0:2
Zakończony
Chorwacja
90+3'

Na niezbyt wiele Chorwaci pozwalają Ukraińcom. Gospodarze swoje okazje zmarnowali przed przerwą.

8
4
1
2
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

5
5
2
1
1
90'

Chorwacja. Schodzi: Mario Mandzukić. Wchodzi: Marko Rog.

88'
87'

Z dystansu słabo i niecelnie uderzył Jarosław Rakickij.

1
3
1
1
86'
84'

Chorwaci cofnęli się i starają się bez straty gola zakończyć mecz. Dla nich najważniejszy będzie listopad.

5
2
3
1
1
80'

Chorwaci kontrolują przebieg meczu i już myślą z kim zagrają w barażach.

3
2
2
2
2
78'

Ukraina. Schodzi: Marlos. Wchodzi: Artem Besedin.

1
75'

Gospodarze już nie wierzą. Jeden z zrzucił koszulę i podkoszulkę i paraduje w samych spodniach. L4 pewne! A latem w przeciwieństwie do Szczęsnego i Krychowiaka nie będzie w Rosji.

7
4
1
2
2
73'

Konoplianka do Jarmolenki, ale Subasić dobrze się ustawił i złapał piłkę.

3
1
1
1
1
70'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Asystował mu Ivan Rakitić.  Rozmontowali obronę Ukrainy Chorwaci. W końcowej fazie akcji Rakitić dograł do Kramaricia, a ten z bliska do niemal pustej bramki trafił na 2:0!

25
10
7
6
10
69'
66'
65'

Strzał z woleja Rakiticia minął słupek o dwa metry.

1
2
2
1
1
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rusłan Rotan.

2
1
1
1
6
62'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Asystował mu Luka Modrić. A jednak Chorwaci zadali cios jako pierwsi! Modrić dwukrotnie starał się dośrodkować. Za drugim razem udało się. Do piłki doszedł Kramarić i głową wpakował do siatki. Chorwaci o krok od baraży!

27
13
7
9
14
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Taras Stepanenko.

4
3
1
4
4
59'

Już na alarm biją po drugiej stronie. Jednak Perisicowi zabrakło zrozumienia z partnerem.

2
1
2
1
1
58'

Akcja gospodarzy prawą stroną, ale po dośrodkowaniu Ukraińcy wywalczyli jedynie rzut rożny.

2
1
1
1
2
55'

Indywidualna akcja Modricia, który zagrał na prawo. Efektem dobrze zapowiadającej się akcji jedynie róg.

3
2
2
2
3
52'

Gra przeniosła się do środka pola. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

2
1
2
2
1
48'

Ukraińcy ponownie przycisnęli Chorwatów. Oni ten mecz muszą wygrać.

2
1
1
3
2
46'

komentarz

Dziura w bramce, w której stanie Subasić była dziura. Sprytni Ukraińcy zawiązali wszystko i już możemy grać.

1
2
1
1
1
43'

Ukraińcy zamknięci przed własnym polem karnym mają duże problemy z przejęciem piłki.

6
9
3
6
6
41'

Islandia prowadzi z Kosowem 1:0. Zespoły w Kijowie walczą już tylko o baraże.

7
6
4
4
5
40'

Oślepiany laserem Modrić dośrodkował z rzutu wolnego, ale wywalczył jedynie korner.

3
2
9
3
6
39'

Chorwatom udało się przetrwać nawałnicę i teraz to oni częściej utrzymują się przy piłce.

5
3
2
1
1
36'

W końcu odpowiedź Chorwatów, ale Kramarić nie zdołał opanować piłki w polu karnym.

7
5
2
2
2
35'

Kolejne uderzenie sprzed pola karnego. Strzelał Stepanienko, Subasić pewnie obronił.

7
4
1
1
1
34'

W meczu Islandia - Kosowo jak na razie bez goli. W takiej sytuacji zwycięzca meczu w Kijowie zostaje finalistą mistrzostw świata.

1
1
2
32'

Precyzyjne dośrodkowanie z prawej strony, z pięciu metrów główkował Jewhen Konoplianka, ale spudłował!

4
2
2
2
2
30'

Ależ przymierzył z ok. 30 metrów Taras Stepanenko! Piłka leciała i o centymetry minęła prawe okienko bramki gości! Gospodarze wciąż w natarciu!

1
1
1
5
4
27'

Stadion oszalał, meksykańska fala. Kibice w Kijowie świetnie się bawią, ale remis nikogo nie może satysfakcjonować. Punkt Chorwatom może nie dać barażów, a Ukrainie nie pozwoli awansować na 2. pozycję.

3
1
2
2
24'

Z dystansu huknął Jarosław Rakickij, Subasić nie opanował piłki i ta wypadła mu z rąk i tuż obok słupka wyszła na róg!

5
1
20'

Atak pozycyjny Ukrainy, długo rozgrywaną akcję starał się zakończyć Konoplianka, który wślizgiem rzucił się w kierunku piłki.