Lotto Ekstraklasa: 14. kolejka
31 paź 2016 18:00
90+1'

Bezsensowne dośrodkowanie na Nespora i zawodnik Zagłębia bez szans w pojedynku ze stoperami Wisły.

90'

Dwie minuty doliczone.

1
88'

Zagłębie dominuje w ostatnich fragmentach.

2
85'

Zablokowany strzał Dziwniela z 25 metrów.

83'

Polacek niepotrzebnie wyszedł na 16 metr, ale Brożek uderzył źle.

80'

Po rzucie rożnym Guldan zgrał piłkę na piąty metr, ale złapał ją Załuska.

76'

Gol! Strzelił Jakub Bartosz. Asystował mu Boban Jović.

2:2! Ależ fatalny błąd Polacka. Po dośrodkowaniu piłki Słowak łapał ją do "koszyczka", ale ostatecznie wyleciała mu ona z rąk i Bartosz z metra wbił ją do siatki.

74'

Przyblokowany strzał Nespora i to mogło zaskoczyć Załuski. Ostatecznie piłka spadła na górnej siatce.

1
73'

Potężny strzał Sadloka z rzutu wolnego z 30 metrów i Polacek wybił piłkę na korner.

71'

Piłka w siatce Wisły Kraków! Po dośrodkowaniu Starzyńskiego gola głową zdobył Janoszka, ale był na minimalnym spalonym. Sędzia liniowy dostrzegł to. Świetna decyzja.

68'

Starzyński zbyt mocno dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Od bramki rozpoczął Załuska.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Popović.

Wisła Kraków
66'

Wisła nie potrafi zagrozić bramce Zagłębia w drugiej połowie.

63'

Kiepski strzał Starzyńskiego z rzutu wolnego z 32 metrów.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Uryga.

62'

Uryga w ostatniej chwili uprzedził Nespora.

59'

Małecki do Ondraska, który uderza bardzo źle.

58'

Blisko samobója był... Paweł Brożek. Kapitan Wisły nieczysto trafił w piłkę.

56'

Woźniak mógł mieć hattrick! Jego strzał z 11 metrów świetnie obronił Załuska.

55'

Złe dośrodkowanie Woźniaka. Od bramki Załuska.

53'

Dobre piąstowanie Załuski po centrze Starzyńskiego.

51'

Płaskie dośrodkowanie Starzyńskiego z rzutu wolnego i Kubicki z linii pola karnego uderzył wysoko nad poprzeczką.

49'

Gol! Strzelił Arkadiusz Woźniak. Asystował mu Łukasz Janoszka.

2:1 dla Zagłębia! Janoszka zagrał do Woźniaka, który swoją słabszą nogą z 20 metrów uderzył płasko. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

48'

Dziwniel wprowadził w pole karne Łukasza Piątka, którgo płaski strzał pewnie obronił Załuska.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45+2'

Gol! Strzelił Arkadiusz Woźniak. Asystował mu Krzysztof Janus.

1:1! Zaczęło się od bezmyślnego faulu Małeckiego przed własnym polem karnym. Z rzutu wolnego dośrodkował Janus, a Woźniak głową z pięciu metrów doprowadził do wyrównania.

45'

Minuta doliczona.

41'

Silny strzał Jovicia z 22 metrów i Polacek wybił piłkę przed siebie.

41'

Dośrodkowania w "szesnastkę" Wisły zupełnie nie przynoszą efektu. Tam górują goście.

Wisła utrzyma korzystny wynik do końca meczu?
39'

Zupełnie nieudane zagranie Dziwniela.

37'

Zagłębie wciąż nie stworzyło sobie żadnej okazji strzeleckiej.

1
35'

Janoszka zauważył, że Nespor urwał się obrońcy, lecz podał w zupełnie inną stronę niż oczekiwał tego Nespor.

33'

Jagiełło miał dużo czasu przed polem karnym. Uderzył bardzo źle, nad poprzeczką.

32'

Kontra Wisły Kraków, jednak Brożek podał niedokładnie.

31'

Ondrasek dopiero teraz wrócił na murawę.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Todorovski. Wyraźnie cierpi faulowany Ondrasek.

KGHM Zagłębie Lubin
27'

Teraz kąśliwy strzał z 20 metrów oddał Janoszka. Piłka przeleciała obok słupka.

27'

Zagłębie długo utrzymywało się przy piłce w okoliach pola karnego Wisły. Nie było jednak zagrożenia pod bramką Białej Gwiazdy.

23'

64 procent posiadania piłki ma Zagłębie.

22'

Znów groźnie w polu karnym Zagłębia! Dużo miejsca miał Ondrasek, ale trafił w Guldana.

20'

Brożek miał obok siebie tylko Jacha, jednak obrońca Zagłębia zdołał go przyblokować.

19'

Strzał Jacha z dystansu, ale bardzo, bardzo niecelny.

18'

Miedziowi muszą rozgrywać piłkę w ataku pozycyjnym, Wisła cofnęła się na własną połowę.

16'

Zagłębie zaczęło dominować, ale to Wisła strzeliła bramkę.

14'

Gol! Strzelił Petar Brlek. Asystował mu Paweł Brożek.

1:0 dla Wisły! Brożek wycofał piłkę na 20 metr, gdzie potężny strzał oddał Brlek. Polacek nawet nie drgnął.

12'

Groźnie w polu karnym Wisły. Todorovski dośrodkował piłkę, która znalazła się pod nogami Nespora, ale jego strzał został zablokowany.

11'

Arkadiusz Woźniak niepotrzebnie połakomił się na strzał z 30 metrów. Miał lepiej ustawionych kolegów.

10'

Jagiełło ładnie minął rywala, ale dośrodkowanie zostało zablokowane.

8'

Kiepski strzał Małeckiego z 20 metrów. Polacek nie musiał interweniować.

7'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Janus.

6'

Póki co sporo gry w środkowej strefie boiska.

4'

Dziwniel próbował wymusić rzut wolny w okolicach pola karnego Wisły. Sędzia nie dał się nabrać.