Słaba centra Gajosa z rzutu wolnego, gdynianie łatwo oddalili zagrożenie.

1
90'

Doliczone 4 minuty.

87'

Arka ma problem z opuszczeniem własnej połowy, ale gospodarze wciąż nie potrafią złamać jej defensywy.

81'

Pogubili się teraz w obronie goście, do piłki dopadł w polu karnym Maciej Makuszewski, ale uderzył z ostrego kąta obok słupka.

1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Pawłowski.

76'

Dawid Kownacki próbował zamknąć dośrodkowanie Kadara spod końcowej linii, jednak nie sięgnął piłki.

75'

Lech. Schodzi: Marcin Robak. Wchodzi: Dawid Kownacki.

73'

Tłumy na trybunach nie przełożyły się niestety na poziom widowiska. Arka jest zadowolona z remisu, zaś Lech atakuje nieporadnie.

69'

Szymon Pawłowski doszedł do prostopadłego podania w polu karnym, uderzył jednak nieczysto i nic z tego nie wyszło.

1
67'

Żółtą kartkę za faul na Makuszewskim otrzymał Marcin Warcholak.

66'

Słabo z prawego skrzydła dośrodkował Tomasz Kędziora, piłkę podbił Marcin Warcholak i ostatecznie wylądowała ona w rękach Jałochy.

1
65'

Na trybunach Inea Stadionu pojawiło się 39 539 widzów.

62'

Groźna kontra Lecha, ale Darko Jevtić bardzo niedokładnie podał do Robaka i ten nie doszedł do piłki.

1
59'

Marcin Robak minął się z piłką po miękkim dośrodkowaniu Majewskiego.

58'

Niewiele się zmieniło po przerwie, widowisko wciąż nie porywa.

54'

Teraz sporo swobody w narożniku pola karnego miał Tomasz Kędziora, ale uderzył zbyt lekko, by sprawić kłopoty bramkarzowi Arki.

52'

Szymon Pawłowski znalazł się z piłką przed polem karnym, odegrał do niekrytego Majewskiego, ale ten strzelił wysoko nad bramką. Jęk zawodu na trybunach.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Antoni Łukasiewicz zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta. Sędzia i tak jednak przerwał grę z powodu spalonego.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Groźna akcja Arki. Z lewego skrzydła dobrze dośrodkował Marcin Warcholak, kilka metrów przed bramką zamykał to Paweł Abbott, ale na szczęście dla gospodarzy skiksował i piłka poleciała obok słupka.

1
42'

Z boiska wieje nudą, gra przeniosła się do środkowej strefy.

1
39'

Miroslav Bożok dwukrotnie zablokowany przy próbach strzału z dystansu.

1
36'

Zaskakującą próbę podjął Darko Jevtić, który egzekwując rzut wolny z narożnika boiska zdecydował się na bezpośredni strzał. Piłka poleciała jednak nad poprzeczką.

1
35'

Anemiczny płaski strzał z dystansu Marciniaka. Matus Putnocky łatwo złapał piłkę.

1
33'

Zbyt czytelna centra Pawłowskiego z lewego skrzydła i piłkę wybił Michał Marcjanik.

1
31'

Lech atakuje, prowadzi grę, ale sytuacji nie stwarza zbyt wiele.

27'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Radosław Majewski, lot piłki wślizgiem zmieniał jeszcze Maciej Gajos, ale znów zabrakło precyzji. Konrad Jałocha mógł odetchnąć, bo nie był przygotowany na taki rozwój wypadków.

1
26'

Płasko z dystansu uderzył Radosław Majewski. Piłka nie nabrała jednak odpowiedniej rotacji i minęła słupek o kilka metrów.

1
23'

Przepiękne techniczne uderzenie Pawłowskiego z narożnika boiska i Arkę uratowała poprzeczka!

23'

Na trybunach pojawił się niemal komplet widzów, ale widowisko, jakie na razie obserwują, jest bardzo przeciętne.

21'

Zablokowany strzał Jevticia sprzed pola karnego.

20'

Żółtą kartkę za faul na Tettehu otrzymał Paweł Abbott.

Arka Gdynia
20'

Potężnie z dystansu uderzył Abdul Aziz Tetteh, jednak trafił w Pawłowskiego.

18'

Szymon Pawłowski miał sporo swobody na lewym skrzydle, jednak dośrodkował nonszalancko i zagrożenie łatwo oddalił Michał Marcjanik.

16'

Marcin Warcholak przerwał dynamiczną szarżę Majewskiego środkiem boiska.

12'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła wyraźnie nad poprzeczką główkował Jan Bednarek.

11'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Szymon Pawłowski - tuż obok słupka. Całkiem niezła próba.

10'

Miroslav Bożok zagrywał w pole karne w kierunku Abbotta, nieudanie przecinał to Lasse Nielsen, ale napastnik Arki i tak nie zdołał oddać strzału.

6'

Lech od razu przejął inicjatywę, gra toczy się na połowie beniaminka.

5'

Małe zamieszanie po rzucie rożnym dla Lecha. Ostatecznie kończył to wszystko Tomasz Kędziora, ale jego strzał głową był niecelny.

2'

Kibice Lecha odpalili środki pirotechniczne, ale sędzia nie musiał przerywać gry, bo dym nie poleciał w kierunku boiska.