1:1
Zakończony
Macedonia Płn.
90+2'

Kontra gości, ale biegnący prawą flanką Ilija Nestorovski wyjechał z piłką poza linię boczną.

1
1
1
2
3
90'

Centra za centrą, ale obrona Macedonii gra pewnie.

6
1
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
2
1
86'

Desperackie próby Włochów, ale Macedończycy doskonale wiedzą, że trzeba wytrwać jeszcze kilka minut.

2
3
1
1
2
83'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła trafia na głowę Trickovskiego, ale były piłkarz Legii Warszawa pudłuje.

1
1
1
4
2
82'

Z 24 metrów szczęścia poszukał Federico Bernardeschi, ale pomylił się o dobry metr.

1
3
1
1
1
80'
79'

Szukał swojego drugiego gola Giorgio Chiellini, ale był na spalonym.

1
1
2
1
2
77'

Gol! Strzelił Aleksandar Trajkovski. Asystował mu Goran Pandev.

Olbrzymia radość w szeregach Macedończyków! Po długim wybiciu bramkarza piłkę wzorowo "zgasił" Pandev i prostopadłym podaniem wypuścił w bój Trajkovskiego. Mocny strzał w długi róg i konsternacja na twarzach Włochów!

Aleksandar Trajkovski #9
23
14
10
5
5
75'

Macedonia. Schodzi: Darko Velkoski. Wchodzi: Gjoko Zajkov.

1
75'

Włochy. Schodzi: Roberto Gagliardini. Wchodzi: Brian Cristante.

#16
1
1
1
2
4
74'

Ponownie gorąco pod włoską bramką. Zagranie wzdłuż bramki Nestorovskiego i totalny chaos wśród obrońców. Paniki jednak nie przypłacili golem.

2
1
1
1
1
71'

To zdecydowanie była piłka na 1:1! Alioski idealnie zagrywa ze skrzydła na 6. metr, ale Ilija Nestorovski uderza głową w sam środek bramki, prosto do rąk Buffona.

2
1
1
2
2
70'

Ciro Immobile otrzymał podanie na wolne pole, ale nie wiedząc czemu, mając przed sobą tylko jednego obrońcę nie zdecydował się na grę 1 na 1. Dośrodkowanie jakie posłał było wyjątkowo marne.

2
2
2
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Parolo. Za całokształt. Od pierwszych minut Włoch grał bardzo ostro, ale kartkę obejrzał dopiero teraz.

1
1
65'

Dobre, prostopadłe podanie do Pandeva, ale wydaje się, że ten nie ma już siły. Kapitan Macedonii nawet nie wystartował do futbolówki.

2
1
1
63'

Macedonia. Schodzi: Ferhan Hasani. Wchodzi: Aleksandar Trajkovski.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Ferhan Hasani. Faul na Chiellinim.

1
57'

Od kilku minut wieje nudą, zatem kilka ciekawych boiskowych ujęć...

2
2
1
1
54'

Dobra okazja do dośrodkowania w pole karne Macedonii ze stojącej piłki, ale Verdi zagrał stanowczo zbyt głęboko i piłka u bramkarza.

1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Spirovski. Faulowany Zappacosta.

Stefan Spirovski #20
51'

Macedończycy stosują wysoki pressing i Włosi mają kłopoty z opuszczeniem własnej połowy.

49'

Bardzo spokojne pierwsze minuty po przerwie.

46'

Zaczynamy grę w II połowie.

43'

Macedonia stara się odpowiedzieć, ale Egzijan Alioski przesadził w walce o pozycję. Przewrócony Barzagli.

1
40'

Gol! Strzelił Giorgio Chiellini. Asystował mu Ciro Immobile.

Italia prowadzi! Macedończycy nieudolnie wybijali piłkę po kornerze i to kosztowało ich stratę gola. Insigne prostopadle podał w pole karne, a Immobile zagrał przed bramkę. Pozostało skierować piłkę do pustej bramki.

38'

Kapitalne podanie do Zappacosty, ale ten z kilku metrów posłał piłkę w kosmos! Niezrozumiałe zachowanie Włocha, który mógł zapytać Dimitrievskiego, w który róg ma strzelać.

38'

36'

Ciekawa próba w wykonaniu Lorenzo Insigne. Strzał "szczupakiem" z 11 metrów. Piłka zmierzała jednak w sam środek bramki, stąd bezproblemowa interwencja golkipera.

1
1
34'

Przesadził z atakiem Marco Parolo. Macedończycy otoczyli arbitra, domagając się żółtej kartki, ale ten poprzestał na słownej reprymendzie.

1
31'

Immobile prostopadłą piłką wypuścił w uliczkę Insigne, ale ten nie był w stanie dogonić mocno kopniętej piłki.

1
28'

Posiadanie piłki 58% - 42% na korzyść Italii, cóż jednak z tego skoro nie przekłada się to na okazje bramkowe.

1
26'

Davide Zappacosta dośrodkował z prawego skrzydła, ale z niezrozumiałych powodów w macedońskiej "szesnastce" nie było ani jednego piłkarza gospodarzy.

1
22'

Włochy - Macedonia nadal bez goli, a tymczasem liderująca tej grupie Hiszpania prowadzi z Albanią już 3:0.

3
1
21'

Kilka minut twardej walki w środku. Nie jest to ostry mecz, ale nogi też nikt nie odstawia.

1
17'

Wyrzut piłki z autu na wysokości pola karnego Włochów i piłka u Pandeva. Mocny strzał z 17 metrów, ale Gianluigi Buffon był dobrze ustawiony i obronił.

4
1
1
1
15'

Ładnie "na wyprzedzenie" zagrał Davide Zappacosta. Próba błyskawicznego, prostopadłego podania została jednak udaremniona.

2
13'

Goran Pandev ostro zaatakował jednego z Włochów. Był to wślizg od tyłu, który nie spodobał się trenerowi Italii. Mina Giampiero Ventury po prostu bezcenna.

1
1
10'

Pozwolili teraz Włosi na dośrodkowanie spod końcowej linii, ale Alioski wyraźnie przeciągnął centrę.

1
8'

Totalnie rozklepana obrona Macedonii! Sam przed bramkarzem stanął Ciro Immobile, ale z 7 metrów trafił prosto w Dimitrievskiego.

2
7'

Gwizdy na trybunach. Macedończycy wymieniają podania 30 metrów przed włoską bramką, a taki obraz nie podoba się wymagajacej publiczności.

1
4'

Zagranie za linię obronną gości do Zappacosty. Ten opanował piłkę w polu karnym, ale zbyt agresywnie pracował rękoma i sędzia przerwał grę. Faul na Spirovskim.

1
1
1
1
2
3'

Gospodarze natychmiastowo "siedli" na rywala. Wszystko wskazuje na to, że dla defensywy Macedonii będzie to pracowity wieczór.

3
2
1
1
1
20:06

Hymny już za nami. Jeszcze tylko losowanie i startujemy.

2
2
1
1
1
20:06

Gospodarze w biało-niebieskich strojach, goście na czerwono.