Lotto Ekstraklasa: 16. kolejka
18 lis 2016 20:30
90+3'

Jednak jeszcze Legia trafia! Prijović uderzył, Kelemen odbił piłkę, a Kucharczyk na wślizgu dogonił piłkę i wbił do bramki!

3
2
90+2'

Jaga uratowała honor. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Tomasika i piłkę głową w bramce umieścił Romanczuk.

Jagiellonia Białystok
5
1
90'

Jaga na kolanach! Gospodarze stali, goście biegali. Dogranie Odjidji-Ofoe do Hamalainena, a ten wzdłuż pola bramkowego do Prijovicia, który wbił piłkę do pustej bramki!

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

2
90'

Hamalainen dograł do Prijovicia, ale ten w sytuacji sam na sam trafił w Kelemena!

1
89'

Obydwa zespoły już czekają na koniec meczu. Legia dominuje na boisku.

1
86'

Hamalainen (Legia) zastąpił Radovicia.

82'

Legia rozgrywa piłkę na własnej połowie, Jagiellonia jest bezradna.

2
2
80'

Żółtą kartką za faul ukarany został Mystkowski (Jagiellonia).

1
1
77'

Prijović (Legia) zastąpił bezproduktywnego Nikolicia.

76'

Kucharczyk fantastycznie dograł do Odjidji-Ofoe, ale Belg przestrzelił z pięciu metrów!

1
2
74'

Mystkowski (Jagiellonia) zastąpił Frankowskiego.

74'

73'

Gospodarze jeszcze walczą. Jagiellonia w końcu zaatakowała, ale piłkarze Legii wypchnęli zawodników Jagi z własnej połowy.

4
70'

Świderski zgrał piłkę do Romanczuka, którego strzał z kilku metrów obronił Malarz! Przy dobitce bramkarz został sfaulowany.

2
66'

Głową uderzał Szymański, piłka poleciała wysoko i... spadła za linią. Nie ma Jagiellonia argumentów, aby zaskoczyć Legię.

1
2
65'

Kazaiszwiliego (Legia) zmienił Kucharczyk.

65'

Dwa strzały Frankowskiego, pierwszy w plecy rywala, drugi metr ponad bramką.

1
1
62'

0:2! Kopczyński do Odjidji-Ofoe, a ten prawą nogą z ok. 13 metrów w kierunku dalszego słupka! Kelemen był bez szans!

60'

Piłka w bramce Legii! Cieszy się Cernych, ale sędzia szybko zdjął uśmiech z twarzy Litwina. Powód? Na spalonym był Romanczuk. Słuszna decyzja arbitra.

1
57'

Słabego w piątek Vassiljeva (Jagiellonia) zmienił szybki jak wiatr Karol Świderski.

57'

Czy to będzie dobra zmiana? Góralski zastąpiony przez Szymańskiego (Jagiellonia).

53'

Jagiellonia nie potrafi zagrozić Legii. To goście uzyskali przewagę i spokojnie rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy.

1
53'

49'

Odjidjia-Ofoe wjechał z piłką pod samą bramkę, ale obrońcom Jagi udało się zablokować dogranie do partnera.

1
48'

Jagiellonia długo rozgrywa piłkę, ale czyni to w okolicach środka boiska.

1
46'

Gramy i nadzieję na lepszy poziom mamy!

1
45'

Doliczona została minuta.

44'

Zdobyty gol dodał pewności Legii, Jagiellonia nie potrafi się podnieść i zagrozić gościom.

1
1
42'

Kontra Legii, Radović dograł do Odjidji-Ofoe, który jednak nie uderzył sprzed pola karnego.

1
39'

Legia wyszła na prowadzenie! Odjidja-Ofoe zagrał płasko z rogu do Radovicia, ten odegrał do Guilherme, który z ok. 12 metrów uderzył, a piłka po rękach bramkarza wpadła do bramki!

2
2
37'

Żółtą kartkę za faul na Guilherme otrzymał Góralski (Jagiellonia).

2
32'

Romanczuk ostro potraktował w polu bramkowym Malarza. Bramkarz Legii padł na murawę i chwilę dochodził do siebie.

2
29'

Tempo gry siadło. Piłkarze wolniej rozgrywają piłkę, a w taki sposób można co najwyżej zaskoczyć otłuszczony zespół 40-latków grający raz w tygodniu na orliku.

1
25'

Otwarty mecz w Białymstoku. Żadna z drużyn nie zamierza bronić się.

21'

Zamieszanie w polu karnym Legii, piłkę w ostatnim momencie zablokował Pazdan. Po chwili arbiter odgwizdał faul w ataku.

3
1
19'

Po wrzucie piłki z autu przez Grzyba niewiele brakowało, a piłki w bramce omal nie umieścił Cernych.

19'

Przewagę na placu gry uzyskała Legia Warszawa. Akcje gości wyglądają coraz groźniej.

2
19'

2
16'

Guilherme uderzył z rzutu wolnego, Kelemen ładną paradą zbił piłkę do boku.

14'

Chomczenowskyj uderzył sprzed pola karnego, ale piłka minęła bramkę w sporej odległości.

12'

Odjidja-Ofoe dośrodkował z rogu, a Pazdan otrzymał uderzenie piłką w... nos.

1
11'

Ciekawostka plotkarska przekazana przez red. Tomasza Smokowskiego. Trener Jagiellonii Michał Probierz kilka dni temu został... dziadkiem. A dopiero co debiutował w ekstraklasie w barwach Ruchu Chorzów.

2
10'

Wciąż w ataku Jagiellonia, Legia nastawiona na kontry póki co nie potrafi wyjść z własnej połowy.

2
8'

Michał Probierz już zaczyna małą wojnę z sędziami przy linii. Jak na razie swoje musi posłuchać arbiter techniczny.

2
5'

Sporo nerwowości i niedokładności w pierwszych minutach. Częściej przy piłce Jagiellonia, ale niewiele z tego wynika.

1
3'

Żółtą kartkę otrzymał Kopczyński (Legia) za faul na Tomasiku.

2
19:22

Jagiellonia Białystok kontra Legia Warszawa, czyli hitowy mecz 16. kolejki Lotto Ekstraklasy, mający kluczowe znaczenie dla układu sił na górze tabeli. W piątkowy wieczór będzie się działo.