Albania. Schodzi: Migjen Basha. Wchodzi: Liridon Latifi.

4
5
4
87'

Burim Kukeli strzelił zdecydowanie za wysoko. Zanosi się na to, że Gianluigi Buffon zachowa czyste konto w swoim jubileuszowym 1000. meczu w karierze.

9
5
1
2
1
84'

Spotkanie dobiegałoby właśnie końca, gdyby nie zarządzona przez sędziego przerwa w 57. minucie. Albańczycy mają jeszcze szansę na wyrównanie, choć mglistą jak dym po racach.

8
5
3
2
3
81'

Andrea Belotti wskoczył na plecy przeciwnika, co sędzia uznał za przewinienie. Nie może uwierzyć napastnik reprezentacji Włoch, że usłyszał gwizdek.

2
2
1
1
2
79'

Albania. Schodzi: Odise Roshi. Wchodzi: Eros Grezda.

Eros Grezda #6
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Burim Kukeli.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Sokol Cikalleshi.

3
1
1
1
1
75'

Włosi na połowie przeciwnika. Marco Verratti przedzierał się pod bramkę Albanii. Po akcji zawodnika Paris Saint-Germain był rzut rożny, którego egzekutorem jest Lorenzo Insigne.

2
1
1
1
1
71'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Davide Zappacosta.

Ciro Immobile przeskoczył Elseida Hysaja i strzelił głową na 2:0 po dośodkowaniu Davide Zappacosty zza pola karnego! Sytuacja reprezentacji Włoch staje się komfortowa.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Frederic Veseli.

70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Włosi zareagowali lepiej na niespodziewaną przerwę w grze, a Marco Verratti wywalczył rzut wolny blisko linii pola karnego.

1
1
1
67'

Albania. Schodzi: Andi Lila. Wchodzi: Armando Sadiku.

65'

Antonio Candreva miał przez oczami wyłącznie bramkarza reprezentacji Albanii, ale ostry kąt nie pozwolił na oddanie celnego strzału na 2:0.

1
63'

Podobna sytuacja. Tym razem Andrea Barzagli spróbował szczęścia zza pola karnego, ale strzelił gorzej niż Antonio Candreva.

1
1
1
1
61'

Antonio Candreva huknął z dystansu prosto w idealnie ustawionego bramkarza reprezentacji Albanii. Thomas Strakosha poradził sobie bez zarzutu.

2
1
58'

Koniec cyrku. Przerwa trwała około 5 minut. Na szczęście piłka jest ponownie w grze.

8
3
1
57'

Kapitan reprezentacji Albanii Ansi Agolli postanowił ponegocjować z własnymi kibicami, ale we mgle nie wie nawet z kim porozmawiać.

11
16
3
4
12
57'

Sędzia ma dość i przerwał mecz. Gianluigi Buffon stał cały we mgle i nie mógł normalnie bronić. Część zawodników schodzi do szatni i tam poczeka aż sytuacja na trybunach uspokoi się.

5
2
1
1
6
54'

Znowu dym i huk za jedną z bramek na stadionie w Palermo. Postronni kibice reagują gwizdami na zachowania przyjezdnych z Albanii.

4
3
1
2
5
52'

Obiecująco wygląda współpraca Andrei Belottiego z Ciro Immobile. Napastnik Lazio Rzym dostał podanie od zawodnika Torino FC i dopiero w momencie oddawania strzału został zablokowany przez Arlinda Ajetiego.

2
50'

Podanie z głębi pola do Ciro Immobile, który nie gonił piłki na siłę, wiedząc, że ostatni dotknął ją Albańczyk. Włosi mieli siódmy w tym meczu korner.

2
1
2
1
47'

Dwa rzuty rożne dla Italii na początku drugiej części spotkania. Nie oddała strzału w pierwszym tempie, co okazało się wariantem przekombinowanym.

1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

2
1
Czy Albania odrobi stratę gola w drugiej połowie?

1
45'

2
3
1
1
2
45'

Na koniec regulaminowego czasu w pierwszej połowie Odise Roshi chybił z kilkunastu metrów. Reprezentacja Albanii mogła śmiało myśleć o wyrównaniu w tej sytuacji.

2
1
43'

Błyskawiczna akcja reprezentacji Włoch i Andrea Belotti uderzył potężnie z kilkunastu metrów. Najlepszy strzelec Serie A nie nadał piłce odpowiedniej rotacji i Thomas Strakosha zbił ją na korner!

1
2
40'

Odise Roshi już po przeciwnej stronie boiska i domaga się od sędziego rzutu rożnego dla swojego zespołu. Słoweniec jest przekonany, że piłka należy się gospodarzom.

1
1
38'

Wślizg w idealnym momencie wykonał Odise Roshi i jedyny pożytek, jaki ma reprezentacja Włoch z rajdu Davide Zappacosty to rzut rożny.

1
36'

Faul Ciro Immobile na połowie przeciwnika i napastnik Lazio Rzym musi ustawić się przed linią piłki.

1
1
1
1
34'

Coraz większa przewaga Włochów pod względem jakości, dojrzałości w grze, ale by poczuli się komfortowo na boisku, potrzebują jeszcze przynajmniej jednego gola.

3
1
1
30'

Na koniec drugiego kwadransa Lorenzo Insigne dośodkował nieco za głęboko, przez co Leonardo Bonucci nie miał miejsca do oddania strzału. Włosi nadal z golem przewagi nad Albanią.

1
2
28'

Antonio Candreva dośrodkował z narożnika boiska w kierunku Andrei Belottiego oraz Daniele De Rossiego. Piłka prześlizgnęła się po głowach tych zawodników i Thomas Strakosha nie musiał interweniować.

1
1
26'

Ansi Agolli igra z ogniem. Kolejne przewinienie Albańczyka kwalifikowało się do pokazania żółtej kartki. Tak nie powinien zachowywać się kapitan reprezentacji. Sędzia go jeszcze oszczędził.

1
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Ansi Agolli.

2
2
1
1
23'

Odise Roshi dopadł do piłki w polu karnym gospodarzy i Włochów uchronił przed stratą gola dopiero Gianluigi Buffon. Pewna interwencja jednego z bohaterów dnia.

4
2
21'

Weteran Daniele De Rossi wyprowadził reprezentację Włoch na prowadzenie.

2
3
19'

Pierwsze dośrodkowanie z rzutu wolnego Lediana Memushaja wybili obrońcy reprezentacji Włoch, a poprawkę Elseida Hysaja złapał Gianluigi Buffon.

4
1
1
17'

Davide Zappacosta zaangażował się do ataku na lewej stronie boiska. Defensor dostał podanie w tempo, po czym dośrodkował prosto w rękawice bramkarza. Czekali na futbolówkę Ciro Immobile oraz Andrea Belotti.

1
1
2
14'

Włosi lubią prowadzić, potrafią pilnować korzystnego wyniku. Aktualnie wymieniają podania na własnej połowie, by poirytować Albańczyków.

7
7
2
1
2
12'

Gol! Strzelił Daniele De Rossi.

Pomocnik reprezentacji Włoch zmylił znanego z Serie A Thomasa Strakoshę i płaskim strzałem zamienił rzut karny w gola na 1:0!

46
31
11
8
7
11'

Żółtą kartkę otrzymał przed rzutem karnym Ledian Memushaj za mało eleganckie podważanie decyzji sędziego.

8
3
5
3
2
11'

Płoną race na murawie w Palermo, dlatego Daniele De Rossi nie może na razie wykonać rzutu karnego.

2
1
3
2
6
10'

Sędzia zobaczył faul Migjena Bashy na Andrei Belottim i Włosi będą mieć rzut karny po 10 minutach pojedynku!

6
2
1
1
1
8'

Wyczekiwane przyspieszenie Włochów i Elseid Hysaj ratował sytuację wybiciem piłki na korner. Po stałym fragmencie wybronili się piłkarze z Albanii.

3
1
1
1
1
6'

Powoli budują swoje ataki Włosi. Jeszcze żadne podanie nie powędrowało do ustawionych w polu karnym gości Ciro Immobile oraz Andrei Belottiego.

4
3
2
2
3
3'

Pierwsze ataki przyjezdnych pod kontrolą Gianluigiego Buffona i jego obrońców. Na koniec Odise Roshi przedarł się przez drugą linię gospodarzy, po czym strzelił niecelnie zza pola karnego.

6
4
2
2
2
2'

Gianluigi Buffon rozpoczął mecz numer "1000" w bogatej karierze!

10
6
4
2
2
20:30

Po czterech kolejkach reprezentacja Włoch ma cztery punkty przewagi nad Albanią w tabeli grupy G. W razie zwycięstwa w Palermo przewaga zespołu z Półwyspu Apenińskiego stanie się bardzo pokaźna.