89'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Bonin.

1
86'

Wiślacy starają się przycisnąć rywala, ale Górnik jeszcze wierzy, że uda się urwać punkty ekipie z Krakowa.

1
81'

Kolejne uderzenie Boguskiego... czwartego gola nie będzie.

1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Piesio.

78'

Chaotyczne te ostatnie minuty. Żadna ze stron nie potrafi ze spokojem wymienić kilku podań.

1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Petar Brlek.

Wisła Kraków
1
75'

Nika Dzalamidze przesadził z dryblingiem. Mogło być groźnie, a skończyło się kontratakiem... zmarnowanym przez Wisłę.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Drewniak.

1
72'

Wchodzimy w decydujący moment meczu. Wisła prowadzi, ale nie jest powiedziane, że Górnik czymś nie zaskoczy.

69'

I teraz okazja dla Wisły! Na posterunku był jednak Sergiusz Prusak!

1
68'

To powinien być remis! Maciej Szmatiuk idealnie wyszedł w powietrze, ale uderzył obok słupka!

67'

Żółtą kartkę otrzymał Boban Jović.

1
66'

Zespół Wdowczyka próbuje utrzymać się przy piłce na połowie rywala, ale prosta strata i idzie kontra Górnika...

63'

Coś czujemy, że sędzia nie otrzyma najwyższej noty za ten pojedynek...

1
62'

Gol! Strzelił Rafał Boguski.

Rafał Boguski show! Hat-trick zawodnika Białej Gwiazdy! 32-latek wpakował piłkę do siatki na wślizgu... ale tego gola nie powinno być! Powtórki telewizyjne wyraźnie pokazały, że biorący udział w akcji Zachara był na wyraźnym spalonym.

1
61'

Górnik nabrał wiatru w żagle. Wisła musi się szybko pozbierać.

59'

Gol! Strzelił Szymon Drewniak.

Bardzo pewnie uderzona "jedenastka"! Inna sprawa, że samo podykrowanie rzutu karnego dla ekipy z Łęcznej mocno kontrowersyjne.

58'

Rzut karny dla Górnika Łęczna!

54'

Dużo szarpanej gry, sędzia często używa gwizdka.

52'

Piotr Grzelczak zmarnował dobrą piłkę i zamiast gola przyjezdni zyskali tylko korner.

51'

Łukasz Załuska wznawia grę od rzutu wolnego.

48'

Pierwsze minuty po zmianie stron bardzo spokojne.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

44'

I znów Biała Gwiazda bardzo nieskuteczna! Tym razem to Paweł Brożek zmarnował idealne podanie Jovicia!

43'

Ależ to zmarnował! Zachara otrzymał piłkę w polu karnym, idealnie się z nią obrócił, lecz uderzył prosto w bramkarza!

41'

Złe przyjęcie Bonina, wydawało się, że z tej akcji nie uda się już nic zrobić, ale futbolówka trafiła do Tymińskiego, którego strzał z dystansu sprawił trochę problemów bramkarzowi Wisły.

39'

Gol! Strzelił Krzysztof Danielewicz.

Dośrodkowanie Hernandeza z rzutu rożnego, Danielewicz odskoczył od obrońcy i strzałem głową zaskoczył Załuskę! Górnik Łęczna uwierzy, że nie wszystko stracone?

37'

Znów chorągiewka sędziego liniowego w górze.

36'

Gospodarze grają swoje. Bez wielkiego wysiłku pewnie idą w kierunku kolejnego ligowego triumfu. Goście potrzebują zmian i to już w przerwie.

35'

Mateusz Zachara złapany na spalonym.

33'

Odbiór piłki, podanie z prawego do skrzydła do ustawionego między dwóch obrońców Boguskiego, który drugi raz w tym meczu trafia do siatki! Obrona Górnika mocno dała ciała!

1
31'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Javiego Hernandeza, grę wznowi Łukasz Załuska.

30'

Sytuacyjny strzał Petara Brleka zza pola karnego. Obok słupka.

29'

Sasin chciał trafić barkiem Małeckiego, ale zamiast tego zaliczył pusty przelot. Próbował to wykorzystać pomocnik Wsły, ale bez konkretów.

27'

Javi Hernandez faulowany przez Boguskiego przy próbie wyjścia z kontrą.

26'

No nie są to wielkie zawody. Wisła wygląda na zadowoloną z wyniku, a Górnik zupełnie nie ma pomysłu.

24'

Bonin podał zbyt lekko do Drewniaka, który po chwili powalił na ziemię Mączyńskiego.

22'

Aż 71 procent posiadania piłki po stronie krakowian. Czekamy aż do głosu zaczną dochodzić przyjezdni.

20'

Piłka trafiła do Małeckiego, który zrobił pożytek z zachowania Sadloka, ściągnięcie uwagi obrońców, i zdecydował się na groźny strzał! Futbolówka zmierzała w okienko bramki Prusaka.

19'

Krzysztof Mączyński faulowany w okolicach koła środkowego.

18'

Paweł Brożek świetnie wypatrzył na skrzydle Jovicia, który próbował zgrać piłkę na środek pola karnego.

16'

Wiślacy bardzo spokojnie budują kolejny atak. Górnik musi biegać za piłką.

15'

Pierwszy kwadrans za nami. Zespół Dariusza Wdowczyka ma swobodę w operowaniu piłką.

13'

Bardzo złe zagranie Bonina, piłkę przejął Rafał Boguski, ale na szczęście dla łęcznian miejscowi nie ruszyli z kontratakiem.

12'

Richard Guzmics zatrzymał Piotra Grzelczaka. Inna sprawa, że za tym atakiem gości nie poszła odpowiednio duża liczba zawodników.

11'

Walka w środku pola. Górnik próbuje się pozbierać po straconej bramce.

9'

Szybkie trafienie powinno nam ożywić te zawody. Liczymy na kolejne gole.

8'

Znakomity kontratak gospodarzy! Maciej Sadlok kapitalnie uruchomił Zacharę, a ten wyłożył futbolówkę wbiegającemu w pole karne Boguskiemu, który pewnym strzałem przy blższym słupku otworzył wynik!

2
8'

Grzegorz Bonin pokazuje, że może dzisiaj namieszać. Kolejna niezła wrzutka.

6'

Po strzale Sadloka Biała Gwiazda zyskała rzut rożny. Szybkie rozegranie, dośrodkowanie i ostatecznie futoblówka w rękach Sergiusza Prusaka.

5'

Pierwsza okazja gości! Javi Hernandez świetnie wyszedł w powietrze i zamienił dośrodkowanie Bonina na strzał głową! Zabrakło siły, dlatego też Łukasz Załuska nie miał problemów z interwencją.