90+4'

Żółtą kartkę za faul na Kante otrzymał Michał Mak.

Lechia Gdańsk
90+1'

Bardzo głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Milos Krasić, piłka leciała pod poprzeczkę, jednak czujny Seweryn Kiełpin ją odbił.

90'

Doliczone 4 minuty.

90'

Gospodarze poradzili sobie z dośrodkowaniem Wolskiego z prawej strony boiska.

88'
86'

Lechia próbuje atakować, ale robi to przeraźliwie nieporadnie. Fatalny mecz w wykonaniu gdańszczan.

82'

Wisła skontrowała w proporcjach czterech na dwóch, ale dośrodkowanie Wlazły z prawego skrzydła zostało zablokowane.

81'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Janickim otrzymał Dominik Kun.

Wisła Płock
78'

Lechia. Schodzi: Jakub Wawrzyniak. Wchodzi: Michał Mak.

77'

Gol! Strzelił Dominik Furman.

Furman zaryzykował, uderzył podcinką blisko środka bramki, ale Milinković-Savić nie do końca wyczuł jego intencje i skapitulował.

Wisła Płock
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Kuświk.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wawrzyniak.

74'

Rzut karny dla Wisły za zagranie ręką Wawrzyniaka!

71'

Bartłomiej Pawłowski uciekł rywalom na lewym skrzydle, dynamicznie wpadł w pole karne, ale niepotrzebnie strzelał z bardzo ostrego kąta. Trafił tylko w boczną siatkę.

68'

Przerwa w grze, Recę złapał skurcz.

68'

Lechia próbuje atakować, a Wisła nastawiła się na kontry.

66'

Z bardzo dużej odległości uderzył Maksymilian Rogalski, piłka odbiła się po drodze od jednego z jego kolegów i złapał ją Vanja Milinković-Savić.

61'

Grzegorz Wojtkowiak przeciął dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego.

58'

Po strzale Peszki Seweryn Kiełpin odbił piłkę przed siebie, natychmiast z bliska do siatki trafił Marco Paixao, ale był na spalonym i gol nie został uznany.

1
56'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

55'

Początek drugiej części należał do Wisły, ale teraz do głosu zaczyna też dochodzić Lechia.

52'

Odpowiedź Lechii: mocno z dystansu uderzył Rafał Wolski i z wielkim trudem obronił to Seweryn Kiełpin!

50'

Płasko z prawego skrzydła dośrodkował Witalij Hemeha, zbyt krótko piłkę wybił Mario Maloca, jednak strzałem z powietrza chybił Maksymilian Rogalski.

47'

Arkadiusz Reca wystartował do prostopadłego podania, miał przed sobą tylko Milinkovicia-Savicia, ale bramkarz Lechii zdołał obronić jego strzał! Jęk zawodu na trybunach w Płocku.

46'

Początek drugiej połowy.

17:38

Na trybunach stadionu w Płocku pojawiło się 8321 widzów.

45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Rogalski.

45'

Po kontrataku niecelny strzał z dystansu oddał Witalij Hemeha.

44'

Seweryn Kiełpin odbił piłkę przed siebie po bardzo groźnej centrze Wojtkowiaka.

43'

Nieprawdopodobne! Po dośrodkowaniu Stefańczyka z prawego skrzydła piłka spadła pod nogi zupełnie niekrytego w polu karnym Recy, ale ten koszmarnie skiksował będąc kilka metrów od bramki! Vanja Milinković-Savić nie musiał interweniować.

39'

Mogło być 1:2! Z rzutu wolnego dośrodkował Rafał Wolski, bardzo groźny strzał głową oddał Marco Paixao i znakomitą interwencją gospodarzy uratował Seweryn Kiełpin!

37'

Teraz oglądamy mniej płynnych akcji, a więcej ostrych spięć.

36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Reca.

Wisła Płock
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milos Krasić.

31'

Po rzucie rożnym nieudanie główkował Arkadiusz Reca, który ucierpiał jeszcze w powietrznej walce. Nie stało się jednak nic poważnego.

30'

Momentami obu zespołom brakuje dokładności w rozegraniu, preferują za to dość ofensywny futbol i widowisko jest całkiem niezłe.

27'

Potężnie z okolic linii pola karnego uderzył Arkadiusz Reca i z kłopotami interweniował Vanja Milinković-Savić!

1
27'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Wolskiego z rzutu wolnego i piłkę złapał Seweryn Kiełpin.

26'

Teraz to Wisła próbuje pójść za ciosem! W olbrzymim tłoku w polu karnym piłkę stracił jednak Mikołaj Lebedyński.

23'

Gol! Strzelił Przemysław Szymiński. Asystował mu Dominik Furman.

Mamy wyrównanie! Bardzo dokładną centrą z rzutu wolnego popisał się Furman, zamknął to strzałem głową Szymiński, piłka poleciała przy słupku i Milinković-Savić skapitulował.

22'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Iliewie otrzymał Mario Maloca.

21'

Z prawego skrzydła dobrze dośrodkował Cezary Stefańczyk, jednak żaden z jego kolegów nie był w stanie zakończyć tej akcji strzałem.

18'

Nafciarze wyraźnie oszołomieni, a Lechia kontynuuje natarcie.

15'

Gol! Strzelił Marco Paixao. Asystował mu Sławomir Peszko.

1:0 dla Lechii! Akcja zaczęła się od prostej straty Stefańczyka, znakomicie z lewej strony pola karnego dośrodkował Peszko, a Marco Paixao wyskoczył wyżej niż Bozić i trafił do siatki głową z bliska.

13'

Przez chwilę wydawało się, że inicjatywę przejmie Lechia. Gospodarze szybko jednak opanowali sytuację i pierwsze fragmenty są wyrównane.

10'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Chrapek. Faulowany taktycznie był Hemeha.

1
7'

Z rzutu wolnego dość sprytnie dośrodkował Rafał Wolski, ale płocka obrona nie dała się zaskoczyć.

4'

Grzegorz Wojtkowiak zablokowany przy próbie dośrodkowania z prawego skrzydła. Po rzucie rożnym natomiast wysoko nad bramką uderzył Michał Chrapek.