Żółtą kartkę za faul otrzymał Milovan Petrovikj.

Milovan Petrovikj #19
90+2'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Antonio Candreva.

A jednak Włosi uciekli spod topora! Niekryty w polu karnym Candreva znakomicie dośrodkował do Immobile i ten pokonał Bogatinova strzałem głową z najbliższej odległości.

90'

Doliczone 5 minut.

89'

Marco Parolo trafił do siatki strzałem głową, jednak sędzia odgwizdał spalonego. To błędna decyzja, bo jeden z obrońców złamał linię.

87'

Włosi teraz w nieustannym ataku pozycyjnym, Macedonia walczy już tylko o utrzymanie remisu.

84'

Po rzucie rożnym głową w środek bramki uderzył Marco Parolo i Bogatinov złapał piłkę.

84'

Macedonia. Schodzi: Feran Hasani. Wchodzi: Dusko Trajcevski.

wchodzi Wchodzi
Dusko Trajcevski #15
schodzi Schodzi
Feran Hasani #11
83'

Włochy. Schodzi: Andrea Belotti. Wchodzi: Eder.

83'

Antonio Candreva oddał płaski strzał z bardzo ostrego kąta i po rykoszecie piłka minęła dalszy słupek.

80'

Gospodarze zablokowali bardzo groźny strzał Sansone z 14 metrów.

79'

Włosi przyspieszyli i robią teraz wszystko, by jednak wyszarpnąć pełną pulę.

75'

Niewiele na to wskazywało, ale mamy remis! Włosi wymienili kilka szybkich podań, w ostatniej fazie Candreva dograł z prawej strony pola karnego do Immobile i ten dopełnił formalności strzałem z kilku metrów.

72'

Płaski strzał Alioskiego z narożnika pola karnego, lecz piłkę złapał Buffon. Macedończycy w niesamowitym gazie!

71'

Powinno być 3:1, ale Buffon kapitalnie obronił strzał głową Mojsova po rzucie wolnym!

70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Parolo.

68'

Macedonia. Schodzi: Ilija Nestorovski. Wchodzi: Milovan Petrovikj.

Ilija Nestorovski #9
67'

Z rzutu wolnego z 25 metrów mocno, ale nad poprzeczką uderzył Antonio Candreva.

66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Besart Ibraimi.

Besart Ibraimi #14
65'

Zablokowany efektowny strzał Pandeva z 18 metrów.

64'

Teraz nieczysto z woleja strzelił Ciro Immobile i piłka nie poleciała w światło bramki.

63'

Mocny płaski strzał z dystansu oddał Ibraimi i Gianluigi Buffon interweniował bardzo niepewnie.

59'

Gol! Strzelił Feran Hasani.

To już jest sensacja! Nestorovski otrzymał piłkę w polu karnym, nie zdołał oddać strzału, ale trafiła ona jeszcze na 18. metr do Hasaniego i ten wykonał egzekucję mocnym uderzeniem!

1
1
57'

Gol! Strzelił Ilija Nestorovski.

1:1! Kompletnie pogubili się na własnej połowie Włosi, piłkę przejął Nestorovski i mimo asysty kilku rywali pokonał Buffona precyzyjnym płaskim strzałem z 16 metrów.

1
1
55'

Potężnie z narożnika pola karnego strzelił Mojsov, jednak nie trafił w bramkę.

53'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Stefan Spirovski.

Stefan Spirovski #20
52'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Hasani.

50'

Bogatinov znakomicie obronił strzał Ciro Immobile z ostrego kąta! To mogło być 0:2.

49'

Nieźle wyglądała akcja gospodarzy, ale zepsuł ją niedokładnym dośrodkowaniem Spirovski.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Macedonia. Schodzi: Leonard Zhuta. Wchodzi: Besart Ibraimi.

Leonard Zhuta #3
43'

Antonio Candreva znakomicie zacentrował do Bonaventury, ale ten nie trafił w bramkę strzałem głową z 3 metrów!

41'

Mogło być 1:1! Nestorovski zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale główkował zbyt lekko i dokładnie tam, gdzie stał Gianluigi Buffon.

40'

Żółtą kartkę za faul na Candrevie otrzymał Egzijan Alioski.

Egzijan Alioski #8
38'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Alioski. Piłka minęła słupek o kilka metrów.

36'

Goran Pandev szukał pozycji do strzału z 15 metrów, był jednak skutecznie blokowany przez włoskich obrońców.

33'

Włosi nie zadowalają się skromnym 1:0 i nadal prowadzą grę.

30'

Znakomitą szansę mieli teraz gospodarze, którzy wyszli z kontrą trzech na dwóch. Goran Pandev jednak zbyt późno podał do Ristovskiego i ten został złapany na spalonym.

27'

Przerwa w grze, przez chwilę z bólu zwijał się Goran Pandev.

24'

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Federico Bernardeschi.

A jednak faworyt objął prowadzenie! Belotti zamknął dośrodkowanie Bernardeschiego z rzutu rożnego i pokonał Bogatinova strzałem z kilku metrów.

23'

Ciro Immobile zamknął dośrodkowanie Candrevy i oddał strzał z bardzo ostrego kąta. Bogatinov interweniował z kłopotami.

22'

Oglądamy ciekawe i bardzo wyrównane widowisko. Włosi mają wprawdzie przewagę w posiadaniu piłki, ale jeśli chodzi o sytuacje, to Macedonia im absolutnie nie ustępuje.

18'

Odpowiedź Włochów: sprzed pola karnego zbyt lekko uderzył Andrea Belotti i po rykoszecie piłkę złapał golkiper gospodarzy.

18'

Ależ okazja gospodarzy! Po soczystym strzale Nestorovskiego sprzed pola karnego Włochów uratowała poprzeczka!

15'

Bardzo groźna kontra Macedończyków, jednak Marco Verratti zdołał zablokować dośrodkowanie Alioskiego. W polu karnym na piłkę czekali już Pandev i Nestorovski.

13'

Nestorovski pospieszył się ze strzałem z dystansu i został zablokowany.

9'

Antonio Candreva trafił do siatki mocnym strzałem z ostrego kąta pod poprzeczkę, ale w momencie zgrania od Ciro Immobile znajdował się na ewidentnym spalonym. Sędzia nie uznał gola.

8'

Na razie oglądamy dynamiczne i wyrównane widowisko. Macedończycy stawiają faworytowi twardy opór.

4'

Teraz Ciro Immobile minął się z piłką po dośrodkowaniu Candrevy z prawego skrzydła.

2'

Goran Pandev stanął przed świetną szansą, jednak Gianluigi Buffon umiejętnie skrócił kąt i obronił jego strzał z ostrego kąta.