Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

7
5
7
88'

Sergio Ramos mierzył długo z rzutu wolnego. Trafił jednak z 20. metra w głowę stojącego w murze przeciwnika i Macedonia ma wciąż szansę na zapunktowanie.

6
5
3
5
4
87'

3
85'

Macedonia. Schodzi: Danieł Mojsow. Wchodzi: Iwan Triczkowski.

5
82'

Gerard Pique oraz Sergio Ramos byli w polu karnym przeciwnika przy okazji rzutu rożnego. Nieczyste uderzenie zawodnika Realu Madryt i futbolówka poszybowała metr obok spojenia słupka z poprzeczką.

2
2
9
2
3
80'

Akcja Hiszpanii zatrzymana na linii pola karnego. Publiczność mobilizuje Macedonię do ataku. Wyrównanie w tym meczu byłoby sensacyjne.

6
1
1
1
1
78'

4
77'

Po faulu Sergio Busquetsa była szansa na wyrównanie z rzutu wolnego. Mocne uderzenie prosto w mur i David de Gea nie musiał interweniować.

3
3
3
3
4
76'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu. Selekcjonerom została jedna zmiana do wykorzystania. Pewnie Hiszpanie zostawią ją sobie na sam koniec.

3
3
3
3
3
74'

Macedonia. Schodzi: Kristijan Tosewski. Wchodzi: Aleksandar Trajkowski.

2
74'

Hiszpania. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: Koke.

6
3
3
3
6
71'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

2
2
2
2
6
69'
4
3
4
4
5
68'

Żółtą kartkę otrzymał David Silva.

4
2
3
4
7
66'

Gol! Strzelił Stefan Ristowski. Asystował mu Goran Pandew.

Leniwe tempo za bardzo uspokoiło Hiszpanów! Stefan Ristowski uciekł grupie przyjezdnych, wpadł w pole karne i huknął w krótki róg bramki! Trafienie kontaktowe stało się faktem.

16
64'

Żółtą kartkę otrzymał Danieł Mojsow.

5
1
1
2
1
60'

Mocne wstrzelenie Davida Silvy w pole bramkowe i Macedonię ratował dość rozpaczliwie Wancze Szikow. Po rzucie rożnym Gerard Pique główkował z czystej pozycji nad poprzeczką.

1
1
3
1
58'

Andres Iniesta złapał się za mięsień, ale nie zasygnalizował, że konieczna jest zmiana. Po rzucie wolnym Hiszpanie mają szansę na poprawkę z rzutu rożnego.

2
1
1
4
1
56'

Głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego i Ilija Nestorowski nie miał szans na oddanie strzału. David de Gea wznowił grę krótkim podaniem z własnego pola bramkowego.

4
1
53'

Nie forsują tempa Hiszpanie. Po wyczerpującym sezonie marzą o spokojnym zainkasowaniu trzech punktów. To Macedonia powinna atakować.

3
1
50'

Jednocześnie Danieł Mojsow i Diego Costa mieli coś do powiedzenia Pawłowi Gilowi. Polak zdecydował, że napastnik reprezentacji Hiszpanii nie był faulowany, ale jednocześnie nie zasłużył na upomnienie za symulowanie.

1
1
2
48'

Mieli jeszcze korner gospodarze, a po dośrodkowaniu z narożnika boiska piąstkowanie zaprezentował David de Gea.

2
1
48'

Pognała do przodu Macedonia, ale nie było w polu karnym ani Gorana Pandewa, ani Iliji Nestorowskiego, żeby oddać uderzenie po płaskim wstrzeleniu.

3
1
2
46'

Macedonia. Schodzi: Ostoja Stjepanović. Wchodzi: Elif Elmas.

1
2
1
2
46'

6
45'

La Roja mogli pozamiatać przed przerwą, gdyby nie interwencja Stołe Dimitriewskiego. Po strzale Isco rzucił się jak lew bramkarz Macedonii.

3
4
5
1
1
42'

Ostoja Stjepanović w pojedynku z Andresem Iniestą. Górą zawodnik FC Barcelona, który sprowokował gracza znanego z Lotto Ekstraklasy do faulu.

1
1
2
2
40'

Coraz bliżej przerwa, a Macedonia bez celnego strzału. David de Gea nudzi się między słupkami i powinien tam poskakać albo pobiegać, żeby utrzymać mięśnie w stanie gotowości.

3
5
1
1
1
37'

Ilija Nestorowski na spalonym. Partner z klubu Thiago Cionka przekonuje sędziego asystenta, że pomylił się, tymczasem Polak podjął dobrą decyzję.

3
5
2
1
2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Goran Pandew.

7
4
2
2
1
33'

Poprawna akcja Macedonii! Goran Pandew utrzymał się w posiadaniu piłki na linii pola karnego i wycofał ją do Stefana Ristowskiego. Płaskie uderzenie skrzydłowego metr obok bramki Davida de Gei.

5
3
1
32'

12 fauli gwizdnął dotychczas Paweł Gil. Częściej przepisy piłkarskie naruszają o dziwo Hiszpanie.

2
1
4
1
1
30'

Autorem gola Diego Costa, więc piłkarze znani z Premier League grają pierwsze skrzypce.

8
6
27'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Isco.

Łatwo wyszli spod pressingu Hiszpanie i dzięki temu mieli dużo miejsca w polu karnym przeciwnika. Na dodatek Kire Ristewski dał się wymanewrować jak dziecko. Na koniec Diego Costa dopełnił formalności strzałem z bliska po płaskim podaniu Isco i jest 2:0!

52
26
12
6
6
24'

Kombinacja przed polem karnym Macedonii przerwana przez stopera. Próbowali szybko zaatakować gospodarze, ale Sergio Ramos uniemożliwił to faulem.

7
7
1
2
3
22'

Stołe Dimitriewski tym razem tylko odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko. Bramkarz reprezentacji Macedonii może wznowić grę wykopem po złym uderzeniu.

7
4
2
2
2
19'

David Silva strzelił gola w drugim meczu reprezentacji Hiszpanii z rzędu.

13
3
3
1
1
17'

Próbowali odpowiedzieć gospodarze, ale po stracie gola podchodzą do przeciwnika z jeszcze większym respektem niż kilka minut temu.

6
1
1
1
1
15'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Jordi Alba.

Bardzo łatwo wyszli na prowadzenie Hiszpanie! Andres Iniesta uruchomił miękkim podaniem Jordiego Albę, a ten wycofał piłkę w środek pola karnego do Davida Silvy. Pomocnik zabrał na karuzelę Wancze Szikowa i płaskim strzałem złapał na wykroku bramkarza! 1:0!

49
26
7
9
7
13'

Bardzo źle Stefan Ristowski, a kontratak Macedonii po nieudanym wykonaniu rzutu rożnego przez Hiszpanię mógł być niebezpieczny.

4
2
1
1
1
11'

Goran Pandew jest wszędzie, gdzie można coś uzyskać dla swojego zespołu. Tym razem nakrzyczał na sędziego, ale ten nie zmienił decyzji i przyznał przyjezdnym rzut wolny za uderzenie w twarz Sergio Busquetsa.

6
3
1
1
1
8'

Niebezpieczny kozioł przed bramkarzem Macedonii, ale Stołe Dimitriewski poradził sobie ze złapaniem piłki i nie pozwolił na oddanie strzału wysuniętemu Diego Coscie.

6
1
2
2
6'

Rozgrywała reprezentacja Hiszpanii. Atak został zatrzymany przez gospodarzy na lewym skrzydle, co spotkało się z dużym aplauzem kibiców.

2
4
2
5'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego pod nogi Gorana Pandewa, któremu niewiele zabrakło, żeby zabrał się z piłką i wpadł w pole karne Hiszpanii.

3
3
3
1
1
3'

Goran Pandew sfaulowany w centrum boiska i reprezentanci Macedonii mogą trochę odetchnąć po trudnych dla siebie początkowych minutach.

2
1
4
1
1
20:16

Hymny narodowe w Skopje. Barwy obu krajów bardzo podobne, ale kartoniada na trybunach to dzieło gospodarzy.