38' Nikola Kalinić
Ukraina
37' Rusłan Rotan
1:0 Zakończony

Koniec. Chorwacja dowiozła skromną wygraną i uciekła Ukraińcom w tabeli grupy I.

Kradną cenne sekundy Chorwaci. Ukraińcy już raczej nie będą w stanie odrobić strat.

2
1
3
0
2

Chorwacja. Schodzi: Marcelo Brozović. Wchodzi: Marko Rog.

1

Indywidualna akcja Modricia zakończona mocnym strzałem. Piatow wybił piłkę na róg!

1

Ukraina. Schodzi: Wiktor Kowalenko. Wchodzi: Artem Besedin.

0
0
2
0
1

Głową uderzał Jewhen Sełezniow, ale strzał poszybował w środek bramki.

1
0
0
0
0

Ukraińcy w końcu rzucili się do ataku. Pod bramką gospodarzy kilka razy zrobiło się gorąco, ale Chorwatom udał się wyjść cało z opresji.

0
3
0
0
0

Chorwacja. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

0
0
1
1
1

Groźnie z rzutu wolnego uderzył Jewhen Konoplianka, Subasić sparował piłkę.

0
0
1
0
1

Ukraina. Schodzi: Rusłan Rotan. Wchodzi: Serhij Sydorczuk.

1
0
0
0
2

Chorwaci nie pozwalają Ukraińcom na zbyt wiele, a goście póki co nie chcą zbyt wiele ryzykować. Czasu jednak coraz mniej.

0
0
2
0
0

Rakitić dogrywał z rzutu rożnego, do piłki doszedł Vida, który oddał niecelny strzał.

0
0
1
2
0

W ostatnim czasie obserwujemy niewiele uderzeń na bramkę. Gospodarzy poderwać starał się przed momentem Rakitić. Piłka poszybowała jednak obok bramki.

0
0
1
0
3

Ukraińy przeprowadzili zmianę, ale póki co nie ma ona przełożenia na sytuację na boisku. Przeważają gospodarze, którzy jednak nie kwapią się do ataku.

0
0
2
3
2

Po błędzie bramkarza gości i szybkim rozegraniu piłki w dobrej sytuacji wprost w Piatowa uderzył Mario Mandzukić.

1
2
0
0
1

Ukraina. Schodzi: Artem Kraweć. Wchodzi: Jewhen Sełezniow.

0
2
0
1
1

Druga połowa póki co jest słabsza od pierwszej. Niewiele jest składnych akcji, gra jest rwana.

4
2
2
4
2

Chorwaci częściej utrzymują się przy piłce, Ukraińcy mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Subasicia.

1
1
0
0
0

Ukraińcy chcą po przerwie zdominować rywala, ale Chorwaci nie zamierzają czekać na ataki gości tylko sami wyprowadzają akcje.

1

Przerwa. Chorwaci atakowali, ale dobre w momencie kiedy mecz się wyrównać zdobyli bramkę.

Subasić na posterunku po groźnym strzale Jarmolenki. Ukraina rzuciła się do odrabiania strat.

0
0
0
1
2

Gol! Strzelił Nikola Kalinić. Asystował mu Ivan Rakitić. Chorwaci trochę uśpili rywali i przeprowadzili zabójczą akcję. Rakitić sprytnie dograł do Kalinicia, a ten w końcu trafił w bramkę. Mocnego strzału golkiper nie mógł obronić! 1:0!

4

W końcu mamy uderzenie, strzelał Modrić, ale po raz kolejny piłka przeleciała obok bramki.

3
1
0
2
2

Ukraińcy coraz częściej goszczą pod bramką rywali po kontrach, ale sytuacji nie potrafią zakończyć uderzeniem.

5
2
2
2
1

Wciąż przeważają Chorwaci, ale w ostatnich minutach nie potrafią poważniej zagrozić gościom.

3
4
2
1
1

Po wrzutce z rogu do piłki doszedł Artem Kraweć, ale trafił w Jedvaja.

0
1
2
0
0

Chorwaci dążą do zdobycia bramki, ale często grają zbyt nerwowo. Przed momentem w dobrej sytuacji znalazł się Ivan Rakitić, który uderzył mocno, ale bardzo niecelnie.

1
1
1
1
1

Odpowiedź Ukraińców. Z pola karnego w okienko przymierzył Andrij Jarmolenko, Subasić wybił piłkę na róg, po który strzał Rotana zablokował Milan Badelj.

2
5
3
1
1

Dogranie do szukającego gry Kalinicia, ale ten znalazł się na spalonym.

3
2
1
2
1

Tym razem uderzał głową Nikola Kalinić, piłka przeleciała dobre dwa metry ponad bramką.

2
2
1
2
2

Mario Mandzukić po błędzie obrony gości znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale jego strzał trafił w słupek!

2
3
3
7
2

Od początku meczu obserwujemy sporo fauli. Sędzia póki co nie zdecydował się na pokazywanie kartek.

0
1
2
0
3

Powinno być 1:0. Do dogrania w polu karnym doszedł Nikola Kalinić, ale z ok. 11 metrów źle uderzył i piłka przeleciała obok bramki!

1
3
3
1
0

Andrij Jarmolenko uciekł rywalowi z boku pola karnego, mocno dograł, ale żaden z jego partnerów nie doszeł do piłki.

0
1
1
1
0

Uwidoczniła się przewaga gospodarzy, Ukraińcy nastawili się na grę z kontrataku.

0
0
1
0
2

Dobre tempo od początku. Póki co bez spięć podbramkowych.

4
7
6
2
3

Gramy!

Chorwacja i Ukraina są niepokonane w grupie I. Na prowadzeniu znajdują się gospodarze piątkowego meczu, którzy mają w dorobku 10 punktów i o dwa wyprzedzają swojego rywala.