3:0! Robak zmylił Kamenara i pokonał go pewnym strzałem w lewy róg.

73'

Rzut karny dla Lecha! Dwali ręką zablokował strzał Majewskiego.

2
72'

Kolejna zmarnowana "setka" Śląska! W zamieszaniu po rzucie rożnym na wiwat huknął Kokoszka i w doskonałej sytuacji posłał piłkę nad bramką.

1
71'

Teraz Riera uderzał już sam, ale jego techniczny strzał z 14 metrów świetnie obronił Putnocky!

1
1
70'

Powinno być 2:1! Riera idealnie dośrodkował z boku pola karnego do Idzika, ale ten główkował w słupek!

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Bednarek.

Lech Poznań
1
1
66'

2:0! Robak dostał piłkę przed polem karnym, przez chwilę zastanawiał się co z nią zrobić, ale skoro rywale zostawili mu dużo miejsca, to oddał płaski strzał - na tyle precyzyjny, że Kamenar nie mógł nic poradzić.

Lech Poznań
3
1
64'

Fatalnie przed własnym polem karnym skiksował Augusto, na czystą pozycję już wychodził Robak, jednak błąd kolegi przytomnie naprawił Dwali.

2
62'

Robak zastąpił Kownackiego.

61'

Obraz gry się nie zmienia. Śląsk nie składa broni, ale stwarzanie sytuacji przychodzi mu z trudem.

2
57'

Gajos dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym, ale strzelił obok słupka.

1
55'

Idzik zastąpił Bilińskiego.

52'

Trałka zwijał się z bólu pod polem karnym Lecha, ale dość szybko się pozbierał.

1
1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
48'

Z narożnika pola karnego nad poprzeczką uderzył Alvarinho.

1
1
48'

Arajuuri zablokował groźne dośrodkowanie Riery z lewej strony pola karnego.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
45+2'

Kownacki podał w polu karnym do Majewskiego, ten natychmiast uderzył z ostrego kąta, jednak wprost w Kamenara.

3
45+1'

Groźnie zapowiadała się kontra Lecha, ale Jevtić stracił piłkę przed polem karnym.

4
45'

Doliczone 3 minuty.

2
1
44'

Trochę spokojniejszy fragment, Lech stara się nie tracić piłki.

2
1
41'

Szybki gol dla Lecha uatrakcyjnił widowisko. Oba zespoły mają sporo miejsca w środku pola.

2
1
37'

Znów zakotłowało się w polu karnym Kolejorza, jednak z piłką minęli się Biliński, a następnie Alvarinho.

1
36'

Spod końcowej linii bardzo dobrze dośrodkował Dankowski, ale niekryty Morioka główkował dokładnie tam, gdzie stał Putnocky.

1
34'

Z rzutu wolnego dobrze dośrodkował Jevtić i do piłki minimalnie spóźnił się Kędziora. Nie zdołał jej sięgnąć, dzięki czemu Kamenar interweniował bardzo spokojnie.

1
1
31'

Gajos wystartował do długiego podania, ale naciskało go dwóch rywali i tylko lekko musnął piłkę na 12. metrze. Spokojnie interweniował Kamenar.

1
1
31'

Śląsk atakuje teraz częściej, ale brakuje mu konkretów. Lech czeka na kontry.

1
28'

Przerwa w grze, Kownacki przez chwilę zwijał się z bólu, ale interwencja medyków nie była konieczna.

1
26'

Teraz Kownacki zablokowany przy próbie strzału z 10 metrów.

2
25'

Przytomnie interweniował teraz Dwali, w ostatniej chwili zatrzymując wychodzącego na czystą pozycję Kownackiego.

1
24'

Fatalny strzał Alvarinho z rzutu wolnego z 20 metrów. Piłka trafiła w nogi zawodników stojących w murze.

1
21'

Kownacki miał świetną okazję do strzału z ostrego kąta, ale tak długo zwlekał, że w końcu piłkę spod nóg wybił mu Augusto.

3
19'

Za faul żółtą kartkę otrzymał Biliński.

Śląsk Wrocław
4
16'

1:0 dla Lecha! Pogubili się teraz w tyłach wrocławianie, Jevtić uniknął spalonego, spokojnie przygotował sobie pozycję na 14. metrze i płaskim strzałem pokonał Kamenara.

Lech Poznań
4
15'

Majewski zdecydował się na uderzenie z 30 metrów. Zabrakło zarówno mocy, jak i precyzji.

1
11'

Alvarinho mógł wyjść sam na sam z Putnockym, jednak w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu Bednarek.

1
10'

Gra wznowiona.

1
8'

Z dystansu na wiwat strzelił Morioka - bardzo niecelnie. Teraz zadymienie jest już bardzo duże i sędzia przerwał grę.

1
7'

Jęk zawodu na trybunach! Majewski uderzył płasko sprzed pola karnego i piłka sunęła tuż obok słupka.

1
6'

Kibice Śląska odpalili race, użyli też petard hukowych. Część boiska jest zadymiona.

1
1
5'

Makuszewski wpadł w pole karne, uderzył z narożnika, jednak piłka minęła bramkę w sporej odległości.

1
3'

Zbyt głęboko z prawego skrzydła dośrodkował Dankowski i piłkę spokojnie złapał Putnocky.

1
1'

Majewski dość przypadkowo doszedł do dośrodkowania z prawego skrzydła i mógł mieć znakomitą okazję, ale nie opanował piłki.