1
14'

Sterling upadł w polu karnym Szkotów po starciu z Wallace'em. Sędzia nie dyktuje rzutu karnego.

1
13'

Dier szukał dośrodkowaniem Sturridge, lecz znów dobrze interweniowali Szkoci.

1
9'

W pierwszych minutach dominują stałe fragmenty gry.

1
7'

Teraz stały fragment gry mieli Anglicy. Rooney dośrodkował na Cahilla, ale dobrze interweniował Grant Hanley.

1
5'

Goście mieli rzut wolny, jednak po dośrodkowaniu spalony Szkotów.

1
3'

Darren Fletcher oddaje pierwszy strzał w meczu, jednak został przyblokowany przez Cahilla.