Lotto Ekstraklasa: 10. kolejka
23 wrz 2016 20:30
90+2'

Pop wrzutce z rogu piłkę sprzed linii bramkowej wybił Jović. Uderzał Jakub Czerwiński.

1
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

1
88'

Adam Hlousek dograł do Aleksandrowa, który głową w świetnej sytuacji uderzył wprost w bramkarza. Miśkiewicz wybił piłkę na róg, po którym Tomasz Jodłowiec strzelił ponad bramką.

1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Boban Jović. Odłożona kartka dla piłkarza Wisły za faul na Guilherme.

Wisła Kraków
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Mójta.

1
83'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Denis Popović! Arkadiusz Malarz odbił strzał piłkarza gospodarzy!

6
82'

Adam Hlousek zagrał ręką we własnym polu karnym i będzie "jedenastka" dla Wisły!

1
80'

Popović z rzutu wolnego w nogi obrońców, a po chwili piłkę wybił Rzeźniczak.

1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Broź za faul z boku pola karnego na Małeckim.

Legia Warszawa
78'

Legia. Schodzi: Michał Pazdan. Wchodzi: Jakub Rzeźniczak. Stoper Legii opuścił boisko ze stłuczonym barkiem. Zawodnik może mieć problemy z dojściem do zdrowia na mecz Ligi Mistrzów.

77'

Wisła Kraków ruszyła, groźny strzał z woleja tuż obok słupka oddał Krzysztof Mączyński. Niewiele brakowało.

1
75'

Pazdan przewrócił się i ręką wybił piłkę na róg. Wydaje się, że sędzia podjął słuszną decyzję nie decydując się na podyktowanie rzutu karnego.

75'

Wiślacy domagają się rzutu karnego, arbiter musi skonsultować się z sędzią bocznym.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Czerwiński za utrudnianie zagranie piłki Miśkiewiczowi.

73'

Aleksandar Prijović na połowie boiska uciekł Sadlokowi, ale stoper Wisły w okolicach pola karne dogonił rywala. Gdyby Szwajcar był tak szybki jak np. Jerzy Podbrożny...

2
70'

Piłkarze mają więcej miejsca na boisku, szczególnie starają się to wykorzystać krakowianie.

1
20:29

Po zmianie Miroslav Radović udał się prosto do szatni.

1
1
67'

Piłka przeszła w pole karne Legii, ale Michał Pazdan wślizgiem wybił ją sprzed nóg rywala.

63'

Aktywniejsi po przerwie są goście, być może w szatni przekonali się, że nie prowadzi ich już Besnik Hasi.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme za faul. Brazylijczyk jak zwykle omal się nie rozpłakał.

1
59'

Legia coraz groźniejsza, płaski strzał z pola karnego oddał Guilherme, Michał Miśkiewicz sparował piłkę na róg, po który niecelnie uderzył Pazdan.

58'

Płaski strzał Brozia sprzed pola karnego pewnie złapał Miśkiewicz.

1
55'

Guilherme przedarł się prawą stroną, ale jego płaskie dogranie przeciął obrońca Wisły.

2
54'

Legia przejęła inicjatywę, Wisła od kilku minut nie potrafi wyjść z połowy.

1
52'

Thibault Moulin dośrodkował z rzutu wolnego, a strzał głową Pazdana świetne odbił Miśkiewicz!

3
52'

Ciężar rozgrywana akcji Legii stara się na siebie brać Radović, który przed momentem został sfaulowany przez Mączyńskiego.

1
50'

Pierwsza akcja Legii, która mogła przypaść do gustu. Jednak strzał Radovicia sprzed pola karnego został zablokowany.

48'

Wisła drugą część gry rozpoczęła podobnie jak pierwszą. Mecz toczy się pod polem karnym Legii.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie. Obydwa zespoły bez zmian.

2
44'

Małecki dograł do Ondraska, ale jego strzał z trudnej pozycji obronił Malarz.

1
42'

Broź dośrodkował z prawej strony, ale Nikolicia i Prijoivicia uprzedził obrońca Wisły. Zawodnik Legii mógł jednak lepiej dograć do partnerów.

1
40'

Legioniści zaczęli dłużej utrzymywać się przy piłce, ale obrońcom gości przez cały czas przeszkadzają Wiślacy.

1
37'

Wciąż czekamy na celne uderzenia. Poza strzałem z 1. minuty Mójty z rzutu wolnych takowych w Krakowie nie ma.

1
34'

Wzrokiem Bazyliszka na sędziego Gila spojrzał Patryk Małecki. Arbiter przetrwał jednak "starcie".

1
32'

Wisła w ostatnich minutach coraz częściej dośrodkowuje w pole karne mistrzów Polski, ale Arkadiusz Malarz jest czujny i nie pozwala na zbyt wiele.

1
29'

Po dograniu Ondraska Malarz nie trafił w piłkę, ale nie doszedł do niej także Zachara. Gorąco było pod bramką Legii.

2
28'

Radović zagrał piłkę do Prijovicia, któremu w ostatniej chwili piłkę sprzed nóg wybił Guzmics.

25'

Wisła wciąż szuka dziury w defensywie mistrzów Polski. Ambitna gra Białej Gwiazdy może się podobać.

23'

Wisła wciąż w ataku, ale w dalszym ciągu nie potrafi przebić się przez defensywę Legii.

19'

Zdenek Ondrasek miał pretensje do sędziego Pawła Gila, ale ten nie zmienił decyzji.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pazdan. Reprezentant Polski także nie został oszczędzony przez Pawła Gila.

1
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Popović za udział w zbiorowej przepychance.

16'

Równo z trawą Pazdan skosił przy linii bocznej rywala.

3
16'

Dośrodkowanie z prawej strony, ale Jović nie zdołał uderzyć głową podbitej przez jednego z Legionstów piłki.

14'

Radović do Guilherme, ale Brazylijczykowi piłkę w polu karnym odebrał... Małecki.

13'

O piłkę w polu karnym Legii walczył Ondrasek, ale sfaulował Malarza. Legia wciąż bezbarwna w ofensywie.

12'

Z narożnika pola karnego z woleja uderzył Mójta, ale pomylił się o metr.

12'

Wciąż aktywniejsza w ofensywie jest Wisła, ale wciąż niewiele z tego wynika.

9'

Wisła atakuje rywali daleko od własnej bramki. Przed momentem Małecki sfaulował Brozia przy linii końcowej.

6'

Dobre tempo gry, sporo walki, ale poza strzałem Mójty nie oglądamu okazji podbramkowych.

20:29

Tak było chwilę przed meczem.

3'

Legia stara się przejąć inicjatywę długo rozgrywając piłkę, Wisła stawia na szybkie wyprowadzanie akcji.

1'

Z rzutu wolnego uderzył Adam Mójta, Arkadiusz Malarz wybił piłkę. Agresywnie rozpoczęła Wisła.

20:29

19:53

19:53

Rezerwowy bramkarz Wisły Kraków, Łukasz Załuska to niegdyś wielki fan Legi Warszawa. W rozmowie zdradził, że chodził na "żyletę".

19:53

Trwa rozgrzewka obu zespołów. Młyn Wisły prowadzi już doping, choć w większości ogranicza się on do obrażania Legionistów. Goście rozgrzewają się tuż pod sektorem dla ultrasów Białej Gwiazdy. Siłą rzeczy trochę się nasłuchają.

19:48

Na rozgrzewkę wyszli bramkarze obu drużyn. Radosław Cierzniak nie ma lekko, musi biegać pod sektorem z najzagorzalszymi fanami Wisły Kraków. Trwa "pozdrawianie" byłego golkipera Białej Gwiazdy.

19:21

Wisła tradycyjnie zagra dwoma napastnikami. W parze z Pawłem Brożkiem wystąpi Zdenek Ondraszek. Jego rolą zazwyczaj jest zgrywanie piłek. Największym problemem Czecha pozostaje wykorzystanie sytuacji.