II połowa została przedłużona o trzy minuty.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak.

Korona Kielce
87'

To jeszcze nie koniec emocji. Korona rzuciła się do odrabiania strat i zamknęła gości na ich połowie.

1
85'

Gol! Strzelił Adam Kokoszka.

Co za odpowiedź Śląska! Po dośrodkowaniu Grajciara z prawej strony Gostomski wypiąstkował piłkę przed pole karne, gdzie dopadł do niej Kokoszka i bez namysłu posłał ją do siatki gospodarzy.

2
83'

Gol! Strzelił Dani Abalo. Asystował mu Ken Kallaste.

Po centrze Kallaste Abalo wygrał pojedynek powietrzny z Dwalim i głową posłał piłkę do siatki Śląska!

79'

Gwizdy w Kielcach - kibicom Korony nie podoba się to, że zespół Tomasza Wilmana nie ma na boisku nic do powiedzenia.

73'

Korona na razie nie ma argumentów, by odpowiedzieć Śląskowi. WKS przejął całkowitą kontrolę nad spotkaniem.

70'
69'

Gol! Strzelił Kamil Dankowski.

20-letni obrońca Śląska pokonał Gostomskiego strzałem z rzutu wolnego z ok. 25 metrów!

4
68'

Żółtą kartkę otrzymał Siergiej Pilipczuk.

66'

Śląsk miał dwa rzuty rożne w odstępie kilkunastu sekund, ale po żadnym z nich nie zagroził bramce Gostomskiego.

64'

Alvarinho upadł w polu karnym Korony po starciu z Bartoszem Rymaniakiem, ale sędzia Paweł Gil nie wskazał na "wapno".

61'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Kokoszka.

59'

Po intensywnym pierwszym kwadransie po zmianie stron tempo spotkania znów opadło.

54'

Joan Angel Roman uderzył z 20 metrów tak, że piłka skozłowała tuż przed Maciejem Gostomskim, ale bramkarz Korony pewnie złapał piłkę.

52'

Wierchowcow nie przeciął dośrodkowania Dankowskiego do Bilińskiego, ale Białorusina dobrze zaasekurował Rymaniak.

50'

Śląsk ruszył z dobrze zapowiadającą się kontrą, ale Biliński stracił kontrolę nad piłką i WKS zmarnował doskonałą okazję na zaskoczenie gospodarzy.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Biliński.

46'

Początek II połowy. Od środka Korona.

44'

Teraz Morioka wbił piłke przed bramkę Korony, Bilińskiemu nie udało jej się trącić i w końcu wylądowała ona w rękach Gostomskiego.

1
43'

Miguel Palanca próbował przelobować wysuniętego przed linię bramkową Lubosa Kamenara, ale nie potrafił posłać piłki w światło bramki WKS-u.

1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Dmitrij Wierchowcow.

1
1
38'

Rafał Grzelak pokusił się o uderzenie z ok. 30 metrów, ale Lubos Kamenar nie musiał interweniować.

1
37'

Gra wznowiona. Oba zespoły w komplecie.

1
36'

Przerwa w grze. Siergiej Pilipczuk staranował Augusto i Portugalczyk cierpi, leżąc na murawie.

1
35'

Pewna interwencja Kamenara po strzale Kiełba z ok. 25 metrów. Słowak, dla którego to oficjalny debiut w barwach Śląska, spisuje się na razie bez zarzutu.

31'

Przebudził się "dyskretny" do tej pory Ryota Morioka, ale Maciej Gostomski obronił jego uderzenie sprzed pola karnego.

28'

Korona zaczęła grać z taką samą agresją jak w pierwszych minutach spotkania i Śląsk ma problemy z odzyskaniem inicjatywy.

1
25'

Świetna interwencja Kamenara po strzale głową Pilipczuka! Słowak niechybnie uchronił wrocławian przed stratą gola.

1
21'

Koronie udało się przenieść ciężar gry na połowę Śląska i gospodarze nawet wywalczyli dwa rzuty rożne, ale po żadnym z nich nie zagrozili bramce gości.

1
17'

Zarysowuje się przewaga Śląska. Goście prowadzą atak pozycyjny, a głęboko cofnięta Korona czyha na okazje na przeprowadzenie kontr.

1
15'

I odpowiedź Śląska! Alvarinho uderzył technicznie z 20 metrów, ale posłał piłkę dosłownie o centymetry od spojenia słupka z poprzeczką bramki Gostomskiego!

1
12'

Teraz po centrze Kiełba piłka trafiła do Rymaniaka, który zagłówkował w światło bramki Śląska, ale Kamenar pewnie złapał futbolówkę.

1
10'

Wierchowcow w ostatniej chwili odciął od podania Bilińskiego. Gdyby nie interwencja Białorusina, napastnik Śląska znalazłby się z piłką tuż przed bramką Korony.

9'

Bez zagrożenia pod bramką Śląska po centrze Kiełbca - gra została przerwana po faulu Rymaniaka w ataku.

8'

Na razie żadnej z drużyn nie udało się zdominować rywala. Gra jest prowadzona w środkowej strefie.

4'

Wyrównane pierwsze minuty w Kielcach. Oba zespoły wyglądają na mocno zdeterminowane i skoncentrowane.

Kto wygra mecz?
Korona
Śląsk
Padnie remis
17:53

Oba zespoły wystąpią w swoich podstawowych strojach: Korona na żółto-czerwono, a Śląsk na zielono.

17:53

Korona przegrała trzy ostatnie mecze, a w 11. kolejce uległa Cracovii aż 0:6. Śląsk też jest w kryzysie - w czterech ostatnich spotkaniach zdobył tylko jeden punkt.

17:50

W kadrze Korony na dzisiejsze spotkanie nie ma Łukasza Sekulskiego, który na ostatnim treningu przed meczem doznał lekkiego urazu przywodziciela.