Celny, lecz za słaby strzał Oxlade'a-Chamberlaina. Piłka w rękach bramkarza.

Keane świetnie się zachował we własnym polu karnym wybijając groźne dośrodkowanie.

3
2
2
80'

Mogło być 3:0 po tym jak Rashford zagrał na wolne pole do Vardy'ego, który jednak mając przed sobą bramkarza uderzył nad poprzeczką.

2
2
3
6
3
77'

Kolejny raz z prawego skrzydła dośrodkował Kyle Walker, ale Vardy nie sięgnął piłki.

3
75'

Litwa. Schodzi: Nerijus Valskis. Wchodzi: Deivydas Matulevicius.

Deivydas Matulevicius #16
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford.

4
2
1
2
72'

Dele Alli oddał zbyt lekki strzał, żeby pokonać bramkarza przeciwnika.

2
1
69'

Lallana znów szukał Vardy'ego, ale tym razem zagrał niedokładnie.

4
2
2
2
2
66'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Adam Lallana. 2:0! Niezła akcja Anglików: Walker zagrał do Lallany, który od razu odegrał do Vardy'ego. Ten mając przed sobą tylko bramkarza uderzył tuż przy słupku.

42
34
10
13
16
62'

Odważna próba Zulpy z 30 metrów kończy swój żywot wysoko nad poprzeczką Anglików.

6
4
3
4
5
60'
60'

Anglia. Schodzi: Jermain Defoe. Wchodzi: Jamie Vardy.

7
4
3
2
5
58'

Żółtą kartkę otrzymał Arturas Zulpa. Faulowany Lallana.

6
53'

Natychmiastowa odpowiedź Synów Albionu: Oxlade-Chamberlain przymierzył z dystansu i bramkarz złapał futbolówkę.

3
1
1
3
3
53'

Alarm dla Anglii: celny strzał oddał Slivka, ale Hart bez problemu złapał piłkę.

4
2
1
1
2
50'

Walker dośrodkował z prawej flanki do swojego kolegi z Tottenhamu Hotspur Dele Allego, ale ten nie oddał celnego strzału głową.

2
5
1
1
3
47'

Całkiem dobrą okazję miał Defoe po tym jak na dalszy słupek dośrodkował Bertrand, jednak piłkarz Manchesteru City nie był w stanie trafić w światło bramki.

3
3
1
1
1
46'

Żółtą kartkę otrzymał Egidijus Vaitkunas. Faulowany Oxlade-Chamberlain.

2
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
1
1
45'

Minuta doliczona.

7
3
1
1
2
43'

Teraz byłaby okazja dla Anglii, gdyby tylko podanie Sterlinga do Defoe było dokładniejsze.

3
1
2
3
2
39'

Litwa wygląda jakby była zadowolona z wyniku i nie kwapi się do ataków, aby nie nadziać się na kontrę.

2
3
1
1
3
34'

Cały czas dominuje Anglia, ale stwarzanie okazji nie przychodzi jej tak łatwo.

8
5
3
3
4
29'

Dier do Defoe, który decyduje się na strzał, ale nie trafił w światło bramki.

4
2
3
2
3
27'

Swoją okazję miał Cernych, który przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową, jednak strzelił nad poprzeczką Anglii.

5
1
2
4
3
24'

Przerwa w grze, ponieważ pomocy medycznej potrzebuje Raheem Sterling.

9
6
6
24
9
21'

Gol! Strzelił Jermain Defoe. Asystował mu Raheem Sterling. 1:0 dla Anglii! Sterling wykorzystał swoją szybkość, podał do Defoe, który nie mógł się pomylić z sześciu metrów.

49
28
17
18
29
20'

Setkus świetnie obronił strzał Defoe, któremu dogrywał Adam Lallana.

7
8
7
5
5
17'

Kolejna bardzo dobra interwencja Kijanskasa we własnym polu karnym. Tym razem zatrzymał dośrodkowanie Walkera.

3
6
2
2
2
14'

Z 20 metrów przymierzył Adam Lallana - piłka po rykoszecie wyszła na korner.

2
5
3
2
4
12'

Kijanskas, były zawodnik m.in. Korony Kielce, wybił piłkę po płaskim dośrodkowaniu Bertranda.

2
4
2
2
3
10'

Obraz gry cały czas się nie zmienia - dominacja gospodarzy.

2
4
3
2
4
8'

Krótko rozegrany rzut wolny przez Anglików, ale Alli za mocno podał do Bertranda.

5
4
3
3
3
5'

Dośrodkowanie w pole karne gości, ale dobrze piąstkował Setkus.

5
3
3
3
4
3'

Tak jak się można było spodziewać - Anglia dominuje od pierwszego gwizdka sędziego.

6
2
4
2
2
17:33

Minuta ciszy ku pamięci zmarłego niedawno byłego selekcjonera reprezentacji Anglii Grahama Taylora oraz ofiar ataku terrorystycznego w Londynie sprzed kilku dni.